Şimdi Ara

Ninja Blade (ÇIKTI) (5. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
200
Cevap
0
Favori
25.547
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: [DMC]

optimizasyon nasil ?

Klavyeyle hiç oynamadım, chillstream ile oynadım ilk başlarda tam alışamadım ama 5-10dk sonra iyice alışıyorsun şuan 2. bölümü bitirdim çok rahat kontrol edebiliyorum.

Ninja Blade (ÇIKTI)

dmc3dede böyle bir yer vardı onu hatırlattı bana

Oyun hoşuma gitti benim dmc türü oyunları sevenlerin seveceğini düşünüyorum.Tek kötü yanı istediğin yerde save yapamamak sanırım ama allahtan şöyle bi durum var oyundan cıkmadıkça gerilemiyorsun cok sık checkpoint oluyor ama oyundan cıkman gerekirse gidiyor tüm bölüm ilk bölüm hemen bitti ama 2. bölümde tam düşünüyordum ne zama nbitcek diye bitti ilerde oyun zorlaşır ve süre uzarsa sıkıcı bir hal alabilir ama şimdilik o problemi yaşamadım.Deneyin oyunu pişman olmazsınız

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Death Note -- 21 Kasım 2009; 12:35:09 >

• skidrow crack yapınca menü ingilizce ama ses yok varmı sesli oynayan sıfırdan kurdum gene aynı...
  • quote:

Orijinalden alıntı: solid

skidrow crack yapınca menü ingilizce ama ses yok varmı sesli oynayan sıfırdan kurdum gene aynı...

Sanırım o rusça sürüm ile skidrowun crackinde uyuşmazlık var , ben skidrowu oynadım sorun yaşamadım, oyunu en baştan indirin
  • heralde güzel bir optisi var
  • quote:

Orijinalden alıntı: Death Note

quote:

skidrow crack yapınca menü ingilizce ama ses yok varmı sesli oynayan sıfırdan kurdum gene aynı...

Sanırım o rusça sürüm ile skidrowun crackinde uyuşmazlık var , ben skidrowu oynadım sorun yaşamadım, oyunu en baştan indirin

sorunu çözdüm önce 500mb lık rus crağı atıyoruz üstüne skidrow crağı atıyoruz ses ve ingilizce menü sorunsuz çalışıyor
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Death Note

quote:

sorunu çözdüm önce 500mb lık rus crağı atıyoruz üstüne skidrow crağı atıyoruz ses ve ingilizce menü sorunsuz çalışıyor

iyi oyunlar

• bende kurdum bakalım nasıl bir oyunmuş
  • yanlız bişe var zombileri öldürünce kırmızı şeyler çıkıyordu onlar şimdi gözükmüyor ekranda zorluk ayarıylamı alakalı...?
  • Arkadaşlar bende SKIDROW 3.77 GB versiyonunu indirm ama açılırken menüdeki yazılar falan sadece boş kutucuklar olarak görünüyor yani hiç bir yazı yok
    Birde hiç ses falan da yok nasıl iştir bu anlamadım varmı bu şekilde sorunu olan ?
    ( Windows 7 de deiniyorum bunu )
  • işte benim oyunum çıkmış tam benim tarzım
  • Arkadaşlar oyunu oynadım gerçekten çok iyi yapmışlar ND Games gibi bir firmadan böyle kaliteli oyun beklemiyordum açıkası ama oyundaki aksiyon gerçekten çok iyi olmuş 2 bölüm geçtim oyun daha yeni başladı :D büyük boss lar var öldürmesi zor ama aksiyon ile birleştirmişler film gibi olmuş upgrade sistemi var kılınçlarınıza upgrad yapıp dahada güçlendirebiliyorsunuz oyun Japonyanın Tokya şehrinde geçiyor çok güzel bir senaryosu kurgusu var animasyonlarda oldukça iyi olmuş motion capture işini baya kullanmışlar belli Devil May Cry tarzı oyun oynayanlar sevenler bu oyunu kaçırmasın derim oyuna azıcık prince of persia da serptirmişler :D bence gayet iyi olmuş ama nedense youtubeda gördüğüm videodalardaki efektler benim pc de çıkmadı ? :S ya bende sorun var yada oyunda bir sorun var

