Şimdi Ara

NISSAN ALMERA KLÜBÜ (1083. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
28.185
Cevap
201
Favori
1.719.497
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10811082108310841085
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: DeaglePower

quote:

Orijinalden alıntı: veyiss_18

quote:

Merhaba arkadaslar 2006 1.5 Tekna Almeranın piyasasını merak ediyorum takas olarak bir kişi teklif etti bana bu arabayı, 185000 de araba tesekkurler. Aciliyeti var cevaplarsaniz sevinirim

Hocam ben alıcıyım 1 aydır araştırıyorum az çok öğrendik arabayı bi detaylı anlatsana

Değişen
    Boya
    Tüp var mı
    Sedan mı hb mi
    Rengi nedir

Bunlar etkiliyor sizin araba nedir rakam olarak ne isteniyor

Degiseni, kaporta ve çamurluk
    Rengi, füme
    Hb
    Tüplü

Hocam bu reçeteye adam 26.500 istiyor sizce nasıl fiyat eğer alırsam fazla mı almış olurum veya satarsam zararla mı satarım? Benim dusunceme gore kazık yiyen taraf ben olacam ama siz daha iyi bilirsiniz.

Hocam kaporta dediğinşz kaput mu?

Diğelim 1 öamurluk değişik boya yazmamıssınız diğelim boya da yok

185. Bin de
    1 ön çamurluk değişik

Hp füme 2006 model

Bu araba 50 bin de 60 bin de olsa 24 25 ideal km 185 bin bence çok giyatı da 22 23 olmalı diye düşünüyorum.

Ben araç arıyorum bu arabayı 23 de görsem şahsi fikrim km den dolayı bakmam.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: m.yalvac

Merhaba arkadaşlar.

Orjinal ana ünite için USB modülü alan arkadaşlara bir sorum olacaktı. Acaba ekte fotosunu paylaştığım BT (Bluetooth) soketi var mı?
    Bu soket, acaba Audio marka da değilde Yatour markada mı var sadece?

Bunu şunun için soruyorum: Yatour da bluetooth modülü satın alıp bu sokete bağladığımızda akıllı tlf dan bağlanıp hands free (eller serbest) tlf görüşmesi veya tlf daki müziklerimizi araca kablosuz olarak aktarma şansımız varmış.

Ürünün linki:http://www.amazon.co.uk/Yatour-Digital-Changer-Pathfinder-Qashqai/dp/B006FQCH1I 45€
    Bluetooth modül linki:http://www.amazon.co.uk/Yatour-Bluetooth-Hands-Free-Adaptor-iPod/dp/B00EPEX9GE/ref=sr_1_1?s=electronics&ie=UTF8&qid=1427145506&sr=1-1&keywords=Yatour+Bluetooth+Module+Kit%28YT-BTM%29 36€

Toplam: 226TL civarı yapıyor.

http://www.ycarlink.com/pd_10528_Car-MP3-Interface-for-Nissan-CD-Changer-adapter-.htm
    http://www.ycarlink.com/pd_16665_Yatour-Bluetooth-Module-Kit-YT-BTM-.htm
    http://img.mysoocuu.com/photo/ycarlink/catalog/20120810015407_1810.pdf

Tlf aç kapa butonu opsiyonelmiş. çok da özel bir parça değil. Bir basbuton, bir de led. Kendimde yaparım:http://www.ycarlink.com/pd_16664_Remote-Control-Unit-YT-REMO-.htm

Ancak bu ürünü daha önce kullanan oldu mu veya Audio marka da da bu bluetooth modül girişi var mı?

