Şimdi Ara

niye böle bu iş?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
602
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ya arklar ben bilen biliyo 16 kişi bi acc kasmıştık orda sdc şaman bide warrior oynamıştım pri oynamadım da neden herkes shadow pri warrioru alır fln diyo yada frost mage? Ben karşılaştıklarımı aşşa almıştım diye hatırlıyorum ama

ben böle daldıımda alıyodum ama?

heroic + sweeping + mortal gittiğinizde 2 de pot attığınızda pek sorun olmuyo sanıyodum

(hunter druid rogue demeyin onları alıyorum)

mage i de çeşit çeşit priesti de bikaç kere aldım emin olun bana biri açıklasın neden "mage veya shadow pri warrioru KESİN alıyo"?

• Siz bunları alıyorum derken lvl iniz kaçtı bilmiyorum ama lvl 60 a gelene kadar yapılan duel pvp hep izafi şeyler. Hatta ve hatta lvl60 iki kişinin bile karşılaşması izafi, ancak kişiler highend oyuncu olur üzerlerindeki itemler artık kendi seçimlerine kalmış olur (T1,T2 ve diğer itemlerin çoğu ellerinde olup kendi oyun stillerini oluşturmuş) sa o zaman kimin kimi alacağı belli oluyor. Ne yazıkki warrior duel ve pvp de biraz sıkıntılı bir karakter. Ama eğer rank14 8/8 armoru dizip ve elinede 2 adet 1h GM silahı almadıkça katliam çıkaramazsın, çünkü warrior için T1 ve T2 setler hep tank setleri ancak T2.5+T2 karışımı yada rank14 seti warrior u coşturuyor. Bu arada set olmayıp MC, BWL ve AQ dan düşen güzel dps warrior armorları yok değil.
  • paladin oynadin mi ?
  • Frost mage in karsısında warrior cok ezik duruor cünkü ice barrier warrirorun ilk damage ini önlüyor nerdeyse. ice armor yakına gelen warriyi yavaslatıyor ve bi blink warri yanına gelene kadar sen coktan 1-2 spell salladın bile sonrası malum
  • evet frost mage tek kelime ile eziyor warrları..rank 11 warriorları alıyorum full mavi gearla hem de perfect fln
  • iide warrior yanına gelirse "öper atar" diye biliyorum ben ve benim açımdan bu olay hep böle oldu (bu arada sattığım acctaki lvl 60 orc warrior OYUN PİYASAYA ÇIKTIĞINDAN BERİ 16 kişi tarafından kasılmış bi acctaydı tam dikkat etmedim bilmiyorum rank fln 9 tane char wardı) o zmn gitsin mageler tank olsun ben yakalarsam çok güzel "öpüyorum" ki charge la yanına ışınlanma olayı war lütfen blde shadow pri veya frost mage birileri warsa beni bu akşam saat 8de gurubaşi arenanın kapısnda beklesin saat 10dan sonra acc satılcak bi dh oynayamicaz eğer kesen olursa horde karakter açsın 1000 altın veriim nick venom diye başlar wr diye dvm eder fln öle bişeydi gelin kesiim çok ally kanı döktüm dostlar mesela gnome mage wardı 3 tane bi priest yardım etti kestik geçen yanına gittiğim "olaaamazzzzzzzzzzzzzz" nidaları eşliğinde böle oluyo

• aferin sana .. ne güzel warrior öğrenmişsin .. duel'de sweeping strike açmak falan .. lol
  • Hunterı nasıl alıyorsun çok merak ediyorum ben full tier2 warrior haricinde pek alan olmadı beni life giving gem ve last stand skilli sayesinde %100 gibi bi heal aldıkları için almak zor oluyor mana sıkıntısı haliyle ama diğer türlü benim için warriorlar çok kolay duelde outdoor da biraz iş değişiyor trape bakıyor iş oynamasını bilen hunterda kolayca alabilir bir warrioru

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CrowbarGod -- 28 Ağustos 2006; 9:53:29 >
  • herzaman bu tartısma oluyo zaten bu bundfan daha ustun yok o karakter dandik..bence hiç biri dandik degil hepsinin iyi yanları var kotu yanları...oynamasını bilen hepsini keserde saglam rakip cıkarsa kesilirde...
    mesela benim bildigim bi war vardı adamın duz beyaz vurusları en assa 1.5k geliyo tek charge da adam 1.5 vuruyo yokolucu bilen bilirbelki sattı charını gecenlerde simdi bu war onunde cok zor adamın canlı kalması ama genede onuda alanlar oluyodu tabi... butun iş oyuncuda bitiyo tabi bunun yanında itemde olması lzm...
  • hunter ların level 60 da sıkıntıları oluyoda diğerlerini pek duymadım.
  • quote:

Orjinalden alıntı: demiryulek

herzaman bu tartısma oluyo zaten bu bundfan daha ustun yok o karakter dandik..bence hiç biri dandik degil hepsinin iyi yanları var kotu yanları...oynamasını bilen hepsini keserde saglam rakip cıkarsa kesilirde...
    mesela benim bildigim bi war vardı adamın duz beyaz vurusları en assa 1.5k geliyo tek charge da adam 1.5 vuruyo yokolucu bilen bilirbelki sattı charını gecenlerde simdi bu war onunde cok zor adamın canlı kalması ama genede onuda alanlar oluyodu tabi... butun iş oyuncuda bitiyo tabi bunun yanında itemde olması lzm...

Dunemauldeki tauren warriormu :) benim ilk oynadığım zamanlarda hwarlorddu o sonrasını bilmiyom :)
  • quote:

Orjinalden alıntı: yokolucu

kusura bakma sormadan edemiycem 5 ay sonra bu mesaj ne şimdi?
  • şöyle bi oyun alemine girim dedim.çıtırdan free oyunlar varsa takılcam işte,bu mesajla karşılaştım ,anılarım tzaelendi
  • Warrior magein yanına fark etmeden yaklaşsa bile bir frost nova ardından blink ondan uzaklaşmaya yeter.Ardından frost mage ise warrior bir daha zor yaklaşır onun yanına.Ben mage ken warriorlarda çok zorlanmıyordum hunter ve roguelar çok zorluyordu.Ayrıca her karakter her karakteri alabilir diye kesip atmak olmaz.bazı karakterlerin bazılarına avantajı vardır.Ben her classda oynadım ve level 60 setlerini bilmiyorum ama pvp de shamanla hiç bir classa karşı zayıf kalmıyorsunuz.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.