Şimdi Ara

★★★ NINTENDO® SWITCH ANA KONU ★★★ (1574. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: erhanersoy Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 8 Misafir - 8 Masaüstü1 Mobil1 iOS
5 sn
48.374
Cevap
456
Favori
1.649.146
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
61 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 15721573157415751576
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Nintendo eshop taki indirdimler ne zamandan, ne zamana yenileniyor arkadaşlar, bilgisi olan var mıdır?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yok arkadaş gidip haftaya alacağım ben.
    Yok pro'su yok handled'ı derken insanın kafası iyice çorba oluyor.
    Alırım, yeni modeller çıkana kadar kafam rahat oynarım. Sonrasında gerekirse satıp diğer modellere geçiş yaparım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cüheyir -- 27 Mart 2019; 18:28:32 >
  • En güzeli hocam, hiç kafa karıştırmaya gerek yok...

• Arkadaşlar şu an keyfini çıkarın yenisi çıksın bu bence daha iyi sonuçta demekki nintendo başarı sağlamış ki yeni bir konsol geliştiriyor buda yeni oyun yeni özellikler ve support desteğinin devamı gelecektir, en kötü çıkmaya yakın satar yenisine geçiş yaparsınız sony de hep olmuyor mu
  • Switch döneminde Nintendo serileri birkaç oyununu saymazsak incelemelerden aldığı puanlar pek parlak gitmiyor bunlara Yoshis Crafted World'ta katıldı.

İnceleme sonunda 81 ortalaması Metacritic'te. Opencritic ise 80.

IGN her bölümde gördüğümüz, karşımıza çıkan yeni fikir ve güzel mekanikleri daha zorlayacak bölümler içerisinde kullanılmamasından puan kırmış.

Açıkçası bir Kirby Star Allies kadar fena durumda olmasa da Nintendo Yoshi'yi çocuklar kadar büyüklerinde oynadığını unutmamalı ve bu iki serininde zorluğunu tekrar arttırmalı. Bugün çocuk dediğin nintendo kullanıcısı hali hazırda benden daha iyi Odyssey ve Zelda BOTW oynuyor. Maalesef sevdiğim seriler Kirby ve Yosh'nin Switch'te pek beklenen kaliteyi sunmaması üzücü oldu.

Çıkış tahileri yaklaşan Mario maker 2, Astral Chain, Fire Emblem, Pokemon ve belki de Animal Crossing ile Luigi Mansion 3 varken şimdilik alma planlarımı erteyeceğim sanırım yıl sonuna doğru bir kez daha bakarım. Yazık yani o kadar güzel dünyalar tasarlamış, mekanikler koymuşsun ama oyuncuları zorlamıyorsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kennnn -- 27 Mart 2019; 22:13:23 >

• Modeller konusunda ki fikrim kesinlikle Switch Mini'nin bir şekilde çıkacağı yönünde. Zaten yanılmıyorsam, Japonya'ya özel uygun fiyata Docksuz Switch paketleri satılıyordu. Küçülen boyut sayesinde SSB:U ve ya Zelda: BOTW gibi oyunları elde oynamak daha rahat olacaktır.

New 3DS'in en büyük farkı renk çözünürlüğüydü. Renk zenginliği yeni versiyonu almaya cezbediyordu ama performans olarak süper bir yükseliş yoktu. Belki burda da aynı şey Zelda ve Xenoblade için geçerli olabilir. Ama Zelda'da ki yer yer FPS düşüşlerini önleyen bir Pro modeli çıkarsa da, yeni çıkacak oyunları göz önünde tutup ileriye dönük iyi bir tercih olacağı büyük bir olası.
  • Shovel Knight oyunlarından tanıdığımız Yacht club games'in yayıncılığında çıkacak bir oyun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kennnn -- 27 Mart 2019; 23:34:20 >
  • Arkadaşlar Switch'de eski wii veya gamecube oyunlarını oynayabilme durumu var mı?
    Varsa bu bir emülatör veya türevi bir program sayesinde mi oluyor?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kennnn

Switch döneminde Nintendo serileri birkaç oyununu saymazsak incelemelerden aldığı puanlar pek parlak gitmiyor bunlara Yoshis Crafted World'ta katıldı.

İnceleme sonunda 81 ortalaması Metacritic'te. Opencritic ise 80.

IGN her bölümde gördüğümüz, karşımıza çıkan yeni fikir ve güzel mekanikleri daha zorlayacak bölümler içerisinde kullanılmamasından puan kırmış.

Açıkçası bir Kirby Star Allies kadar fena durumda olmasa da Nintendo Yoshi'yi çocuklar kadar büyüklerinde oynadığını unutmamalı ve bu iki serininde zorluğunu tekrar arttırmalı. Bugün çocuk dediğin nintendo kullanıcısı hali hazırda benden daha iyi Odyssey ve Zelda BOTW oynuyor. Maalesef sevdiğim seriler Kirby ve Yosh'nin Switch'te pek beklenen kaliteyi sunmaması üzücü oldu.