Teşekkürler..
     NISSAN ALMERA KLÜBÜ

ewt o konuyu bir ara bende araştırmıştım benndeki modelde pin 5 girişi var bluetooth için mikrofon ve bluetooth alıcı modül alıp takarsan araç ses sistemine entegre olur sanırım ancak deneme fırsatım omadı

• quote:

quote:

quote:

quote:

Merhaba arkadaslar 2006 1.5 Tekna Almeranın piyasasını merak ediyorum takas olarak bir kişi teklif etti bana bu arabayı, 185000 de araba tesekkurler. Aciliyeti var cevaplarsaniz sevinirim

Hocam ben alıcıyım 1 aydır araştırıyorum az çok öğrendik arabayı bi detaylı anlatsana

Değişen
    Boya
    Tüp var mı
    Sedan mı hb mi
    Rengi nedir

Rengi, füme
    Hb
    Tüplü

Hocam bu reçeteye adam 26.500 istiyor sizce nasıl fiyat eğer alırsam fazla mı almış olurum veya satarsam zararla mı satarım? Benim dusunceme gore kazık yiyen taraf ben olacam ama siz daha iyi bilirsiniz.

185. Bin de
    1 ön çamurluk değişik

Hp füme 2006 model

Bu araba 50 bin de 60 bin de olsa 24 25 ideal km 185 bin bence çok giyatı da 22 23 olmalı diye düşünüyorum.

ilginç 120 binde arabam 2006 sedan gri boya kaza yok 27,500 yazdım arayan yok çok ilginç ...

• ccengiz001 kullanıcısına yanıt
    İlginçlik ben de mi hocam :)

Yoksa değişeni olan 185. Bin de ki araca 26.500 istenmesi mi?

Hocam sizce nedir piyasası arkadasa lazım olmalı bence 22 23 gibi ama ben o rakamlara bakmam.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Değişen
    Boya
    Tüp var mı
    Sedan mı hb mi
    Rengi nedir

Rengi, füme
    Hb
    Tüplü

185. Bin de
    1 ön çamurluk değişik

Hp füme 2006 model

Hocam pardon kaporta nerden cikti kaputtada var degisen

Boya birtek degisenlerin oldugu yerde var

Dediginiz gibi cok fazla km ve yuksek fiyata satmaya calisiyor tesekkur ederim bilgi icin

• DeaglePower kullanıcısına yanıt
    Kaput çamurluk değişik km yüksek 22 bie cok zor hocam sizin hosunuza gittiyse almera yı 26 sayın yine kendi aracınıza da 5 lira fazla değin.

• quote:

Orijinalden alıntı: ccengiz001

quote:

Merhaba arkadaşlar.

Orjinal ana ünite için USB modülü alan arkadaşlara bir sorum olacaktı. Acaba ekte fotosunu paylaştığım BT (Bluetooth) soketi var mı?
    Bu soket, acaba Audio marka da değilde Yatour markada mı var sadece?

Bunu şunun için soruyorum: Yatour da bluetooth modülü satın alıp bu sokete bağladığımızda akıllı tlf dan bağlanıp hands free (eller serbest) tlf görüşmesi veya tlf daki müziklerimizi araca kablosuz olarak aktarma şansımız varmış.

Ürünün linki:http://www.amazon.co.uk/Yatour-Digital-Changer-Pathfinder-Qashqai/dp/B006FQCH1I 45€
    Bluetooth modül linki:http://www.amazon.co.uk/Yatour-Bluetooth-Hands-Free-Adaptor-iPod/dp/B00EPEX9GE/ref=sr_1_1?s=electronics&ie=UTF8&qid=1427145506&sr=1-1&keywords=Yatour+Bluetooth+Module+Kit%28YT-BTM%29 36€

Toplam: 226TL civarı yapıyor.

http://www.ycarlink.com/pd_10528_Car-MP3-Interface-for-Nissan-CD-Changer-adapter-.htm
    http://www.ycarlink.com/pd_16665_Yatour-Bluetooth-Module-Kit-YT-BTM-.htm
    http://img.mysoocuu.com/photo/ycarlink/catalog/20120810015407_1810.pdf

Tlf aç kapa butonu opsiyonelmiş. çok da özel bir parça değil. Bir basbuton, bir de led. Kendimde yaparım:http://www.ycarlink.com/pd_16664_Remote-Control-Unit-YT-REMO-.htm

Ancak bu ürünü daha önce kullanan oldu mu veya Audio marka da da bu bluetooth modül girişi var mı?

