Şimdi Ara

nfs heat bu ayarlarda bile nasıl 50 fps veriyor?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
0
Favori
6.355
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    her şey low 720p ve %50 çözünürlük ölçeğinde 50 fps alıyorum yani kabaca 720*540 diyebiliriz
    yani ben anlamıyorum ne tür hesaplar yapılıyor arkada, forza horizon 4te bile 1080p lowda 65 alıyordum
    bir cevabınız var mı?

• Tam sistem özellikleri nedir

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-33483DA2D

Tam sistem özellikleri nedir
    2500k 8 gb ram
  • Oyun korsan mı?

Not: Yok Crysis demeyin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Whippoorwill -- 17 Ocak 2020; 10:28:11 >
  • Whippoorwill kullanıcısına yanıt
    Aynı oyunu ben de kurdum (kürekli 😁), R5 2600 (stok), 2×8 Gb, 3000 MHz, Gtx 1070, 2K monitörde fps düşmesi olmadığı halde anlık takılmalar yaşıyorum. Başka oyunlarda sorun yok. Bence oyun optimizasyonu sıkıntılı gibi bir de üstüne kürekli olunca, sorunlar iyice artıyor.

• Dolphin/Lion kullanıcısına yanıt
    Kürek sorunlu zaten hocam.

Erkenden sızdırılmış galiba.

• Whippoorwill kullanıcısına yanıt
    Aynen hocam, kürek sorunlu sanırım 😁 Düzgün bir kürek çıksa da takılmadan küreksiz gibi oynasak 😂

• quote:

Orijinalden alıntı: Whippoorwill

Oyun korsan mı?

Not: Yok Crysis demeyin.
    Böyle bir sisteme orijinal alacağımı düşünmediniz umarım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dolphin/Lion

Aynı oyunu ben de kurdum (kürekli 😁), R5 2600 (stok), 2×8 Gb, 3000 MHz, Gtx 1070, 2K monitörde fps düşmesi olmadığı halde anlık takılmalar yaşıyorum. Başka oyunlarda sorun yok. Bence oyun optimizasyonu sıkıntılı gibi bir de üstüne kürekli olunca, sorunlar iyice artıyor.
    oyunun yüklenmesini 4 dk abartısız beklediğim halde sonradan texture yüklemesi cabası
  • Kürek kaynaklı net ve kesin bilgi. Orijinal oyunda yok öyle problemler ki kureklide işlemciye bağlı olarak rtx 2080 de dahi fps drop yaşayan gördüm.

• Ben de kürekli denemek için yüklemiştim Vega 56 kart var netde millete göre 10-20 fps daha düşük alıyorum + polis falan kovalamalası başlayınca anlık fps düşüyor gibi oluyor gerçi düşmüyor bakıyorum Ama oyun donuyor gibi oluyor daha doğrusu böyle anlık ağır çekime geçiyo gibi. Hem kürek sıkıntı hem oyun forza kadar optimize değil ayrıca forzayla karşılaştırmak doğru olmaz.

• Madnessisme M kullanıcısına yanıt
    Sonuçta müneccim değiliz.

• Dolphin/Lion kullanıcısına yanıt
    Beklemedeyiz.

• quote:

Orijinalden alıntı: brnk

Ben de kürekli denemek için yüklemiştim Vega 56 kart var netde millete göre 10-20 fps daha düşük alıyorum + polis falan kovalamalası başlayınca anlık fps düşüyor gibi oluyor gerçi düşmüyor bakıyorum Ama oyun donuyor gibi oluyor daha doğrusu böyle anlık ağır çekime geçiyo gibi. Hem kürek sıkıntı hem oyun forza kadar optimize değil ayrıca forzayla karşılaştırmak doğru olmaz.
    iyi de forzayı da bypasslı indirdim
  • Ryzen2600 12 çekirdek %40-45 kullanım var.Cpu darboğaza takılıyordur.Bunun yanında korsan sürümünde takılma sorunu var.

• https://www.youtube.com/watch?v=SdsfPACSKw4&app=desktop

• Üstte bir forumdaşın da dediği gibi kürekte sorun var her bilgisayarda çalışmıyor, internal test için yapılan küreği birisi sızdırmış bu yüzden stabil değil. Redditte ve bilimum kürek sitesinde çokça tartışıldı bu konu. Ayrıca küreğin içindeki kürekleme kısmı şifrelenmediği için (internal test olduğu için) denuvonun elini baya güçlendirdiği de konuşuluyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Madnessisme

iyi de forzayı da bypasslı indirdim

Alıntıları Göster
    Hepsinin cracki aynı olmuyor.

İşlemciyi az kullandırmak için cfg vardı ben de ryzen 3600 var %70 falan çıkıyodu arada öylede aynı %20-30 kullanırkende aynı kürek sorunlu. :D orjinal ucuz olsa alıp denerim o nasılda zaten çok sarmadı oyun beni gerek yok almaya.
  • Belki ssd yoksa hdd kaynaklı olabilir.Bende gece polis kovalamacası başladığında anlık takılmalar oluyor sonra düzeliyor falan.

• Ram FPS dropa neden olabilir ama nfs heat kaç GB ram kullanıyor pek bilgim yok

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.