Şimdi Ara

★★★ NINTENDO® SWITCH ANA KONU ★★★ (1958. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
10 Misafir - 10 Masaüstü
5 sn
48.374
Cevap
456
Favori
1.649.003
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
61 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 19561957195819591960
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: erkahn

kol kablolulu sarjlimi?

ikisininde sarji bitiyorsa unutuyordur

Alıntıları Göster

Aldığım kontroller çalışma prensibi aynı PS4 dualshock gibi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hong kong mağazasından bir şey alabilen oldu mu olduysa yazabilir mi pmden

• quote:

Orijinalden alıntı: Captain Tsubasa 10

Ocarin of time oynamak istiyorum nette araştırma yapınca dünyanın gelmiş geçmiş en iyi oyunları arasına girmiş.. Birazcık remasterd ile efsane olur..

3DS sürümü gelirse o zaten remaster edilmiş hali onu alıp kaplamalara, çözünürlüğe dokunsalar yine iyi. Birde çift analog kontrolcüyü desteklemiyordu onu düzeltirlerse tamam.

Hele Majoras Mask 3DS sürümü gelirse daha bile iyi çünkü o baya elden geçirilmişti.

• Zelda botw devami gelse yeter, eski oyunlardan biktik

• quote:

Zelda botw devami gelse yeter, eski oyunlardan biktik

Bende bıktım zaten istemiyorum port mort, BOTW 2 görürüz diye düşünüyorum birkaç güne, umarım.

Ayrıca hiç duymadığımız bir başka Zelda oyun daha duyurulursa baya hoş olur.

• Kennnn K kullanıcısına yanıt
    Hocam kesinlikle birşeyler gelsin adamlar 2020 yi ac ile bitirdi yanlış bilmiyorsam eski oyunlar tak etti millet oynadı ya yeter da yeni oyunlar çıkar hikayeleri güzel oyunlar var metroid zelda mario çıkar abi işin ne deli gibi satıyorsun. Kaplama maplama iyidir de 3da de oynamıştım elden baya geçmesi lazım switch de n64 mario gibi olmasın emulator daha iyi görüntü veriyor..
  • Birinci parti yeni oyun olarak evet Sadece Animal Crossing çıktı. Yakın stüdyolardan gelen oyunlar ve 3’üncü partiler destekledi geçen yılı. Nintendo kendi oyunlarını remaster çok nadir yapıyor. Genellikle de Grezzo’ya verip yaptırıyor. 3ds sürümü elden geçmiş sürümken ekstradan özel bir yenileme daha yapmazlar kaplamalar, ışıklandırma dışında.

• Kennnn K kullanıcısına yanıt
    O zaman hayal kırıklığı gene bekleyelim ne zaman olacaktı bu olay? 35. Yıl muhabbeti
  • Keşke grezzo yapsa. Links awakening i çok iyi yapmışlar.

• Level 5 batı tarafında ki çalışmalarını durdurunca Youkai Watch 4 ++ sürümünün İngilizce gelmeside yalan oldu gibi. Ps4 sürümü duyurulmuştu ama gelmeyecek anlaşılan bari Nintendo getirse batıya...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kennnn -- 15 Şubat 2021; 18:19:52 >
  • Arkadaşlar Switch mağazalarda 4000 TL'ye mi düştü yoksa ben mi yanlış baktım aceleyle PS5 aradığım için pek dikkat edemedim. Lakin internette hala 6000 TL diyor çok pahalı geliyor bana bu cihaz için

Uygun fiyata nerden alabilirim Nintendo Switch'i sıfır olarak ?

• Online aile uyeligi indirime girmis almak isteyen arkadaşlar varsa ozelden goruselim
  • Leona Heidern kullanıcısına yanıt
    Hangi oyundan bahsediyorsunuz ikiniz, bi de adini yazsaniz biz de ogrensek :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: zenithelprimero

Hangi oyundan bahsediyorsunuz ikiniz, bi de adini yazsaniz biz de ogrensek :D

little nightmares 2 hocam  

• Little nightmares 2 oynuyorum şu bölümü bir türlü geçemedim ne boktan bir bölümdür kapıyı mı kapatacaz napacaz anlamadım. Oyunda mı bug var nedir?

• quote:

Orijinalden alıntı: nevruz84

Little nightmares 2 oynuyorum şu bölümü bir türlü geçemedim ne boktan bir bölümdür kapıyı mı kapatacaz napacaz anlamadım. Oyunda mı bug var nedir?

heheheheh muzik sesi nerede coksa oraya gidiceksin  

• Cyberpunk dan sonra hiç bir oyun aceleye gelmemeli yavaş yavaş yapsınlar yeterki güzel olsun. Hype ayağına seriler çöp oluyor kaybeden tüketici oluyor
  • quote:

heheheheh muzik sesi nerede coksa oraya gidiceksin  

Alıntıları Göster

Haklısınız

Yarım saat kapıyı mı kapatacam acaba diye uğraştım siz iyi yakalamışsınız müzik sesini

Bu arada oyunu bitirdim bana göre en zayıf kısmı finali olmuş. Kendi adıma daha iyi bir final bekliyordum. Ama genel olarak baktığımızda atmosfer çok iyi özellikle hastane bölümü benim diyen korku oyunlarına taş çıkartır

• quote:

Orijinalden alıntı: Leona Heidern

little nightmares 2 hocam  

Alıntıları Göster

Ya bir Gegege No Kitaro oyunu yapsalar ya böyle Little Nighmares gibi. O kadar güzel olur ki.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kennnn -- 16 Şubat 2021; 0:45:10 >

• quote:

Orijinalden alıntı: nevruz84

Haklısınız

Yarım saat kapıyı mı kapatacam acaba diye uğraştım siz iyi yakalamışsınız müzik sesini

Bu arada oyunu bitirdim bana göre en zayıf kısmı finali olmuş. Kendi adıma daha iyi bir final bekliyordum. Ama genel olarak baktığımızda atmosfer çok iyi özellikle hastane bölümü benim diyen korku oyunlarına taş çıkartır

Alıntıları Göster

3.oyunda guzel bir final olabilir, herkes tepkisini gostermistir final icin.

• 
Sayfa: önceki 19561957195819591960
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.