Teşekkürler..
     NISSAN ALMERA KLÜBÜ

ewt o konuyu bir ara bende araştırmıştım benndeki modelde pin 5 girişi var bluetooth için mikrofon ve bluetooth alıcı modül alıp takarsan araç ses sistemine entegre olur sanırım ancak deneme fırsatım omadı

Hocam cihazınızın markası nedir acaba? Mümkünse elinizde fotosu da varsa ve paylaşırsanız çok memnun olurum..

• quote:

Orijinalden alıntı: burakthepascal

quote:

Bir önceki sayfada paylaşmış olduğum Yatour USB modül ve Bluetooth modülü yerine aynı paraya ana üniteyi CD, MP3 ve Bluetooth destekli bir ana üniteyle değiştirmek daha akıllıca sanırım. Ben "Sony MEX-N4000BT" modelini gözüme kestirdim. Bu ana ünitenin, aracın orijinal direksiyon kumanda desteği de var. (tabi adaptör aracılığıyla. Bu adaptörü PIC mikrodenetleyiciyi dijital potansiyometre olarak programlayıp kullanmayı planlıyorum. Bu konuda tezim üzerine biraz çalışacam eğer ürünün alırsam. Sanırım 50~60 lirayı geçmez maliyeti) Artık tek eksik ana konsol Audio ON - OFF ve Ses aç kapa, Kanal artır, azalt vb aktif olmayacak. Tabi yol bilgisayarında radyo frekansı bilgisi ve ses seviye bilgisi görünmeyecek ama bence değer bluetooth görüşme ve mp3 desteğine.. Üstelik direksiyon kumandası da aktif olacak.. Siz ne dersiniz?..

dostum merhaba, bahsettigin teyp cok guzel. ancak aklima takilan soru su,bu teybi nereye takicaksin? cd player yerine sigar mi sence? eger sigarsa ben de bundan alip app remote ile kullanmayi dusunuyorum.

Hocam sana bi kac sorum var, verecegin cevaplara gore bazi islemlere baslamak istiyorum cunku.

1- bu teybi (sony MEX- N4000BT) araca baglarsam direksiyon kumandalari calisacakmi?
    2- bu teybi (sony MEX- N4000BT) araca baglarsam bilgi ekraninda havalandirma, klime vs bilgiler yine gozukmeye devam edecek degil mi?

yapmak istedigim sey :

ben teybi orta konsola sabitleyip arabanin orjinal goruntusunde oynama yapmak istemiyorum.bu yuzden torpido gozune montajliycam. ayrica orta kisma portatif bi tablet tutucu vasitasiyla 7 inchlik bi tablet koyucam.(elimde su an lenovo 7 inch wifi-sim modeli var) . bu tablete sony app remote uygulamasini yukliycem,bu sekilde teybe ulasmaya ihtiyacim olmadan tabletten herseyi kontrol etmeyi planliyorum. tavsiyeleriniz varsa projeyi gelistirmeye acigim. benim icin en onemli nokta, bluetooth gorusme ve BT muzik dinleme olayi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi burakthepascal -- 26 Mart 2015; 11:32:52 >

• quote:

quote:

quote:

Bir önceki sayfada paylaşmış olduğum Yatour USB modül ve Bluetooth modülü yerine aynı paraya ana üniteyi CD, MP3 ve Bluetooth destekli bir ana üniteyle değiştirmek daha akıllıca sanırım. Ben "Sony MEX-N4000BT" modelini gözüme kestirdim. Bu ana ünitenin, aracın orijinal direksiyon kumanda desteği de var. (tabi adaptör aracılığıyla. Bu adaptörü PIC mikrodenetleyiciyi dijital potansiyometre olarak programlayıp kullanmayı planlıyorum. Bu konuda tezim üzerine biraz çalışacam eğer ürünün alırsam. Sanırım 50~60 lirayı geçmez maliyeti) Artık tek eksik ana konsol Audio ON - OFF ve Ses aç kapa, Kanal artır, azalt vb aktif olmayacak. Tabi yol bilgisayarında radyo frekansı bilgisi ve ses seviye bilgisi görünmeyecek ama bence değer bluetooth görüşme ve mp3 desteğine.. Üstelik direksiyon kumandası da aktif olacak.. Siz ne dersiniz?..

