Şimdi Ara

Ninja 300'e Bu Kadar Para Verilirmi? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
1
Favori
1.992
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: sellomello

Arkadaşlar Şuanda Motorum Yamaha YZF R125 Güzel Motor Hoş Motor Ama 125 Yani Biryere Kadar Bu Makinayı Sattıktan Sonra Tahmini Elime 7500 TL Para Geçer Üstüne Para Koyup Ninja 300 Almayı Düşünüyorum Şu Adrese Baktığımızda TIKLA ABS'li Almayı Düşünüyorum Ve Fiyatının 6.425 € Yani 18000 TL Civarında Olduğunu Görüyorum Sizce Bu Motora Bu Para Verilirmi? Yada Aynı Paraya Daha Yüksek CC'li Birşey Bulabilirmiyim? Yorumlarınızı Bekliyorum Başka Motor Önerecekseniz Super Sport Önerin Lütfen

şu motora arabaya makina diyenlere illet oluyom
    nerden ögrendin makina demeyi sen ona
    hadi illa makina diyecen 125lik naletin neresi makina tır tır tır tır

• ben ninja 300special edition, abs li olmayan modelini aldım, çok da memnundum ve severek kullanıyordum. Ta ki bir cumartesi sabahı, öküzün tekinin dikkatsizliğiyle kolumu kırana kadar. Hızım 20km civarıydı, ama çarpan aracın devirmesiyle kolumu kaldırıma çarptım ve kırdım. Şimdi benim güzel motorum, kırık aynası ve ufak tefek çizikleri eşliğinde, henüz 500 km yi bile göremeden otoparkta yatıyor.

ehliyetim vardı, güvenli sürüş eğitimi aldım. öncesinde 2000km ye yakın scooter kullandım, arabayla ayda ortalama 4000km yol yapıyorum, dolayısıyla trafiği az çok okuduğumu düşünüyodum. ama kısmet, şimdi size bu mesajı tek elimin parmaklarıyla yazabiliyorum.

herkese güvenli sürüşler diliyorum.
  • Geçmiş olsun. Allah büyük kazalardan saklasın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • dt.erdenay D kullanıcısına yanıt
    Geçmiş olsun..
    Yamaha ile deneyim kazansa idiniz diycem ama..................Geçmiş olsun...Acil şifalar....
  • Motorla ilgili bi durum pek yoktu, scooter da olsa devrilirdim yine, ters seride giren bi arabanin hismina ugradim.

Cok tesekkurler gecmis olsun dilekleriniz icin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • dt.erdenay D kullanıcısına yanıt
    Tekrar geçmiş olsun..Trafikte daima karşıdakine öncelik vermek lazım...Ben araba sürerken hep öyle yaparım..Hele hele motorlu biri varsa yavaşlar,o gözden kayboluncaya kadar çok yavaş giderim...Tekrar g eçmiş olsun.....Acil şifalar..
  • Geçmiş olsun hocam.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.