Şimdi Ara

Nissan NOTE (9. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.217
Cevap
55
Favori
800.661
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Nissan Note fiyatlarına yine zam yapmış.Ben 1.6 teknayı 1.4 visianın şu anki fiyatından daha ucuza almıştım.

YENİ NOTE 1.4 VISIA 5DR M/T 26.990 26.990.000.000
    YENİ NOTE 1.6 VISIA 5DR M/T 28.690 28.690.000.000
    YENİ NOTE 1.6 VISIA 5DR A/T 30.790 30.790.000.000
    YENİ NOTE 1.4 TEKNA 5DR M/T 29.890 29.890.000.000
    YENİ NOTE 1.6 TEKNA 5DR M/T 31.190 31.190.000.000
    YENİ NOTE 1.6 TEKNA 5DR A/T 33.290 33.290.000.000
  • merhaba arkadaşlar bende kısmetse 15-20 gün sonra NİSSAN'dan NOTE ' mu alacağım benim NOTE um 2007 1,4 TEKNA olacak galiba neyse ben BURSA dayım ve burda bana çok yüksek bi fiyat çektiler bende daha ucuza başka bi şehirden buldum ordan almayı düşünüyorum. 28000 YTL sizce nasıl fiyat çok mu pahalı, bildiğiniz daha ucuz veren bayiler varsa yardımcı olurmusunuz.
    Birde kullanan arkadaşlar maşşallah çok fazla şikayetçi değiller bir kaç arkadaşımızın başına olmaz şeyler gelmiş ama ço k üzüldüm onlarada. Ben 1,4 OPEL CORSA 2007 alacaktım. taki NOTE yi görene kadar dedimki ya arkadaş nedir bu böyle hem daha geniş hem daha konforlu hem daha ucuz hemde opelden daha problemsiz biraz inceledim biraz derken 2 aydır inceliyorum ve sonunda alma kararı aldık eşimde çok beğendi ben öncelerde şekline biraz takmıştım ama sonradan alışıyor insan hakkaten ilginç bi tasarım, bakıyorumda opel reno peugetto ford nerdeyse aynı tip arabaları çıkarmaya başladılar ama bu farklı. şimdi sizden ricam tüm içten samimiyetinizle bu arabanın eksi tarafı nedir artılarını biliyorum, kullanan arkadaşlar yanıtlarsanız memnun olurum, birde merak ettiğim kasko bedeli nekadar acaba teşekkürler ediyorum iyi forumlar

cevabınızı bekliyorum arkadaşlar

• auğmentin BID? 200 süsp ? 400 süsp ? 625 mğ tb ? 1000 mğ tb ?
  • ne dedin anlamadım biraz daha açarmısın hatalı bişeymi söyledim yoksa
  • evet fiyatlar çok yüksek....sanırım vazgeçmek üzereyim....jazz daha avantajlı bu konuda...hem erzurum gibi büyükşehirde servisi bile bulunmuyor...
  • mrb fiyatlar nekadar ki fazla geldi paylaşırmısın
    honda jazz nekadar
    nissan note nekadar

paylaşırsan bizede yardımcı olmuş olursun

teşekkürler
  • evet fiyatlar aynı hemen hemen 1.4 için.... ancak 1,6 tekna AT 33... ytl
    quote:

Orjinalden alıntı: augmentin

mrb fiyatlar nekadar ki fazla geldi paylaşırmısın
    honda jazz nekadar
    nissan note nekadar

paylaşırsan bizede yardımcı olmuş olursun

teşekkürler
  • quote:

Orjinalden alıntı: tavakspor

evet fiyatlar çok yüksek....sanırım vazgeçmek üzereyim....jazz daha avantajlı bu konuda...hem erzurum gibi büyükşehirde servisi bile bulunmuyor...

son karar sizin tabi de bence fiyetlar sunduğu özelliklere, kalitesine, teknolojisine göre gayet makul. honda jazz da çok iyi bir tercih. her ne kadar jazz ve note aynı platform denilse de bence note jazza göre hem daha büyük,ferah hemde daha kaliteli. gerçi jazz sahiplerine göre de bu durum tam tersi netice de herkesin arabası kendine göre en mükemmeldir. o yüzden kimseye pek kulak asmayıp iki aracı da test edip size en uygun geleni almanızdır. hangi aracı seçerseniz seçin şimdiden hayırlı uğurlu olsun