dostum merhaba, bahsettigin teyp cok guzel. ancak aklima takilan soru su,bu teybi nereye takicaksin? cd player yerine sigar mi sence? eger sigarsa ben de bundan alip app remote ile kullanmayi dusunuyorum.

Hocam sana bi kac sorum var, verecegin cevaplara gore bazi islemlere baslamak istiyorum cunku.

1- bu teybi (sony MEX- N4000BT) araca baglarsam direksiyon kumandalari calisacakmi?
    2- bu teybi (sony MEX- N4000BT) araca baglarsam bilgi ekraninda havalandirma, klime vs bilgiler yine gozukmeye devam edecek degil mi?

yapmak istedigim sey :

ben teybi orta konsola sabitleyip arabanin orjinal goruntusunde oynama yapmak istemiyorum.bu yuzden torpido gozune montajliycam. ayrica orta kisma portatif bi tablet tutucu vasitasiyla 7 inchlik bi tablet koyucam.(elimde su an lenovo 7 inch wifi-sim modeli var) . bu tablete sony app remote uygulamasini yukliycem,bu sekilde teybe ulasmaya ihtiyacim olmadan tabletten herseyi kontrol etmeyi planliyorum. tavsiyeleriniz varsa projeyi gelistirmeye acigim. benim icin en onemli nokta, bluetooth gorusme ve BT muzik dinleme olayi.

Merhaba.
    1- Direksiyon ve orta konsoldaki Audio Unit butonlarının (volume upp-down, source, seek+-..vb) yine çalışabileceğini umuyorum. Nitekim bus haberleşme kullanıyor sistem. Bunun için mikrodenetleyici de program yazmaya başladım. Bitirince devreyi yapıp istedim değerleri ölçü aletinde gördüğümde bende bu Sony MEX-N4000BT'yi satın alacağım. Ancak benim için tek gerçekleştirmesi zor olacak şey volume seviyesi kaçta hangi parçada vb bilgilerin var olan araç ekranına taşınması. Bunun için osiloskop ile araçta dinleme yapmam gerekecek ve eğer manchester kodlama var ise aşamaya bilirim.
    2-Araç ekranında, ses sistemi haricinde diğer tüm bilgilendirmeler görünmeye devam edecektir. Nitekim Nissan, Multifunction Switch sistemi ile ortak bir bus hattı kullanmış.

Sony MEX-N4000BT yerine Sony MEX-BT4000U daha güzel (35.000 ekran dahil renk aydınlatma seçeneği, 3 adet amfi çıkışı, kablosuz kumanda, harici mikrofon ve daha kullanışlı tuş dizilimi var ancak TR de bulamadım ben. N4000BT de fena değil tabi. Ben mavi aydınlatma olmasın istiyordum. Malum Almera orjinal aydınlatma rengi kırmızı/turuncu tonlarında. Mavi sırıtacaktı. Ancak N4000BT de de mavi ve kırmızı renk alabilme özelliği var. Buda iyi bir avantaj.

Sony MEX-N4000BT, orjinal Nissan-Clarion CY460 yerine tam oturacaktır. Orijinal ana ünite çıkarılıp buraya bağlanabilir. (En azından ben öyle yapacağım.. Konsolun koni şeklinden ötürü kenarlarda kalan açıklığı ise 3D printer dan alacağım çerçeve çıktısı ile halletmeyi planlıyorum..)

