Şimdi Ara

Next YE 2000 SUPER HDTV hakkında (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
63
Cevap
0
Favori
15.881
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar Next YE 2000 SUPER HDTV bendede var MDF dan bir arkadaştan aldım elden 500 ytl ye teknosada 699 ytl şimdilik süper bir şey hd yayın bekliyorum.görüntü kalitesi çok iyi tv sony 55 ekran trinitron.altın kaplamalı skart.yazılım desteği süper emu var.tps auto,polsat auto,primier auto,diji tv auto (thor uydusunda yanlış anlamayın) ve şifresi bilinen daha bir sürü kanal izleniyor.
  • quote:

Orjinalden alıntı: aziz0571

arkadaşlar Next YE 2000 SUPER HDTV bendede var MDF dan bir arkadaştan aldım elden 500 ytl ye teknosada 699 ytl şimdilik süper bir şey hd yayın bekliyorum.görüntü kalitesi çok iyi tv sony 55 ekran trinitron.altın kaplamalı skart.yazılım desteği süper emu var.tps auto,polsat auto,primier auto,diji tv auto (thor uydusunda yanlış anlamayın) ve şifresi bilinen daha bir sürü kanal izleniyor.

hayırlı olsun arkadaşım güle güle kullan..
  • Ben de 1 ay önce aldım bu cihazı.Televizyona hdmi-dvi dönüştürücü ile bağladım.SD kanallarda görüntü bana göre güzel ama goldmasterı kullanmadığım için karşılaştırma yapamam.HD yayınları bahsetmeye gerek bile yok.Ayrıca kanal geçişleri 1sn üstünde değil bende.
  • quote:

arkadaşlar Next YE 2000 SUPER HDTV bendede var MDF dan bir arkadaştan aldım elden 500 ytl ye teknosada 699 ytl şimdilik süper bir şey hd yayın bekliyorum.görüntü kalitesi çok iyi tv sony 55 ekran trinitron.altın kaplamalı skart.yazılım desteği süper emu var.tps auto,polsat auto,primier auto,diji tv auto (thor uydusunda yanlış anlamayın) ve şifresi bilinen daha bir sürü kanal izleniyor.

Hayırlı olsun güle güle kullanın..
  • herkese selamlar

GM görüntü kalitesi olarak kesinlikle daha iyi fakat buna ragmen bende 2000 HD aldım şu an deneme aşamasındayım, GM açmadığı bazı kanalları next açtı kanal mı görüntü kalitesimi diye şu an arada kaldım pio 5080xa kullanıcısıym ama kesinlikle goldmaster ın görüntü kalitesi çok daha iyi bunu test ederek gözümle görmüştüm oldum.. bakalım napıcam.

saygılarımla
  • goldmaster 1010 hd bu ciazın yazılım destediği ne kadar iyi tavsiye edermisiniz
  • quote:

Orjinalden alıntı: komandant

goldmaster 1010 hd bu ciazın yazılım destediği ne kadar iyi tavsiye edermisiniz

O cihaza bildiğim kadarıyla henüz yazılım çıkmadı...
  • quote:

Orjinalden alıntı: bodrumlu2

quote:

Orjinalden alıntı: komandant

goldmaster 1010 hd bu ciazın yazılım destediği ne kadar iyi tavsiye edermisiniz

O cihaza bildiğim kadarıyla henüz yazılım çıkmadı...

turkeyforumda goldmaster 1010 hd cihazın yazılımı çıkmış arkadaşlar kayıt falan yapıyormuş ayrıntı verdiğim adreste.ama emu yazılı yok.yani hiç bir şifreli kanalı izleyemezsin ya yasal abone olacaksın yada modül alıp izleyeceksiniz.izlemediğim kanalın görüntüsü çok iyi olmuş ne yapayım o cihazı.

• quote:

Orjinalden alıntı: ertugrulgazi

kimse malını kötülemez bende burda next ye cihazları kötüdür demiyorum.demek istedigim goldmaster IBM işlemcili SAMSUNG tunerli cihazlarla bir araya getirdiginizde goldmasterın biraz daha iyi bir görüntü oldugunu söylüyorum.bu tabii çözünürlügü yüksek tv lerde daha belirgin yoksa tüplü 50 hz li tv lerde pek fazla belli olmaz.

