Şimdi Ara

NIOH 2 [ANA KONU] (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
384
Cevap
21
Favori
19.527
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar 2. Guardian spiriti nereden seçiyoruz envanterde 4 tane var ama ben 1 tanesini kullanabiliyorum

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • oguzhangursoz123 O kullanıcısına yanıt
    . 2. Bölgenin son bosundan sonra 2. Guardian spirit seçilebiliyor. R1+L2 ile spiritler arası geçiş yapılıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yardıma ihtiyaç duyan varsa ekleyebilir BunyaminTR psn.

• Arkadaşlar iyi geceler, bu oyunun dlc leri ne zaman gelecek?

• Magara naotaka mıdır nedir tam 3 saat uğraştım anca yenebildim sinirden kolu kıracaktım az kalsın

• Ben daha ilk bossa gelemeden 50 kere öldüm. Ne yapmış adamlar yahu.
    Oyun şimdilik çok güzel gidiyor. Nioh’un üstüne combat konusunda iyi geliştirmeler yapılmış ve özgün bir oyun olmuş.
    Pro’da yağ gibi akıyor ve grafikler daha keskin. İlk oyunda piksel sayıyordum. Swichblade çok zevkli ayrıca.

• İlk başladığımda ben de swichblade ile başlamıştım oynaması zevkli gerçekten. sonradan axe ye döndüm üçgene basılı tutarak dönme combosu çok fazla hasar veriyor özellikle bosslarda rahat etmeye başladım

• Eki oyundaki silahların skilleri aynen duruyor. En azından yeni silah ekledikleri için sıkılmıyorum. Yoksa bayardı kesinlikle.
    Eski oyunda özellikle yokai türlerinin hareketleri yapaydı. Bu oyunda daha agresifler ve daha doğal geldi.
    Burst counter ve yokai skiller çok iyi olmuş.
    Bu kadar övdüm ama 8 veriyorum. Saçma skill ağacı ve yukarıda yazdıklarım hariç eski oyunu kopyalamışlar.
    Sekiro’dan daha iyi seviyede ama genel anlamda.

• volcy123 kullanıcısına yanıt
    çok teşekkürler bir de şunu anlamadım amrita sayacı neye göre doluyor zamanla kendiliğinden mi yoksa düşman öldürdükçe mi

• quote:

Orijinalden alıntı: syeell

çok teşekkürler bir de şunu anlamadım amrita sayacı neye göre doluyor zamanla kendiliğinden mi yoksa düşman öldürdükçe mi
    kendiliğinden dolmuyor, düşman öldürmen, bazı bölümlerde bulunan amrita kristallerini parçalaman veya loot yapman lazım.
  • Bugün bana göre nioh2 nin en zor bossu olan shibata katsuie ile karşılaştım. 3 kişi Co op oynadığımız halde defalarca denemek zorunda kaldık çünkü hem canı çok fazla hem de vurdurtmuyor kendine çok hızlı saldırıyor

• Sanki bazı bosslar tam Co-op işin dizayn edilmiş. Bir tane kuşumsu bossta Dark realm olunca boss dışında oluşan şeyleri yok etmek aşırı zor. Ben koşana kadar 3-4 tane saydırıyor bana ve ulaşsam bile enerjim sıfır şekilde ulaşıyorum.
    Neyse en azından ilk oyundaki gibi one shot yeme sorunu yok. Boss dövüşleri çok daha iyi olmuş ilk oyuna göre. Düşman çeşitliliği yeterli bana göre. Çöp skill ağacı dışında sorun yok oyunda. Bu kadar kısa zamanda iyi iş çıkarmışlar. :)

• oguzhangursoz123 O kullanıcısına yanıt
    Oyunda şöyle bir saçma olay var. Deneyip test ettğim için söylüyorum. Arkadaşlarla 3 kişi co-op girdiğimizde bir bölüme aşırı zor oluyor oyun ama aynı bölüme 2 kişi girip yerden bi adam kaldırdığımızda çok daha kolay oluyor. Hatta 3 kişi girdiğinizde vuruş damagelerine bakarsanız baya düşüyor.
  • omrtnckl kullanıcısına yanıt
    Aynen tek oynayin hep, ne kadar adam cagirirsan zorluk o kadar artıyor malesef.

• Arkadaslar 6.bolumdeyim ikinci ana gorev eger musait olan arkadaslar varsa bana yardim edebilirmi benim karakter biraz güçsüz kaldi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • En iyi bust counter ‘brute’ ile yapılıyor ol ara. Hiç kaçırdığım olmadı. Ondan sonra Phantom ama yine pek rahat değil. Fetal iletiye doğru atıldığı için ıskalayabiliyor.
    Sloth yine işe yarıyor. Swichblade ana stat magic olduğu için etkili yani. Zorluk konusunda sekiro ile yarışamaz. Sekiro’yu bitiren bunu havada karada yer

• quote:

Orijinalden alıntı: OnLiNe MaNaGeR

En iyi bust counter ‘brute’ ile yapılıyor ol ara. Hiç kaçırdığım olmadı. Ondan sonra Phantom ama yine pek rahat değil. Fetal iletiye doğru atıldığı için ıskalayabiliyor.
    Sloth yine işe yarıyor. Swichblade ana stat magic olduğu için etkili yani. Zorluk konusunda sekiro ile yarışamaz. Sekiro’yu bitiren bunu havada karada yer
    Aslinda en iyi diye birsey yok hangisine alisirsan digerlerinde zorlaniyorsun cunku zamanlamalari farkli.
    Brute de erken feral da gec yapman gerekiyor.

Oyunu solo bitirip, platinledim. Ilk oyunda tonfayi cok severdim, bu oyunda hatchet cok keyifli olmus build i onun uzerine yaptim. Artik diger silahlarida yaptigimiz build uzerine oturtabiliyoruz, demirciye gidip ana statslari neye gore dagittiysaniz remodel yaparak kullanabiliyoruz. Boylece statslari sifirlayip baska bir silaha gore dagitmaya gerek kalmiyor.
    Ayrica bazi setler icin aksesuarlar eklemisler boylece setleri daha iyi dizebiliyoruz.
    Aksesuarlarin ilk oyunda ozelliklerini degisemiyorduk ama bu oyunda demircide degistirebilmemizi saglamislar.
    Oyunun tek begenmedigim tarafi 3 kisi co op yapmalari oldu. Bitirdikten sonra nioh da yardima gitmek cok keyifliydi. Ama nioh 2 de gittigin kisi 2 online oyuncu 1 de yerden revenant kaldiriyor, ustune bazi bolumlerde 2 de npc yardima gelince 6 kisi oluyor ve ne yaptigini o karmasada anlayamiyorsun.
    Yarsima gittigin kisi kalabalik olunca bolumun daha rahat olacagini düşünüyor ama tam tersine iskenceye donuyor.

Oyun ile ilgili yardim veya bilgi almak isteyen olursa hem psn hem buradan yardimci olabilirim.
    Psn ecimania

• Oyunu bir kez bitirdim ve şu an ng+ da oynuyorum platinum için. Çünkü ng plus’da 6 kat silah puanı artıyormuş. Yani 3-4 görevde istediğiniz silahın trophy kupasını alabilirsiniz
    Ancak tekrar oynanabilirliği düşük bir oyun geldi bana. Kendini çok tekrar eden bir oyun olmuş.

• e.c.i kullanıcısına yanıt
    Ersin, build işine erken başlamışsın umarım abyss modu gelirse devamını bekleriz 💪👍
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.