Nissan Almera nın nasıl bir Bus sistemi kullandığına dair bir datasheet veya service manual bulamadım. Bendeki audio service manual birkaç sayfadan oluşan basit (yüzeysel) sorunları ve cevapları içeren bir döküman. Elinde detaylı bilgi / belge olan arkadaşlar paylaşırlarsa çok iyi olur..

Edit: ilgili uygulama desteğine ait video:https://www.youtube.com/watch?t=11&v=UQnMC_vhP1g

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi m.yalvac -- 26 Mart 2015; 16:34:00 >

• quote:

Kaput çamurluk değişik km yüksek 22 bie cok zor hocam sizin hosunuza gittiyse almera yı 26 sayın yine kendi aracınıza da 5 lira fazla değin.

Eyvallah hocam bilginiz için

• Arkadaşlar bende maddi sıkıntılardan dolayı arabamı satmayı düşünüyorum. Arabayla daha 2500 kilometre yaptım araba su an 92 bine yaklaştı 2004 model gri hb tek na .aldığımda bir kusuru vardı hiç gözüme bile gelmedi yaptırırım dedim malesef yaptiramadim ön kaput üzerinde dolu izi var saymadim ama 30 tane falan vardır derin değil dikkatli bakıldığı zaman ancak görünüyor 5 10 tane de tavanda var . Benden önceki sahibi çiziklerden dolayı tavan hariç komple boyatmis değişen sağ çamurluk ağır bir kazası yok benden önceki sahibi değiştirmiş resmi var, birde kaput değişik neden değişti bilmiyorum . Aldıktan bir hafta sonrada arıza ışığı yandı şansıma baktirdim kam mili sensoru malesef yaptiramadim burada da bahsetmiştik birkaç kez servis o parçaya daha uygun fiyat veriyor 210 tl. Birde sola dönüşlerde sağ tekerden takır takır ses gelmeye basladi baktirmadim onada... Aracın kusurları bunlar sizce fiyat olarak ne yazmalıyım ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mrt_yzc -- 26 Mart 2015; 16:28:34 >

• Arkadaslar toyota corollanin arka davlumbaz keceleri bizim arac ile uyumluymus tekrar belirteyim yakin zamanda yaptiracagim insaallah ozellikle arka sag

• quote:

quote:

quote:

quote:

yapmak istedigim sey :

Merhaba.
    1- Direksiyon ve orta konsoldaki Audio Unit butonlarının (volume upp-down, source, seek+-..vb) yine çalışabileceğini umuyorum. Nitekim bus haberleşme kullanıyor sistem. Bunun için mikrodenetleyici de program yazmaya başladım. Bitirince devreyi yapıp istedim değerleri ölçü aletinde gördüğümde bende bu Sony MEX-N4000BT'yi satın alacağım. Ancak benim için tek gerçekleştirmesi zor olacak şey volume seviyesi kaçta hangi parçada vb bilgilerin var olan araç ekranına taşınması. Bunun için osiloskop ile araçta dinleme yapmam gerekecek ve eğer manchester kodlama var ise aşamaya bilirim.
    2-Araç ekranında, ses sistemi haricinde diğer tüm bilgilendirmeler görünmeye devam edecektir. Nitekim Nissan, Multifunction Switch sistemi ile ortak bir bus hattı kullanmış.

Sony MEX-N4000BT yerine Sony MEX-BT4000U daha güzel (35.000 ekran dahil renk aydınlatma seçeneği, 3 adet amfi çıkışı, kablosuz kumanda, harici mikrofon ve daha kullanışlı tuş dizilimi var ancak TR de bulamadım ben. N4000BT de fena değil tabi. Ben mavi aydınlatma olmasın istiyordum. Malum Almera orjinal aydınlatma rengi kırmızı/turuncu tonlarında. Mavi sırıtacaktı. Ancak N4000BT de de mavi ve kırmızı renk alabilme özelliği var. Buda iyi bir avantaj.