next sharp tuner kullanır ve bilen bilir en iyi tuner sharptır redline da bazı modellerinde sharp kullanır,samsung tunerler piyasadaki en fazla arıza yapan tunerlerdir ve goldmaster bütün modellerinde samsung tuner kullanır özellikle 3000 serisinde sinyal var ama görüntü yok gibi arızalar olur işte bu tuner arzasıdır 2000 hd ise hdmı 1.2 kullanır oldukça kaliteli yazılım desteği iyidir ve usb üzerinden yazılım çok büyük bir kolaylıktır iyi günler

• peki bu cihazla sadece yabancı uyduları mı hd seyredebiliyoruz? Ben digiturk'ün yada d-smart'ın hd receiverlarını almadan (artık modüllemi, kartlamı oluyor her neyse) abone olmak istiyorum. Mümkünmü?
  • Digitürk ve d-smart HD yayınlarını henüz modüllü aboneliklere geçirmediler. Sebep basit; biraz daha fazla enayiye işeyaramaz kutularını sattacaklarda ondan.
    Bu kazamç kapısıdaki enayiler azalmaya seyrelmeye başlarsa o zaman onlarda modüle geçer merak etme...
    O zaman şıkır şıkır seyredersin

quote:

Orjinalden alıntı: barsoy

peki bu cihazla sadece yabancı uyduları mı hd seyredebiliyoruz? Ben digiturk'ün yada d-smart'ın hd receiverlarını almadan (artık modüllemi, kartlamı oluyor her neyse) abone olmak istiyorum. Mümkünmü?
  • bekleriz acelemiz yok. Hatta ben bu günlerde sürekli telefonla arayıp, üye olmak istediğimi belirtip, her defasında da bişey sorup (sözde uyanıklıklarını yüzlerine çarpıp) , "yok işime gelmedi" diyerek yüzlerine kapatıyorum. Çok zevkli
  • güzel taktik barsoy
  • next in d-smart uyumlu bir tane cihazı var sanırım 11500 olması lazım fiyatıda 650 ytl ama yazılım cıkmadıkca sorunlarda olabiliyor o yuzden en güzeli beklemek hd li cihazlar ıcın
  • Arkadaşlar bir şey danışacağım; bende de Next YE 2000 Super HDTV var. Digiturk kartımla kullanıyorum. Fakat info ekranından o anki yayınla ilgili bilgi alamıyorum. Sadece program yada filmin adını veriyor. Bumudur peki info olayı bu cihazda? Ne yaptımsa bulamadım yada beceremedim; yada daha gelişmiş çok satırlı info yok bu cihazda. Bir sürü kıytırık cihazda var geniş info ekranı ama bunda yok mu?
  • quote:

Orjinalden alıntı: grafiqer

Arkadaşlar bir şey danışacağım; bende de Next YE 2000 Super HDTV var. Digiturk kartımla kullanıyorum. Fakat info ekranından o anki yayınla ilgili bilgi alamıyorum. Sadece program yada filmin adını veriyor. Bumudur peki info olayı bu cihazda? Ne yaptımsa bulamadım yada beceremedim; yada daha gelişmiş çok satırlı info yok bu cihazda. Bir sürü kıytırık cihazda var geniş info ekranı ama bunda yok mu?

önce EPG ye bas sonra sağ ses tuşu ile filmin östüne gel sonra kırmızı tuşa bas.yeni açılan pencerede filmin konusu yazar.bu yazdığım bilgi epg desteği olan tv de yapabilirsin epg desteği yoksa alamazsın dijitürkün kanallarını bilmiyorum nasıl olduğunu büyük bir ihtimalle aynıdır.
  • quote:

önce EPG ye bas sonra sağ ses tuşu ile filmin östüne gel sonra kırmızı tuşa bas.yeni açılan pencerede filmin konusu yazar.bu yazdığım bilgi epg desteği olan tv de yapabilirsin epg desteği yoksa alamazsın dijitürkün kanallarını bilmiyorum nasıl olduğunu büyük bir ihtimalle aynıdır.

Eyvallah hocam saol. Dediğin gibiymiş...
  • grafiqer. digitürk kartını bu cihazda nasıl çalıştırıyorsun biraz anlatırmısın?
  • Valla çalıştırmak için extra birşey yapmadım. Cİhazı alırken digiturk için kullanacağımı söyledim. Onlar ayarlarını yaptılar. Ama yaptıkları ayarlar sanırım LNB ayarları idi. Hani tam olarak şunu yaptılar diyemeyeceğim. Eve geldim, cihazı monte ettim, kartımı taktım ve kullanıyorum.
  • ama hd olarak degil normal sd olarak seyrediyosundur digitürk yayınlarını ??
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.