Şimdi Ara

Niang Harika oynuyo (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
42
Cevap
0
Favori
954
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • alex nianga ayak uyduramıyor ciddiyim şaka falan yapmıyorum...
    bize sezon sonu 2 oyuncu lazım
    1 emenike
    2 oyun kurabilen topla gidebilen ziani tipinde ondan daha iyi 2yönlü bir oyuncu lazım

dia müthiş oynuyor gerçektenn müthiş oynuyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Beefcake

Abartmayın bu kadar.Yıllar sonra hiç yoktan gol atabilen bir forvetimiz var laf atıyorsunuz.Torres gelse ona da bir kılıf uydurursunuz.

Ne yapalım yanlış yaptığını, eksi yanını söylemeyelim mi? Adı Niang diye mi, bu takım Alex'i yargılayan taraftarlar bile gördü, Niang'a laf atılmasına şaşırıp tepki göstermemek gerek bence.
  • Adam kanat değil ki hep Semih girince kanada geçiyor. Madem Semih'i almak istiyorsun o zaman Niang'ı da çıkar yerine Stoch'u falan al veya Dia oyunda kalsın.
  • Ya bırakın ben her tarafta soyluyorum, neden Aykut göremiyor anlamıyorum. Bu adam KANAT OYNAYAMAZ... bu adamı kanata cekerseniz verim alamassınız üstüne üstlük bu adamı kanata aldığınız zaman sakatlanmasına da sebep olursunuz. Yok arkadasım orta oyuncusu Niang o değil köreltiyosunuz da.
  • Forvet olan adamı kanat oynatmaya çalışırsan tabi oynayamaz.Bana bu adamın İbb maçı hariç kaçırdığı %100lük bi gol pozisyonu söyleyin.Adam bulduğunu affetmiyor daha ne istiyorsunuz ? Guiza felan heralde ?
  • aykutun dia hamlesi yanlıştı bence niang ı çıkartacaktı yanlış yaptı orda son dakklarda dia gibi hızlı adam çok ihtiyaç oluyor
  • bu niang 70 e kadar koşar parçalar oynar atar 70 den sonra daniel güiza mode kısmına girer
  • Biraz gerçekçi olalım beyler Pes oynamıyoruz buda bir can bununda bir kapasitesi var yok ben bu kapasiteyi beğenmiyorum daha iyilerini getirin de diyemezsin 3 büyüklere gelebilecek en iyi forvetlerden birisi şuan Niang oyuncunun fanatikliliğini yapmıyorum fakat bu futbolcularda robot değil bi takati var idrak edebilirsiniz umarım.
  • stoch noldu ya? adam ne yedeklerde var ne adı var
  • Diayı sezon başından beri tek geçerim
    Niangı es geçerim
    Niang kumaşı iyi de ceza sahasına girerken sanki canı kesiliyor gibi hiç bir şey yapamıyor
    Gol atmayı biliyor evet
    Kezman ve Okcuya göre tabii ki iyi
  • Niang iyi de son 20 dakikada kaçırdıkları komedi gibi resmen.

Güiza'da süre almaya başlasa iyi olur aslında.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Celldweller

alex nianga ayak uyduramıyor ciddiyim şaka falan yapmıyorum...
    bize sezon sonu 2 oyuncu lazım
    1 emenike
    2 oyun kurabilen topla gidebilen ziani tipinde ondan daha iyi 2yönlü bir oyuncu lazım

dia müthiş oynuyor gerçektenn müthiş oynuyor

eminike mokoko oldu malesef tan bagları koparmıs :S
  • quote:

Orijinalden alıntı: TiSKE

Diayı sezon başından beri tek geçerim
    Niangı es geçerim
    Niang kumaşı iyi de ceza sahasına girerken sanki canı kesiliyor gibi hiç bir şey yapamıyor
    Gol atmayı biliyor evet

robot değil ki bu insan sonuçta drogba da kaçırıyor..

bence niangın sorunu ne biiliyornuz mu niangın yanındaki oyuncular nianga ayak uyduramıyor
    alex olsun mehmet olsun hatta dia olsun bence niangın yanına tuncayın gençliği arda hazard gibi oyuncular lazım
    alexin yerine de oyun kurabilen bir forvet lazım bak o zaman niang neler yapıyor...

fransa da izlerken hızlı futbolu çok seviyor diyordum niang için alex ile olmaz yanında emenike bile olsa çok daha iyi oynar niang...
  • quote:

quote:

Niangı es geçerim
    Gol atmayı biliyor evet

bence niangın sorunu ne biiliyornuz mu niangın yanındaki oyuncular nianga ayak uyduramıyor
    alex olsun mehmet olsun hatta dia olsun bence niangın yanına tuncayın gençliği arda hazard gibi oyuncular lazım
    alexin yerine de oyun kurabilen bir forvet lazım bak o zaman niang neler yapıyor...

fransa da izlerken hızlı futbolu çok seviyor diyordum niang için alex ile olmaz yanında emenike bile olsa çok daha iyi oynar niang...

Tuncay'ın gençliği olarak Arda örnek verilir mi daha koşmasını bilmiyo be o

• quote:

Orijinalden alıntı: seedorf10

quote:

quote:

Niangı es geçerim
    Gol atmayı biliyor evet

Tuncay'ın gençliği olarak Arda örnek verilir mi daha koşmasını bilmiyo be o

tuncayın gençliği arda dememiş tuncayın gençliği, arda

• Dia yı son 30 dk da almalıydı Aykut Hoca...Soldan acaip yardırırdı..Hadi onu geçtik Stoch ne oldu, bari onu koysaydı. Kayseri açılmış kabak gibi, sen sol kanada Niang ı koyuyorsun...Hatalı işlerdi bunlar. Yendik ama hoca yanlış değişiklikler yapıyor
  • Niang Dia Alex Topuz. Farklı aralıklarla hepsi bir Messi CR7 oldu inanilmazlardi! xS
  • Mehmet Topuz + Gokhan şu anda takımın en iyisi
    Hele topuza bittim zaten hem trabzon hem de kayseri maçlarında fırtına gibiydi valla
  • Niang dün Güiza'nın siyahi versiyonuydu 2. yarı.Kesinlikle sene başındaki Niang'dan eser yok.Ama adam kalitesiyle en kötü maçında bile gol yapabiliyor...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Firenze

Niang dün Güiza'nın siyahi versiyonuydu 2. yarı.Kesinlikle sene başındaki Niang'dan eser yok.Ama adam kalitesiyle en kötü maçında bile gol yapabiliyor...

Yalnız Güiza gol kaçırıp çok iyi paslar atıyordu Niang ise gol atıp doğru düzgün pas atamıyor. İkisini birleştirebilsek muhteşem forvetimiz olacak. Niangüiza
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.