Sony MEX-N4000BT, orjinal Nissan-Clarion CY460 yerine tam oturacaktır. Orijinal ana ünite çıkarılıp buraya bağlanabilir. (En azından ben öyle yapacağım.. Konsolun koni şeklinden ötürü kenarlarda kalan açıklığı ise 3D printer dan alacağım çerçeve çıktısı ile halletmeyi planlıyorum..)

Nissan Almera nın nasıl bir Bus sistemi kullandığına dair bir datasheet veya service manual bulamadım. Bendeki audio service manual birkaç sayfadan oluşan basit (yüzeysel) sorunları ve cevapları içeren bir döküman. Elinde detaylı bilgi / belge olan arkadaşlar paylaşırlarsa çok iyi olur..

Edit: ilgili uygulama desteğine ait video:https://www.youtube.com/watch?t=11&v=UQnMC_vhP1g

dostum detayli anlatim icin tesekkur ederim. peki sence cd calar ve altindaki bos kismi cikarsak oraya 7 inch lik bir tablet monte edilirmi? cikmacilarda bi konsol bulabilsem , cikma parca uzerinde deniycem ama denk gelmedim simdiye kadar.

• burakthepascal B kullanıcısına yanıt
    Bende onu düşündüm. Olabilir. Hatta cd çalar ile boş kısım arasında ki plastik şerit kesilerek kontrol ünitesi oraya yani alt tarafa taşınır. (ses ve klima düşmelerinin olduğu kontrol ünitesi)

Yalnız siz bu teybi torpidoya sığdıramazsınız bence. CD player ünitesi olmayan Sony DSX-A60BT daha uygun olabilir size..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi m.yalvac -- 26 Mart 2015; 17:15:18 >
  • Arkadaşlar aldığım ürünlerle ilgili 1-2 parçada orj. olmadığı konusunda şüphe hissettim. Resimlerine bakıp da fikirlerinizi söyler misiniz.

Bujiler, Yağ Filtresi, Hava Filtresi (Yağlı) bunlar orijinal

1- 11720-9F610 ( Bu da orijinal nissan ama üzerindeki tarih de şu yazmakta, "BELT 4PK YEAR 2010 1 PCS" yani bu belt 2010 yılında üretim demek olmuyor mu. Bu kadar eski olması bir sıkıntı yaratır mı.

2- Polen fitresi tahminimce kesin replika. Çünkü kutu üzerinde herhangi bir maka yada bir şey yazmamakta ve filtrenin üzerinde sadece " REPLACE " VE KODU YAZMAKTA.

3- Birde orj. diye aldığım 11950-9f610y kodu olan kayış Gates marka geldi.

4- Birde Yağ filtresinde 15208-9F60A yazmakta ben 15208-9F600 sipariş vermiştim. Bu " A " farkı nedir.

5- Hava filtresinide 16546V0100 olarak göndermişler, Ben 165463J400 bu şekilde sipariş etmiştim. İnternetten baktığımda 16546V0100 "ELEMENT ASSY - RED" olarak geçmekte. Farkı varmıdır?

NISSAN ALMERA KLÜBÜ NISSAN ALMERA KLÜBÜ NISSAN ALMERA KLÜBÜ NISSAN ALMERA KLÜBÜ NISSAN ALMERA KLÜBÜ NISSAN ALMERA KLÜBÜ

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Takaji -- 26 Mart 2015; 19:28:39 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Takaji

Arkadaşlar aldığım ürünlerle ilgili 1-2 parçada orj. olmadığı konusunda şüphe hissettim. Resimlerine bakıp da fikirlerinizi söyler misiniz.

Bujiler, Yağ Filtresi, Hava Filtresi (Yağlı) bunlar orijinal

1- 11720-9F610 ( Bu da orijinal nissan ama üzerindeki tarih de şu yazmakta, "BELT 4PK YEAR 2010 1 PCS" yani bu belt 2010 yılında üretim demek olmuyor mu. Bu kadar eski olması bir sıkıntı yaratır mı.