• ben de note ile jazz arasında kalmıştım. Sonuç ikisinden de vazgeçtim. fiyat olarak jazz şu an en avantajlısı ama 2008 de kasa değişecek diyorlar. nissan takasa çok düşük fiyat verdi ve indirim yapmadı. 2. eli yok. Beğenmeme rağmen bu tip otomobillerin tarzım olmadığını düşünerek vazgeçtim. Yine bildiğimiz ve alışık olduğumuz bir sedan olacak herhalde. bakalım kısmet.
    herikisi de iyi seçim, ama uygun yakıt tüketimi ve 2.el değerinin yüksek olması nedeniyle Jazz biraz daha ağır basıyor bana göre.
  • mrb arkadaşlar şimdi bu NOTE un kasko bedeli size nekadara geldi yani kaskododa bir fiyat değişikliği oluyormu fark ediyormu ediyorsa neye göre farklılık gödteriyor, mesela yaşa göre, tecrübeye göre

birde bu park sensörü dediğiniz parça ( twingonote ) arkadaşımıza soruyorum özellikle o taktırdım demişdi bi ara, aracın sadece arka tamponamı takılıyo yoksa ön arka dediğiniz gibi hem ön hem arkayamı takılıyo. İyide öne pek gerek kalıyomu buda bi başka soru bence,

Bİrde TİWİNGONOTE Bakır renginden bahsetmiş bakır rengi ve fümenin olmadığı söylendi bana adece kırmızı, gümüş gri, siyah, mavi, sütlü kahve var dediler bilgisi olan varsa lütfen cevap yazın

şimdiden teşekkürler arkadaşlar
  • Aracı kullananlar nasıl buaralar hiç sesiniz çıkmıyor

1- ya çok problem var yazamıyorsunuz
    2- ya problem yok sıradan bi araç
    3- yada gerçekten problemsiz ve yazacak birşey bulmamıyorsunuz araç hakkında

İyide siz tecrübelerinizi yazmazsanız bizler kime güvenip alacağız ki bu araçları
    Tahminimce km olarak arabayı baya zorladı alan arkadaşlar son durumlar nedir bi bilgi verin bize
    Evet olumlu olumsuz bekliyoruz haberlerinizi resimlerinizi

ALLAH KAZASIZ BELASIZ KULLANMA NASİP ETSİN
  • Selamlar Augmentin,
    Daha önceleride araçlarımızı aldığımızda olumlu olumsuz düşüncelerimi yazmıştım senin için daha düzenli olması için sıralayayaım.Bu görüşler tamamen benim izlenimlerimdir ve olumsuz yönleri her araçta olabilecek ve o kadarka önemsenecek şeyler değillerdir...
    (-) Yönleri:
    *İçeriye biraz ses alıyor
    *Yakıt deposu küçük 46 litre.1.6 araç için en az 55 litre olması gerekirdi.
    *Radyodan kanal araması beni çok zorluyor.
    *Ön konsoladaki plastik kalitesi iyi fakat kapılardaki ve ön cam birleşme yerlerindeki plastikler pek iyi değil.Elinle bastırırsan birleşme yerleri oynuyor.
    (+) Yönleri:
    *Araç gayet geniş
    *Bir çok kullanışlı göz var.
    *Fiyatı artmasına rağmen hala rakiplerinden ucuz sayılır
    *Arka diz mesafesi orta sınıf sedanlardan daha geniş
    *Çocuklu bir aile iseniz arka koltuklar sırf çocuklar için yapılmış
    *Bagajı bölmelere ayırabiliyorsunuz
    *Altı yüksek, bizim yollarımız için ideal
    *Direksiyonu ele iyi oturuyor ve çok rahat
    *Güzel donanımlar var (soğutmalı torpido gözü,arka masa tepsileri,otomatik klima,dreksiyondan kumanda müzik sistemi ve yol bilgileri, flexi bagaj,3 adet 12 v güç soketi.........vb.)
    *Benzin tüketimi bence çok iyi
    *Aracın tipinden dolayı çok dikkat çekiyorsunuz (hatta bir arkadaşa 40-50 metre uzaktan göstermiştim arabamı "ooo jeep mi aldın" demişti.

Ben aldığıma hiç pişman değilim.Zevkle kullanıyorum.Renk olarak sütlü kahve rengini öneririm.

