Şimdi Ara

NieR:Automata (2017) [PC ANA KONU] (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
148
Cevap
8
Favori
11.814
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Oyunun trailerını, gameplay videosunun bir kısmını izledikten sonra dedim bu olmuş. Alınmalı!

199 Lira olması çok gözüme batmadı. Doom 230 lirayla çıkmıştı, alıştırdılar bize. Umarım Steam dolar kuruyla oynamaz da fiyat 2ye katlanmaz.

Steam envanterimde ne var ne yok satıp alacağım oyunu. Yapacak bir şey yok
  • NieR: Automata İnceleme Puanları [90/100]
    Metascore 90

InsideGamer.nl 100
    Twinfinite 100
    RPG Site 100
    CGMagazine 100
    Digitally Downloaded 100
    Areajugones 100
    PSNStores 100
    JeuxActu 95
    Gamer.nl 95
    XGN 95
    Playstation Universe 95
    Hobby Consolas 93
    Meristation 93
    RPG Fan 93
    Atomix 92
    WCCFtech 92
    Vandal Online 90
    PlayStation LifeStyle 90
    Metro GameCentral 90
    Everyeye.it 90
    Multiplayer.it 90
    SpazioGames 90
    VideoGamer 90
    God is a Geek 90
    GamesRadar+ 90
    Hardcore Gamer 90
    M3 90
    LaPS4 90
    GameSpot 90
    Destructoid 90
    DualShockers 90
    Gameblog.fr 90
    IGN 89
    LevelUp 88
    IGN Spain 88
    The Games Machine 87
    IGN Italia 87
    EGM 85
    TrueGaming 80
    Eurogamer Italy 80
    Polygon 80
    Push Square 80
    Game Informer 78

NieR: Automata için Çıkış Videosu

• NieR: Automata - İlk Bakış /Oyungezer
  • Oyun güzelmişte 200 lira nedir yahu
  • Ana karakter tam benlik olmuş, zorla aldırtacaklar oyunu.
  • Oyun çıktı. Rx 480 ve 17.2 sürücüsü ile biraz oynadıktan sonra siyah ekran verip pcyi resetledi, daha sonra biraz daha ilerleyince oyun donup Amd control centeri dondurdu. Sanırım Amd'nin Relive zımbırtısı sıkıntı yaratıyor, bir sürü kişide olmuş. Hem oyun hem de amd patch yayınlamadığı sürece oynamayacağım. 10 güne falan düzelmez ise refund yaparım, ne zamandır bekliyordum oyunu ama 200 lira verip bu sıkıntılarla karşılaşmak üzdü.
  • 90 puan ortalamasına sahip bir oyunu performans sorunları ile birlikte neden çıkarırsın ki,gerekirse 3-4 ay sonra çıkar sağlam çıkar,oyunun adını lekeleme ama neyse çok da kötü olmadı,fiyatı yakın zamanda düşer.
  • Bekledigim bir oyundu da 200 lira nedir ya!

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Standart PS4'de 900p çalışacak diye PC'ye almaya karar vermiştim ama steam'deki yorumlara göre oyun PC'de de 900p çalışıyor, yüksek çözünürlükte upscale yapıyormuş. Çökme, düşük fps gibi birçok başka sorundan da bahsedilmiş.
  • melkor23 kullanıcısına yanıt
    Aynen upscale yapıyor, windowedborderlessgaming diye bir program var, oyunu windowed mode açıp bu programı kullanınca fullscreen gibi oluyor deneyebilirsiniz. Ben bu oyunda denemedim ama redditte okuduğum kadarıyla neredeyse herkes bu programı kullanıyor ve DS3'te bir hatadan dolayı kullanmak zorunda kalmıştım, güzel çalışıyordu.
  • %60 veya 70 indirimde alır oynarım artık.
    en son 150 tl civarında buldum yine çok fazla.sadece bu oyun için değil hiçbir oyuna okadar vara vermem şahsım adına.
    dediğim gibi indirim beklicez başka yolu yok.
  • melkor23 kullanıcısına yanıt
    Güzel oldu bu haber. Almayı düşünüyordum şimdi 10-20 liraya düşünce alırım artık. Yada korsan oynarım. Böyle oyun çıkaranlara fazlası haram zaten.
  • Oyun AAA sınıf, bütçesi ve hype'ı büyük olduğu için fiyatının düşeceğini sanmıyorum. 1 yıl sonra falan anca düşer herhalde. 100-120 TL civarı birşey olsa alırım o da 30$ falan oluyor herhalde ki çok zor.
  • oha lan aldık oyunu iniyor şuan bakalım
  • save sistemi çok kötü galiba benim 2 saatim heba oldu adamında 2 saati heba olmuş benim gibi
    2 saat oynuyosun ve öldüğünde en baştan sıfırdan ara videolarıda geçemiyosun.
  • Team NINJA kullanıcısına yanıt
    Oyunun Prologue kısmında save yok, ilk 20-30 dksı yani. Ve bu arkadaş Hard'ta başlamış büyük hata Save sisteminde falan bir sıkıntı yok oyunun, Prologue kısmını geçtikten sonra belirli noktalarda save yapılabiliyor. Ama auto-save yok aklınızda olsun, kendiniz savelemeniz gerekiyor her seferinde.
  • Almayı düşünen arkadaşlar olursa 175 TL den gönderim sağlayabilirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: erdem3463

Oyunun Prologue kısmında save yok, ilk 20-30 dksı yani. Ve bu arkadaş Hard'ta başlamış büyük hata Save sisteminde falan bir sıkıntı yok oyunun, Prologue kısmını geçtikten sonra belirli noktalarda save yapılabiliyor. Ama auto-save yok aklınızda olsun, kendiniz savelemeniz gerekiyor her seferinde.

Hocam bende very hardda oynuyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Team NINJA kullanıcısına yanıt
    Very Hard biraz anlamsız geldi bana, ne vurursa vursun tek darbede ölmek biraz abartı. Ben Prologue kısmını Normal ile geçip daha sonra Hard'a çekip öyle bitirdim. Yer yer zorladığı da oldu, Very Hard'ı düşünemiyorum
  • erdem3463 kullanıcısına yanıt
    hocam benim şikayetim tmm save yaptırma razıyım onada bari ara videoları geçeyim be mübarek.gına geçirtiyor adama.11 tane sigara ve 1.5lt kola devirmişim gece sabah 8 de yattım geçicem bölümü diye
    şöyle öldüğümüzde ara videoların bitişinde başlatsa çok iyi olacak.videodaki adamın daha geldiği yerler hiçbirşey değil.
    oraları geçtim artık en son boss a gelmiştim ilk bölümdeki oyun dondu kafaları yedim tekrar geçicem diye.

bu işinde artık cıvkını çıkardılar ya zorluk sistemleri tamamen saçmalık.1 darbede ölmeyi geçtim bana istediğim yerde save yapma imkanı versin very hardı geçtim dahada zorunu koysunlar razıyım.
    zorluk diye şu saçma sapan sistemi yapmarı adamı hasta ediyor.diğer yapımcılarda yapsın madem çok sbasit 1 vuruşta ölecek şekilde ayarla tmm al sana zorluk işte.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.