2- Polen fitresi tahminimce kesin replika. Çünkü kutu üzerinde herhangi bir maka yada bir şey yazmamakta ve filtrenin üzerinde sadece " REPLACE " VE KODU YAZMAKTA.

3- Birde orj. diye aldığım 11950-9f610y kodu olan kayış Gates marka geldi.

4- Birde Yağ filtresinde 15208-9F60A yazmakta ben 15208-9F600 sipariş vermiştim. Bu " A " farkı nedir.

5- Hava filtresinide 16546V0100 olarak göndermişler, Ben 165463J400 bu şekilde sipariş etmiştim. İnternetten baktığımda 16546V0100 "ELEMENT ASSY - RED" olarak geçmekte. Farkı varmıdır?

NISSAN ALMERA KLÜBÜ NISSAN ALMERA KLÜBÜ NISSAN ALMERA KLÜBÜ NISSAN ALMERA KLÜBÜ NISSAN ALMERA KLÜBÜ NISSAN ALMERA KLÜBÜ

Hava filtresinin doğru olduğuna eminim. Bende 16546V0100 kullanıyorum. Malzeme kalitesi çok iyi. sorun yok.
    bujiler lfr6a ise tamamdır.
    Filtre almera filtresi sanki. Sorun yok gibi geldi bana. Ancak emin değilim. (ben noypa kullanıyorum)
    Gates kaliteli bir kayış markası. Sorun yok. gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

Bu ürünleri nereden ve kaö paraya aldığınızı da paylaşır mısınız?

• Ön tampon demiri nereden temin edilebilir? Montajı için ne gerekiyor? Aracına sonradan ekletenler yardımcı olabilir mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozas_91 -- 26 Mart 2015; 21:13:38 >
  • Hava Filtresi = 39,62+KDV
    Yağ Filtresi = 17,77+KDV
    Alternatör Kayışı = 35,14+KDV
    Buji = 6,25+KDV
    Kompresör Kayışı = 23,20+KDV (Bu fiyatıda orjinal olduğu için verdim. Yoksa Gates marka internette daha uygun fiyata satılmakta)

Polen Filtresi = 39,14+KDV (Bu parçanın orijinal olduğu için bu fiyatı verdim. Gelen ürün sahte ise bu fiyatı vermek istemediğimden emin olamıyorum. Bana orijinal değilmiş gibi geliyor) Şu resimdeki gibi etrafında felan bir şey yazması lazım değilmidir. Nissan orj. olduğunu andıran.

NISSAN ALMERA KLÜBÜ

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Takaji -- 26 Mart 2015; 21:40:20 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Takaji

Hava Filtresi = 39,62+KDV
    Yağ Filtresi = 17,77+KDV
    Alternatör Kayışı = 35,14+KDV
    Buji = 6,25+KDV
    Kompresör Kayışı = 23,20+KDV (Bu fiyatıda orjinal olduğu için verdim. Yoksa Gates marka internette daha uygun fiyata satılmakta)

Polen Filtresi = 39,14+KDV (Bu parçanın orijinal olduğu için bu fiyatı verdim. Gelen ürün sahte ise bu fiyatı vermek istemediğimden emin olamıyorum. Bana orijinal değilmiş gibi geliyor) Şu resimdeki gibi etrafında felan bir şey yazması lazım değilmidir. Nissan orj. olduğunu andıran.

NISSAN ALMERA KLÜBÜ

Evet polen filtresi biraz pahalı olmuş. Alırken kömürlü denilen karbon parçacıkları içeren bir polen filresi tercih edebebilirsiniz bundan sonra. Konya Yetkli servisinde sizin aldığınız yağ filtresinden yok. Fiyatıda çok uygunmuş. Nereden aldınız, bende sipariş vereyim

• Orjinal krank ve eksantrik sensörlerini ucuza nerden temin edebilirim konum istanbul

• 
Sayfa: önceki 10811082108310841085
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.