Şimdi Ara

★★★ NINTENDO® SWITCH ANA KONU ★★★ (466. sayfa)

6 Kayıtlı Üye (3 Mobil) ve 5 Misafir - 8 Masaüstü3 Mobil2 iOS
5 sn
48.373
Cevap
456
Favori
1.648.940
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
61 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
71. Sırada  bugün en iyi #25
Sayfa: önceki 464465466467468
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Aynen öyle hatta bi Guardian dan ışın da yemek istemeyiz...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ptsin sitesinde gumrukten cekildi yaziyor yani gumruge takilmadi mi oluyor bu ? O zaman amazon vergi icin aldigi paranin tamamini geri mi yollayacaktir ?

• hunter007 kullanıcısına yanıt
    Hocam Guardianlardan zaten havadayken ışın yiyebiliyoruz şu an Başıma geldi de ondan biliyorum
  • AdiosKid kullanıcısına yanıt
    Gümrük işlemleri bitmiş demek ama gümrük işlemi yapılıp yapılmadığı sonradan belli olur, en azından işlemin sıkıntılı süreci bitmiş gözünüz aydın...

• okberke1907 kullanıcısına yanıt
    Yok dostum onu biliyorum, ben şey demek istedim, şu anda bi ihtimal yine kaçabiliyorsunuz ama o zaman çok daha acımasız olacaklardır...

Teşekkur ederim sag olun sira konsolda bakalim

• quote:

Orijinalden alıntı: AdiosKid

Teşekkur ederim sag olun sira konsolda bakalim

inşallah sıkıntısız bir şekilde kavuşursunuz konsola da...
    Lazerlerinin mesafesini arttıracaklardır büyük ihtimalle birazcıkda hızlandırırlarsa önünde iki seçenek kalır. Ya link ölecek yada guardian
  • okberke1907 kullanıcısına yanıt
    En sevdiğim ya ben ya o...

• Mariokart sonunda elime ulaştı, şimdi Switch'i bekleme zamanı. O da gelsin turnuvalara katılacağım bende. Birde kartuşun tadını merak edenler için bayağı yakın bir örnek verebilirim; normalde suyla direkt yutulması gerek antibiyotikleri su olmadan ağızınızda tutarsanız eğer bir süre, çok benzer bir tat yakalayabilirsiniz.

• Shellot kullanıcısına yanıt
    Hadi bakalım konsol da gelsin de sizde katılın artık aramıza...

Ben daha tadına hiç bakmadım, açıkcası cesaret edemedi çünkü çok kötüymüş...

Hayırlı olsun

• Arkadaslar iyi aksamlar bir sey soracagim
    Konsolu kutudan cikardim ve sarja taktim. Sarj ilk basta 0di dolu sarj ile gelmedi, sol JoyCon'da da ayni sekilde sarj yoktu, sagdakinde ise dusuk sarj uyarisi verdi. Normal mi bu acaba ? Kutudan actigim ilk hali bu, sizde de boyle mi oldu acaba ?
  • Bu arada daha bizim buradaki ptt'nin sorunu mu yoksa genel olarak mı öyle birşey var bilmiyorum ama bir şey dikkatimi çekti. Ben okuldayken getirmişler kargoyu ve direk posta kutusuna bırakıp gitmişler. İsteyen birisi çok rahat alabilirdi oradan. Bunu şikayet etmenin falan bir yolu falan var mı acaba çünkü biri alıp gitse ne olacak yani

• ArtificialIntelligence kullanıcısına yanıt
    Benim ki nasıl gelmişti hiç hatırlamıyorum ama sorun olacak bir şeye benzemiyor bence...

Etseniz de hiç bir işe yaramıyor, bizim iş yerinde o şekilde ortalığa neler bırakıp gidiyorlar, kaç kez şikayet ettim hiç bir işe yaramadı...

• Dino Dini's Kick Off yapımcıları oyunlarının bir Nintendo Switch sürümünü yapmayı planladıklarını açıklamış...

• Ayrı satılan Dock un fiyatı ön siparişte 80 Pound muş, kutuda Dock, HDMI kablo ve adaptör varmış...

• Piyasada gezinen ipuçlarına bakılırsa yeni Call of Duty oyunu Nintendo Switch e de gelecek gibi duruyor...

• Mario Kart 8 Deluxe Amerika da bugüne kadarki en yüksek satış rakamına ulaşan yarış oyunu olmuş...

• 
Sayfa: önceki 464465466467468
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.