Şimdi Ara

No Video Hatası

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
940
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • bir süre önce güvenlik kameramız çalındı . yerine HiLook DVR-104G-F1 4 Kanal 1 Ses 1080p Hibrit Kayıt Cihazı aldık . ayarları yaptık,taktık fakat kameralardan görüntü gelmiyor ekran karanlık ve No video yazıyor . Kameralarda geceleyin kırmızı bir ışık yanardı o yanmıyor şimdi mesela . trafodan arıza olabilir mi ? ne yapmak lazım ?

No Video Hatası

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi crow in cornfield -- 12 Mart 2022; 18:59:54 >

• Kameraların besleme adaptörü çalışmıyor, 10 amper başka bir adaptör takın.

• Makrotek kullanıcısına yanıt

şu üründen aldım taktım . sorun hala devam ediyor . ne olabilir ?

No Video Hatası
    No Video Hatasıurun.n11.com
    12V 10A Metal Slim Kasa Gerçek 10 Amper Bakır Sargı Adaptör Fiyatları ve Özellikleri
    https://urun.n11.com/guvenlik-kamerasi-aksesuarlari/12v-10a-metal-slim-kasa-gercek-10-amper-bakir-sargi-adaptor-P207147193

No Video Hatası

• @Makrotek kullandığımız kamera da şu modeldir.

AV-DS2CD1001

• Sensör :1/4” Progressive Scan CMOS

• Çözünürlük : 1MP ( 1280 X 720 )

• Lens : 2.8 mm Sabit Lens

• IR Mesafesi: 30 m IR

• DWDR / BLC/3D DNR/Mirror/ROI

• Güç Girişi : 12V DC , PoE (802.3af)

• Çalışma Koşulları : -30 °C + 60 °C

• Koruma Sınıfı : IP67

• Onvif Full Member      • H.264

• Boyutlar (mm) : 69,1 x 66 x 172,7

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi crow in cornfield -- 13 Mart 2022; 15:12:37 >
  • crow in cornfield C kullanıcısına yanıt

Aldığınız cihaz DVR yani analog kameralar için, kameranız ise IP kamera. O cihaz ile kullanamazsınız nvr almalısınız ya da kameraları değiştirip ahd kamera alacaksınız.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ayrıca ip kameraları dvr'a nasıl bağladınız kablo altyapısı farklı o da büyük başarı

• Makrotek kullanıcısına yanıt

No Video Hatası Siz İp kamera deyince bir merdiven bulup kameranın etiketini çektim . uzaktan bir kaç rakam okuyup üreticinin sitesinden görsele göre aha budur demiştim ,değilmiş.

üreticinin sitesinde özellikler şöyle :

1080P,2.0MP 1/2.8" AHD CMOS, 36pcs IR LED,3.0MP 3.6mm lens, Plastik Kasa, İç Dış Mekan MP High Definition Kamera, Analogy HD 3DNR, ANTIFOGGY, DWDR, AGC, 35-40M IR Mesafesi, “4in1”(AHD+CVBS+CVI+TVI), UTC kontrol, IP66, Ağırlık 0,25KG, Boyutlar: 163mm*68mm*60mm

Şimdi bu arkadaşa linkini attığın adaptörden alıp değiştirdim yine no video yazıyor ekranda. youtube dan videolara baktım,vatandaş taktığı gibi çat diye görüntü geliyor. nedir bunun derdi ?

No Video Hatası

• Kameralara akımı ters bağlayıp kameraları yaktınız muhtemelen. Yoksa çalışması gerekirdi, mod farklı olabilir belki ama gene de görüntü gelirdi.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.