Şimdi Ara

★★★ NINTENDO® SWITCH ANA KONU ★★★ (1111. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
48.372
Cevap
456
Favori
1.648.925
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
61 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11091110111111121113
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bandai Namco sunumunda gösterileceği sızdırılan 5 oyundan birisi olan One Piece Dawn ın da detayları belli oldu,oyunun ismi One Piece World Seeker olacakmış,şimdi sadece Dark Souls ve Xenosaga kaldı...
  • Avustralyalı EB Games in açtığı ilan a göre Rocket League in kutulu bir Collector s Edition sürümü 24 Ocak ta çıkacakmış...

• Hocam mesajda da belirttiğim gibi kesin bilmiyorum fakat Splatoon 2 de yok onu biliyorum...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Xenoblade 2 ye umarim genel performans artisi icin patch hazirlaniyodur yoksa hayal kirikligi benim icin

• quote:

Orijinalden alıntı: White Room by a Window

Xenoblade 2 ye umarim genel performans artisi icin patch hazirlaniyodur yoksa hayal kirikligi benim icin

Çok mu kötü handheld de?
  • White Room by a Window kullanıcısına yanıt
    Bende el modunda oynamayı seven birisiyim grafik takıntım yoktur ama sizinde grafik takıntınız olmadığını düşünüyorum genel yorumlarınızdan. Grafik takıntısı olmayan biri için bile oyun zevkini baltalayacak kadar kötü mü el modu grafiksel anlamda?

• quote:

Orijinalden alıntı: K1NGP1N

Şu iki ürünü sipariş ettim, kontrolcü gelince deneyimleri paylaşacağım. Uygun fiyatı nedeniyle Pro controller alternatifi olarak düşünülebilir. Bayonetta öncesi de bu fiyata amiibo kaçmazdı

Hocam 25 dolarliklik kolu alsak sadece vergi, kargo veya baska bir masraf cikar mi hic

• Vallex kullanıcısına yanıt
    Ben ikisini de aldım vergi çıkmadı. 40 dolar ödedim kargo dahil. Ucundan biraz aşınca bazen vergi çıkarmıyor Amazon. 30 dolar altına zaten kesinlikle çıkmıyor vergi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: K1NGP1N

Ben ikisini de aldım vergi çıkmadı. 40 dolar ödedim kargo dahil. Ucundan biraz aşınca bazen vergi çıkarmıyor Amazon. 30 dolar altına zaten kesinlikle çıkmıyor vergi.

Teşekkürler hocam bende almayı düşünüyorum ama orjinal olmadığı içinde bi tereddüt var içimde

• Machiavelli. kullanıcısına yanıt
    Bence Switch fikrine yakışmayan bir goruntu var. Bu cihazı hibrit fikri ile sattılar sonucta. Zelda’ya, Mario’ya, Splatoon 2ye, Mk8 e bakıyorum handheld gayet guzel. Xenoblade 2 bu durumu bozuyor. Yakışmıyor bu konuda. Switchin bir önceki nesildeki hali gibi. Ps3, Ps4 gibi fark var, tarafsiz olarak bunu diyebilirim. Oyun cok güzel ama teknik olarak vasat iş.

• Hocam beni bu forumda az biraz okuyan grafik takıntım olmadığını bilir dediginiz gibi. Ama benim burada vurguladıgım grafik tarzı degil. Mesela bircok insana bu tarz cok kotu gelir. Bana aksine cok guzel geliyo. Benim derdim cözünürlük. Yani diger ne biliyim zelda, mario falan acinca arada 1 nesil fark var gibi handheldde. Ustelik sorun sadece cozunurluk de degil bir bulanıklık, karanlık bir filtre var. Yani optimizasyona hic ugrasmamislar bu cok net. Ugrasmadiklari icin o kadar cok goruntuyu bozmuslar ki bana gore buyuk fail handheld modu. Yani oyunda zelda kadar grafik yok, tamam arka planda cok canlı var ama en azindan mario odyssey e falan yakın olmaliydi teknik olarak. Yanından gecmiyor.

Bir update muhakkak gelmeli yoksa monolith e olan saygım ve sevgim ciddi azalacak.

• Sanırım optimize problemi var. Digital Foundry video yapmıştı, handled modunda 480p bazen daha da aşağıda çalışıyor oyun. Bu yüzden almadım.

• quote:

Orijinalden alıntı: White Room by a Window

Bence Switch fikrine yakışmayan bir goruntu var. Bu cihazı hibrit fikri ile sattılar sonucta. Zelda’ya, Mario’ya, Splatoon 2ye, Mk8 e bakıyorum handheld gayet guzel. Xenoblade 2 bu durumu bozuyor. Yakışmıyor bu konuda. Switchin bir önceki nesildeki hali gibi. Ps3, Ps4 gibi fark var, tarafsiz olarak bunu diyebilirim. Oyun cok güzel ama teknik olarak vasat iş.

Kapatmaya da zorluyormuş sanırım aynı zamanda.
  • Fingolfin. kullanıcısına yanıt
    Dmc Collection’ı switch’e getirmeyerek ahmaklkk yapan capcom bu sefer akıllıca davranmış.

Demek o kadar zayıf görünüyor el modunda oyun. O zaman düzeltmeleri gerekiyor cidden. Ortada bir becerisizlik ya da el modu için özensizlik var gibi görünüyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dark dragon

Dmc Collection’ı switch’e getirmeyerek ahmaklkk yapan capcom bu sefer akıllıca davranmış.

Diyorum acaba DMC collection özellikle mi duyurulmadı ocak ayında bildiğimiz üzere bir Direkt yayını olacak nintendo kendi tanıtımında mı duyurmak istedi bunları ?

Yoksa alet kaldırmayacak diye bir durum da yok oyunlar zaten oldukça eski.
  • Kennnn K kullanıcısına yanıt
    Dediğiniz gibi hocam kendi directinde duyurabilir. Ya da öyle umut edelim :)
  • Kennnn K kullanıcısına yanıt
    Ben Monolith in beceriksiz oldugunu sanmam bence Nintendo’nun oyunu 2017de çıkarma istediginden oldu. Oyuncular olarak bu sabırsızliga son vermemiz gerek aslinda. Bir oyun ne zaman biterse o zaman cikmali. Optimizasyon da bu sürece dahil olmalı.

Cevabınız için teşekkür ederim. Konsolu oynayan çok büyük bir kitlenin el modu kısmını çok sık kullandığını bilerek özen göstermeli her yapımcı. Haklısınız hocam bu konuda.

Evet anlaşılan o ki daha fazla zaman ihtiyaçları varmış kendilerinin de durumdan pek memnun olduğunu sanmam umarım bir önce bir güncelleme ile daha iyi hale getirirler oyunun el konsol performasını.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kennnn -- 11 Aralık 2017; 16:7:14 >
  • 
Sayfa: önceki 11091110111111121113
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.