• Augmentin selam,
    Park sensörünü hem öne hem de arkaya ayrı ayrı taktırdım evet. Arkada 4, önde ise 2 sensör var, gövde renginde. Araç içinde ise, ön cam sol ön köeye geelcek şekilde, 4*6 cm ebatinda bir LCD ekran var ve aracın aynı anda hem ön hem de arka yaklaşım miktarlarını sinyal ve görsel uyarılar eşliğinde veriyor, nefis birşey, kesin öneririm. Öne gerek var abi tabi, şehir içi sıkışıklığında istediğin her yere, öne tıklama korkusu yaşamadan aracı koyabliyorsun. Ayrıca sıkışık trafikte şunu yapıyorum: Öndeki araç yokuş yukarıda ne kadar uzak bana diye bakıyorum, çok az mesafe varsa geri kaydırıyorum az :)
    Bakır yok derken, adı bakır değil idi aslında o rengin. Bahsettigim renk burda ana sayfa fotosunda yer alan Dediğim renk, Ingiliz Note sitesinde "Sunlit Copper" olarak geçen renktir:http://www.nissan.co.uk/home/vehicles/passenger/E11/exterior-and-interior/index.html?ln=/en_GB
    Aslinda Tr note sitesinde de o renk vardi gecen Ekimde anca şu anda kaldırmışlar:http://www.nissan.com.tr/note_galeri.html
    quote:

birde bu park sensörü dediğiniz parça ( twingonote ) arkadaşımıza soruyorum özellikle o taktırdım demişdi bi ara, aracın sadece arka tamponamı takılıyo yoksa ön arka dediğiniz gibi hem ön hem arkayamı takılıyo. İyide öne pek gerek kalıyomu buda bi başka soru bence,

Bİrde TİWİNGONOTE Bakır renginden bahsetmiş bakır rengi ve fümenin olmadığı söylendi bana adece kırmızı, gümüş gri, siyah, mavi, sütlü kahve var dediler bilgisi olan varsa lütfen cevap yazın

şimdiden teşekkürler arkadaşlar

• Öte yandan, ben yollarda bakır renkli arabalar görüyorum arada sırada. Zaten ben alırken galeride içine bile bindik, ama 2007 si vardı sadece ve 3 milyar daha pahalıydı, almadık.

Aşağıda, park sensörüne dair fotolar var:

En sondaki ufaltilmış fotoda, ön cam iç köşedeki park sensörü ekranına bakınız.

Nissan NOTE

Nissan NOTE

Nissan NOTE

Nissan NOTE

Nissan NOTE

Nissan NOTE

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi twingonote -- 3 Mart 2008; 15:23:53 >

• UKUBAT TİWİNGONOTE ikinizede ayrı ayrı teşekkür ediyorum hiç erinmeden gücenmeden yazmışsınız,

bu arada renk hakkaten çok güzelmiş ama ben sordum 2007 de yok dediler kısmet demekki.
    buarada bayi ile görüştüğümde sadece arkaya takılır park sensörü dediler ve bende büyük bişeydir diye düşünüyordum ufakmış güzelde olmuş, bu fotoyu onların gözüne sokacam nasıl olmuyorsa sen taktırdın demi yani demekki maliyetten kaçmaya çalışıyorlar. evet araçlar çok güzel bi arkadaşıma gösterdim fotoyu çok beğendi oda ilkkez gördü kafasına girdim neyse galiba gümüş gri alacağım füme istemiş tim ama malesef onada yok dediler,

27500 e kadar indirdim aracın fiyatını ve halen pazarlık yapıyorum sizce abartıyormuyum, 27000 ye çekmeye çalışıyorum inşallah olur ne dersiniz fazlamı 27000 ytl

herkes demişki ''benim boyum 1,85 ben çok rahat sığıyorum diye'' vallahi benim boyum kısa arkadaşlar 1,70 bu araç bana çok geniş geliyo ve çok rahatım içinde
    aldığım gün fotolarını çekeceğim eğer kısmet olursa 26 27 si burdayım sizlerle paylaşmak için şimdilik akşamınız güzel geçsin iyi bir güne uyanın sağlıcakla, yarın görüşürüz NOTE cular

bu opelciler yılın belli günlerinde toplanıp biraraya geliyolar özellikle corsacılar belki ilerleyen zamanlada bizlerde böyle bi etkinlik yapabiliriz ne dersiniz.

• quote:

UKUBAT TİWİNGONOTE ikinizede ayrı ayrı teşekkür ediyorum hiç erinmeden gücenmeden yazmışsınız,

bu arada renk hakkaten çok güzelmiş ama ben sordum 2007 de yok dediler kısmet demekki.
    buarada bayi ile görüştüğümde sadece arkaya takılır park sensörü dediler ve bende büyük bişeydir diye düşünüyordum ufakmış güzelde olmuş, bu fotoyu onların gözüne sokacam nasıl olmuyorsa sen taktırdın demi yani demekki maliyetten kaçmaya çalışıyorlar. evet araçlar çok güzel bi arkadaşıma gösterdim fotoyu çok beğendi oda ilkkez gördü kafasına girdim neyse galiba gümüş gri alacağım füme istemiş tim ama malesef onada yok dediler,

