Şimdi Ara

Njoy Spor Salonu (Profilo) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
0
Favori
14.468
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: mstf.

Orayı da düşündüm ama bana ters düşüyor. O yüzden njoy düşünüyorum.

iyi hayırlı olsun kayıt olduğunda arada konuşalım bende bilgi almış olurum.
  • 3 ay için 600 TL yaptılar
  • bugüne özel bir kampanya varmış belki yardımı olur
    ....
    Sporu yaşam tarzına dönüştüren Mars Athletic Club’dan 1 aylık üyelik %57 indirimli.
    İstanbul’da Kanyon, Gmall; Ankara’da Panora şubelerinde geçerlidir.

350 TL yerine 150 TL

%57 indirimli
    ....

isterseniz 1 aylık bir deneyin;)
  • şişli sports international 2 yıl kadar üye oldum, dondurma sorunu çok oldu. örneğin resmi yazı olmadan dondurmadı, ramazan ayında kim spor yapar:p ama bir şekilde aşıp 2 yaz sezonu geçirdim. güneşlenme anlamında burası çok iyi, pazar günü akşama kadar yat güneşlen, senden iyisi yok.
  • Sadece haftasonu için paketleri olsa Şişli International 'a giderdim. Haftaiçi zaman zaman geç geliyorum işten. Ondan dolayı oraya gidemem. Ama njoy dediğim gibi yakın bana. Güneşlenmek de fena olmazdı hani ama zaten haftaiçi güneşlenemeyeceğim. O yüzden çok sorun değil.
  • biz eskişehirde spor salonuna aylık 40 tl veriyoruz yukarda zikrettiğiniz rakamları duyunca çok garip geliyor umarım istediğiniz salona kayıt olursunuz ..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bbaday -- 11 Ağustos 2010; 11:06:02 >
  • Burda da var 50 60 TL 'ye gidebileceğiniz erler ama ben özellikle havuzu olan bir yere gitmek istiyorum. O yüzden bu fiyatlar konuşuluyor.
  • ustam sıkı pazarlık yap fiyatı düşürürsün biraz isteksiz davran iki üç kere görüş almak istediğini anlasınlar fiyatı düşürürler..3 senedir ordayım neler döndüğünü bilirim..
  • Çok fazla zamanım yok bir an önce kayıt yaptırmayı düşünüyorum ama dediğin gibi bana önerilen rakam normale göre yüksek. Sadece yabancılara 3 aylık üyelik yapıyoruz dediler ama ne kadarı doğru bilemiyorum...
  • Arkadaşlar karşıya taşınmam sebebiyle, şu an itibariyle njoy daki 11.5 aylık üyeliğimi devrediyorum. Hem de aylığı 80 tl den. İlgilenen olursa lütfen pm atsın.
  • merhabaü
    Njoy B.düzündeki spor tesisinde üyeliğini devretmek isteyen olursa özelden yazsın!
  • kardeş sattın mı üyeliğini ben alabilirim ciddiyim bu konuda
  • Arkadaşlar üyeliği olan varsa peşin para alabilrim çok ciddiyim ya birinden devir alıcam yada yazılıcam
  • Konya da üniversitenin havuzuna gidiyorum 6 aylık 195 e yazıldım. Tek sorun gitmek istediğimde 15 km gidip 15 km geliyorum. Tramvayla tek seferde gidiliyor ama 1 saatin yolda geçiyor. Şehir : Konya
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.