Çıkış tahileri yaklaşan Mario maker 2, Astral Chain, Fire Emblem, Pokemon ve belki de Animal Crossing ile Luigi Mansion 3 varken şimdilik alma planlarımı erteyeceğim sanırım yıl sonuna doğru bir kez daha bakarım. Yazık yani o kadar güzel dünyalar tasarlamış, mekanikler koymuşsun ama oyuncuları zorlamıyorsun.
    Gelmiş geçmiş en yüksek puanı alan Yoshi oyunu olmuş. Kirby rezaleti gibi değil bence. İndirimde 30 dolara alınır.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-E690B3CC5

Gelmiş geçmiş en yüksek puanı alan Yoshi oyunu olmuş. Kirby rezaleti gibi değil bence. İndirimde 30 dolara alınır.

Alıntıları Göster
    Oyundan yana pek bir sıkıntım yok elinde sonunda alacağım (belki de yarın ! ) hatta eminim oldukça keyifle suyunu çıkarana kadar da oynayacağım ama daha iyisini beliyordum. Good-Feel stüdyoları Epic Yarn'dan beri en sevdiklerimden biri. Bir puan düşmüş şu an 3'üncü en yüksek görünüyor.

Kirby rezalet değil hatta sonradan gelen bazı eklentilerle daha hoş bir duruma geldi orası kesin ama yine de önceki oyun Robobot gibi bir oyun dururken hayal kırıklığı oldu.
    ...

Monolithsoft stüdyoları bir sonraki büyük Zelda oyunu için yine aynen Botw için yaptıkları gibi partner konumundaymış ve oyun için birçok farklı poziyona ait İş ilanları vermişler. Onlar da geçen bir stüdyo daha açmıştı şu an bildiğimiz iki ekipten oluşuyor. İlk ekip stüdyonun kendi oyunlarını geliştiriyor ve ikinci ekip ise tamamiyle Zelda odaklı çalışıyor.

Ayrıca resimde ki en altta bulunan sarı yazılarda şunu diyormuş. -let's get excited for a new surprise-

★★★ NINTENDO® SWITCH ANA KONU ★★★

...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kennnn -- 28 Mart 2019; 17:43:55 >

• Ps4 satıp nintendo aldım. Fakat oyun çeşitliliği konusunda sıkıntılıyım. Sevdiğim tarzlardaki oyunlar nintendoda yok. Ps4 te deliler gibi neverwinter oynardım. Daha önceleri pc den world of warcraft knight online tarzı oyunlar oynarım. Nintendo da bu tarz oynayabilecegimiz online oyunlar var mi. Çıkacak olan var mi bilgi verirseniz sevinirim.

• Maalesef borderlands 1 switche duyrulmadı :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: ALPER DURALI

Ps4 satıp nintendo aldım. Fakat oyun çeşitliliği konusunda sıkıntılıyım. Sevdiğim tarzlardaki oyunlar nintendoda yok. Ps4 te deliler gibi neverwinter oynardım. Daha önceleri pc den world of warcraft knight online tarzı oyunlar oynarım. Nintendo da bu tarz oynayabilecegimiz online oyunlar var mi. Çıkacak olan var mi bilgi verirseniz sevinirim.
    Ps4 satılıp alınacak bir cihaz değil, onun yanında ekstra olarak güzel oluyor. Oyun çeşitliliği az, güncel 3 parti oyunların çoğunu bu cihazda bulamazsınız. Nintendo oyunlarını ve indie oyınları sevenler için daha uygun bir cihaz.

• Arkadaşlar switch konsol için 1001 spikes yada Rick dangerous Tarzı oyunlar önerirmisiniz

• dark dragon kullanıcısına yanıt
    Tek dileğim neverwinterin switch gelmesi. Gerisi hikaye olur benim icin

• Detaylarını bilmiyorum ama zaten geliyor.

Baldur's Gate, Baldur's Gate II, Icewind Dale, Planescape: Torment, and Neverwinter Nights Enhanced Editions & Siege of Dragonspear to console in 2019!
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kennnn

Detaylarını bilmiyorum ama zaten geliyor.

Baldur's Gate, Baldur's Gate II, Icewind Dale, Planescape: Torment, and Neverwinter Nights Enhanced Editions & Siege of Dragonspear to console in 2019!
    Neverwinter diye mmo var arkadaş ondan bahsediyor.

• MMO olanı biliyorum ama onu kast ettiğini fark etmedim.
  • Yoshis crafted world en uygun nereden alabilirim yardımcı olacak var mi ?

• MaviAyxx kullanıcısına yanıt
    Hocam dijital arıyorsanız ilk mesajda ki linklere bakın, kutulu arıyorsanız Amazon lara veya shop4tr ye fakat oyun yeni çıktığı için normalden daha uygun olacağını sanmıyorum...

• 
Sayfa: önceki 15721573157415751576
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.