buda ilk görevden bir video

http://www.youtube.com/watch?v=SI_ASmZgdwo

• Oyun gerçekten harika bence dmc oynamış olanlar asla kaçırmasın god of war gibi bir oyun olmuş yukarıda verdiğim youtubedaki videoyu izleyin derim size öyle bölümler varki adam helikopterden binaya atlıyor paraşütsüz havada canavar öldürerek süper hareketler ile binaya giriyor xD sonra o bina yıkılıyor (bina camekan bir bina) binanın aşağısına doğru o camekanda aşağıya doğru koşuyor aksiyon tavan o sırada canavarlar geliyor süperdi ya helal olsun okadar oynadım oyun daha yeni başlıyor birde Ninja Blad yazıyor gavur yapıyor abi helal olsun ve oyunda ninja kıyafetinizin rengini tipini modelini değiştirebiliyorsunuz
  • Her 2 3 saniyede bir takılıyor sonra düzeliyor. Bu sorunu yaşayan var mı nasıl çözebiliriz? Skidrow sürümü.
  • Ram yetmiyor olabilir pesimist

bu arada oyundaki tüm efektleri görebilmek için yani youtubedaki gibi 16X AA açmak zorundasınız ;)
  • quote:

Orijinalden alıntı: RealPlayer09

Ram yetmiyor olabilir pesimist

bu arada oyundaki tüm efektleri görebilmek için yani youtubedaki gibi 16X AA açmak zorundasınız ;)

youtube daki video xbox360 dan ve xbox360ın 16x aa yapabildiğini hiiiiiç sanmıyorum
  • save sistemine diyecek soz bulamiyorum rezalet..
  • Win 7 de sorun yaşayanlar uyumluluk modu ile denesinler birde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: «Fiery»

Oyunu skidrow indirip kurdum ama menü yazıları gözükmüyor ve adamların konuşmaları duyulmuyor arkadaşlar, yardımcı olabilecek var mı?

ek: sorun emrahcoo arkadaşın yardımıyla çözülmüştür.

ayni sorun bendede var nasil yaptin acaba?

birde daha ilk bolumu ben gecemedim , havada bi yaratigi oldurecem tam cikartiyor kilici X yazisi beliriyor, X'e basiyorum geri sariyor, herhangi bi tusa basinca da ayni sey oluyor. Nedir durum?
  • quote:

Orijinalden alıntı: theJubei

quote:

Orijinalden alıntı: «Fiery»

Oyunu skidrow indirip kurdum ama menü yazıları gözükmüyor ve adamların konuşmaları duyulmuyor arkadaşlar, yardımcı olabilecek var mı?

ek: sorun emrahcoo arkadaşın yardımıyla çözülmüştür.

ayni sorun bendede var nasil yaptin acaba?

birde daha ilk bolumu ben gecemedim , havada bi yaratigi oldurecem tam cikartiyor kilici X yazisi beliriyor, X'e basiyorum geri sariyor, herhangi bi tusa basinca da ayni sey oluyor. Nedir durum?

a-b-x-y bunlar xbox360 tuşları.

Gamepadle değilde klavyeyle oynuyorsan x mouse sol tuş y mouse sağ tuş a space falan.Ekranda yazıyor zaten right mouse button diye.Klavyeden x'e basmıyoruz yani.

• ilk kurduğumda büyük canavarda ateş felan vardı elinde sonra yeniden kurdum tekrar oynadım ateş felan yok canavarda ayarlar en yüksekte bişeymi kapalı acaba anlamadım...
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.