27500 e kadar indirdim aracın fiyatını ve halen pazarlık yapıyorum sizce abartıyormuyum, 27000 ye çekmeye çalışıyorum inşallah olur ne dersiniz fazlamı 27000 ytl

herkes demişki ''benim boyum 1,85 ben çok rahat sığıyorum diye'' vallahi benim boyum kısa arkadaşlar 1,70 bu araç bana çok geniş geliyo ve çok rahatım içinde
    aldığım gün fotolarını çekeceğim eğer kısmet olursa 26 27 si burdayım sizlerle paylaşmak için şimdilik akşamınız güzel geçsin iyi bir güne uyanın sağlıcakla, yarın görüşürüz NOTE cular

bu opelciler yılın belli günlerinde toplanıp biraraya geliyolar özellikle corsacılar belki ilerleyen zamanlada bizlerde böyle bi etkinlik yapabiliriz ne dersiniz.

bende ankara an nissanda arkaya park sensoru taktırdım. tampona takılıyor. 200ytl e taktırdım.
    3 yıl garantili. içerde bir göstrerge taktılar kaç m kaldığını yazıyor. ekranın rengi yeşilden yavaş yavaş kırmızıya dönüyor. 10 cm kala stop stop die bağırıo alet . tampona takıldı. bu arada ankara an nissanda 0 km notelara teslimattan önce takıyorlar. tamponları söküp.
    aracın kasko değeri 29.042ylt gözüküyor.
    pirimi:1.177,82 ytl fakat bnm önceden 412,76ytl hasarsızlık indirimim vardı. toplamda bana 844 ytl e patladı 12 taksitle ödüyorum. anadolu sigorta.
    araçtan çok memnunum. emin olun sizde hiç pişman olmayacaksınız.
    şimdiden hayırlı uğurlu olsun.
    bu arada hafta içinde park sensorlarının resmini ekliycem.
    iyi forumlar

• Selam,

Valla bunu iş edindik, soranlara yazıyoruz ilk kullanıcılar grubu olarak :) Ben, hatta Nissan Note için sayfa bile yaptım (bkz: imza) :).
    Bayiler herşeyi söylerler, mantığın alabildiği hiçbirşey imkansız değildir teknoloji dünyasında. Nissan Altunizade Gülan taktı, hayatımda gördüğüm en şık park sensörünü, isteyin belki yollarlar (Plaza Yedek Parca bolumunden: erdem.cakir@nissan-bayi.com).
    Bu fiyat hangi versiyon icin, hangi renk ve kasa model yılı için? Ben en üst modeli (düz) 25900 e aldım 3 kim 2006 da.

quote:

UKUBAT TİWİNGONOTE ikinizede ayrı ayrı teşekkür ediyorum hiç erinmeden gücenmeden yazmışsınız,
    buarada bayi ile görüştüğümde sadece arkaya takılır park sensörü dediler ve...
    27500 e kadar indirdim aracın fiyatını ve halen pazarlık yapıyorum sizce abartıyormuyum, 27000 ye çekmeye çalışıyorum inşallah olur ne dersiniz fazlamı 27000 ytl.

• Selam Twingonote,
    Yanlış görmediysem sahibinden .com da senin arabanın ilanı var.Hayırdır satıyormusun
  • Aslında satmak niyetim yok. Ama, daha teslim bile almadan o ilanı asmıştım :) Herşeyin müşterisi bulunur abi, parayla satabiliyorsan ... :)
    quote:

Orjinalden alıntı: ukubat

Selam Twingonote,
    Yanlış görmediysem sahibinden .com da senin arabanın ilanı var.Hayırdır satıyormusun
  • TİWİNGONOTE heralde memnun değilsin aracından satılığa çıkarttığına göre neyse bizlere yanlış bilgi vermeyinde arkadaşlar, Bilirsinizki burda herkes birbirine güvensin istiyoruz.

Buarada şu viteslerin kemikli geçmesi doğrumu çokmu rahatsız verici bi durum teşkil ediyor gerçektende takır tukur diyemi geçiyor bunu duydum ve çok rahatsız oldum arkadaşlar. umarım fazla problemli bişey değildir.

tamda alışmışken biranda bi irkilme geldi içime, lütfen eğer araçtan memnun değilseniz belirtinde bari bizler düşmeyelim o hataya,
    daha önce ses alıyo dediler, ön konsoldaki plastiklerden ses geliyo dediler, şimdide vites diyolar araba o halde gittikçe problemli bir hale geliyor,

Umarım düşündüüğüm gibi değildir
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.