Şimdi Ara

Nişan yaptiktan sonra degişen sevgili konusu edit: nişan atildi edit:2 eski sevgiliyle barisildi (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
61
Cevap
0
Favori
3.568
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Ten uyumu yok diye mi sende ipler koptu? Öyle anlaşılıyor yazdıklarından. Ve evlenmeden birisiyle birlikte olman yanlış bir şey. Böyle oluyor işte. Evlenince yaşanması gerekenler evlenmeden yaşanıyor, sonra "ten uyumsuzluğu" deniyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mmm harcanan erkek konusu en sevdigim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Burada anormal bir durum yok. Atalarımız boşuna dememiş "Davul dengi dengine çalar." diye. Kız varlıklı aileden geliyorsa, bu da demektir ki bu yaşına kadar hep para içinde yüzmüş demektir. Bu türden kadınlarla zengin değilsen evlenmek delilik; çünkü onları tatmin edemezsin, zira süper lüks hayata alışmışlar.
  • Hocam, ilişkiler de maddiyat, ön planda olmamalı. Ancak, kız ile birlikte oldum, buz kestim, demişsiniz. Tecrübe ile birlikte, birinde havalara uçup, diğerinde buz kesmeniz normal değil.
    Ancak, yaşananlardan dolayı, geçici ruhsal bir soğukluk sebebi ile böyle bir durum yaşanması, ihtimal dahilinde, olabilir. Selamlar...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mazi09 -- 1 Mayıs 2019; 20:18:5 >
  • msahin312 M kullanıcısına yanıt
    Eger evlenmeden bu isi yapmamis olsaydim. Bugun cok kotu bir gune uyanmis olacaktim. Ve o imzalar atildiktan sonra hersey bu kadar kolay olmayacakti. Ne evlenmeden once yattigima ne de nisani attigima pismanim. Tek pisman oldugum konu eski kiz arkadasim. Bikac saate editlerim durumu. Bakalim neler olacak

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bender B. Rodriquez

Eger evlenmeden bu isi yapmamis olsaydim. Bugun cok kotu bir gune uyanmis olacaktim. Ve o imzalar atildiktan sonra hersey bu kadar kolay olmayacakti. Ne evlenmeden once yattigima ne de nisani attigima pismanim. Tek pisman oldugum konu eski kiz arkadasim. Bikac saate editlerim durumu. Bakalim neler olacak
    Pm'den özel mesajınızı aldım. Rica ederim hocam, şu durumda, siz elinizden geleni yapmışsınız. Su aka aka yolunu bulmuş. Hakkınızda hayırlısı olması dileğiyle...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mazi09 -- 1 Mayıs 2019; 20:46:39 >
  • Acaba bıraktığın gibi bulabilecek misin?

• Beyler inanamiyorum ama kiz beni affetti. Tekrar barisalim diye gitmemistim yanina. Sehir degistirecegim son bir defa goruselim dedim. Tamam dedi. Gorustuk konustuk. Cok guzel dinledi. Hic affet falan demedim yuzum yok zaten ama icten ice istiyormusum. Son kez sarilayim ama bidaha birakmayayim dedi sarildik ve kaldigimiz yerden devam. Su an cok iyi hissediyorum umarim kotu sonuclanmaz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bender B. Rodriquez -- 2 Mayıs 2019; 0:26:17 >
  • Bu hikayede tek üzüldügüm eski kız arkadaşın oldu. Onu ilk fırsatta terk eden biriyle yeniden beraber umarım gözü açılır Allah yüzüne bakar.

• DrakeMcCain kullanıcısına yanıt
    Hocam anonimiz burada yazayım mı dedim ama adam sanki kızı söğüşlemek istemiş de kız fırsat vermemiş gibi

• Eski kız hiç mesaj fln atmiyo mu

• Nisani attigim kiz ertesi gun yazdi baya bir kufur etmis hakaretler yaziklar olsunlar. Sonra sinirliydim ozur dilerim falan yazmis. Ben hicbirine cevap vermedim. Sonra arkadasi falan aradi gorusun diye gene istemedim. Bidaha haber alamadim

@makarnasa. Hocam birak ya daha kiz beni sogusledi. Ben hic o anlamda yaklasmadim. Ne istediyse yaptim.

Eski sevgilime cok haksizlik ettim ama. Simdi onu mutlu etmek icin elimden geleni yapacagim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bender B. Rodriquez -- 2 Mayıs 2019; 10:45:19 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bender B. Rodriquez

Nisani attigim kiz ertesi gun yazdi baya bir kufur etmis hakaretler yaziklar olsunlar. Sonra sinirliydim ozur dilerim falan yazmis. Ben hicbirine cevap vermedim. Sonra arkadasi falan aradi gorusun diye gene istemedim. Bidaha haber alamadim

@makarnasa. Hocam birak ya daha kiz beni sogusledi. Ben hic o anlamda yaklasmadim. Ne istediyse yaptim.

Eski sevgilime cok haksizlik ettim ama. Simdi onu mutlu etmek icin elimden geleni yapacagim
    Hakaret ettiği mesajları silmeseydin

• Ya olum bunlarin kafa cidden calismiyor ya .d baristim diyo .dd

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • --Bir muddet sonra ben iliskimi bitirip bu kizla gorusmeye basladim.--
    Bundan sonra okumadım.
    Umarim biri icin terk ettiğin kızın laneti bedduası üzerine olur .

• Evlenmeden veya nişanlanmadan aynı evde kalıp biraz gözlemleyin işte ilişkinizi sonra pişman oluyorsunuz. yaşa biraz beraber anla karşındakinin kim olduğunu
  • Kimse de çakmamış konuyu
  • Cakmamis derken?

• Eski kız arkadaşla son durum nasıl

• the__executioner__ kullanıcısına yanıt
    Onunla guzel bir sekilde ayrildik simdi baskasi var oyle oyle geciyor zaman

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.