Şimdi Ara

★★★ Nintendo Switch Türkçe Oyunlar Listesi ★★★ (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
648
Cevap
53
Favori
73.210
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bendeki witcher 3'ün versiyonu da 3.6 ama türkçe seçeneği gelmemiş. Oyunu dijital almıştım. Başka türkçe yapabilen var mı yukarıdaki arkadaş dışında?
  • Venomstr kullanıcısına yanıt
    Oyunu guncelledim ben, suan 3.6 ama oyunu avustralya eshoptan almistim.
  • d41mon kullanıcısına yanıt
    Oyunu kutulu alan bir arkadaş daha oyunu denerse sebebin neyden kaynaklandığı belli olacak sanırım. Sebebi oysa eğer kutuludaki oyun dosyaları ve dijital eshoptan indirilen oyun dosyaları arasındaki farktan kaynaklanabilir. PS3'te kutulu oyunların dosyaları ile PSN'den alınan dijital oyun dosyaları farklı oluyordu.
    Bende usa hesabından almiştim banada gelmedi silip tekrar yüklesek düzelir mi ki :))
  • Domatore kullanıcısına yanıt
    Bir şey değişmez. Belki yeni bir güncelleme çıkınca düzelir. Şuanda kutulu alanlarda Türkçe oluyormuş.
    Üzücü bir durum
  • Cat Quest II de Türkçe.
  • Arkadaş Avrupa eshoptan almış dijital versiyon. 3.6 ile Türkçe geldi bana diyor. Acaba biz Us ten alanlar oyunu silip, bölgeyi değiştirip tekrar indirsek olur mu Türkçe?
  • saner08 kullanıcısına yanıt
    Deneyin hocam, arkadaşınız hangi bölgeden almışsa konsolu ve hesabın bölgesini ona getirip indirin.
    Arkadaşa hangi bölgeden aldığını sorayım ona göre deneyeyim. Bir hafta memleketteyim burada internet adsl maalesef. Döndüğümde deneyip yazarım.
  • mahirylmz kullanıcısına yanıt
    Ekledim.
    Hangi bölgeden almış acaba ben deneyim en azından :)
  • Domatore kullanıcısına yanıt
    Europe bölge yazmış. Sordum az önce dönüş yapar yapmaz yazacağım hocam size. :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: saner08

Europe bölge yazmış. Sordum az önce dönüş yapar yapmaz yazacağım hocam size. :)
    Bn sweeden bölge almıştım yoktu tr dil
  • Tarıkacı T kullanıcısına yanıt
    Cevap bekliyorum şu an bakalım nerden almış. Öğrenir öğrenmez yazarım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: saner08

Cevap bekliyorum şu an bakalım nerden almış. Öğrenir öğrenmez yazarım.
    Bizi de trollemiş olabilirler
  • Cd red project e mail atmıştım cvp yolladılar.

Thank you for taking the time to contact us.

Languages available in the game depend on the region.

We've added additional text languages to selected regions in our latest update to the game (3.6).

If after updating the game, your desired language is still not available in text and if this language is not available by default, I'm afraid your version of the game does not support it.

The additional voice-over languages to come do not extend the number of languages made available as text languages but rather add voice packs in selected regions. If your language was not made available in text it's not going to be added with the voice-over packs.
  • Tarıkacı T kullanıcısına yanıt
    Umarım öyle değildir.
  • Us eshopta 3 tane dil paketi yayınlanmış witcher 3 için, dlc olarak. Türkçe olan herhangi bir eshop var mı acaba? İlerleyen zaman da gelir mi ya da?
    Gelmesi lazım ama daha önce böyle bir olay yaşamadığımız için bilemiyoruz. İlk kez böyle değişik bir şey oluyor.
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.