Şimdi Ara

NEXT 64 HD Uydu ALıcısı alınır mı? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
0
Favori
3.649
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tüplü tvye nasıl bağlanır next 64 hd

• quote:

Orijinalden alıntı: ÖZELKUVVET

Tüplü tvye nasıl bağlanır next 64 hd

bu tarz bir scart kablo lazım

NEXT 64 HD Uydu ALıcısı alınır mı?

NEXT 64 HD Uydu ALıcısı alınır mı? nextpazar.com next nextstar bayi
    Next Minix HD AV-Scart Kablo Next YE-064
    https://www.nextpazar.com/next-minix-hd-av-scart-kablo-next-ye-064

• bende acaba next 64 mü alsam yoksa 2053 mü alsam karar veremedim hem görüntü hem de youtube izleme konusunda hangisi beni üzmez acaba

• quote:

Orijinalden alıntı: hanedantr

bende acaba next 64 mü alsam yoksa 2053 mü alsam karar veremedim hem görüntü hem de youtube izleme konusunda hangisi beni üzmez acaba

bu cihazın dahili wifilı versiyonu çıktı onu al

NEXT 64 HD Uydu ALıcısı alınır mı? akakce.com
    Next 2000 Wi-Fi Çanaklı Çanaksız Dijital Full HD Uydu Alıcısı Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe
    https://www.akakce.com/uydu-alicisi/en-ucuz-next-2000-wi-fi-canakli-canaksiz-dijital-full-hd-fiyati,1128821750.html

• NewSphere kullanıcısına yanıt

Teşekkür ederim ancak wifi cok kullanmıyorum evde o yüzden 2053 dahili ethernetli olanı mı alsam acaba dedim 2000 ile 2053 arasında dahili wifi ve ethernet dısında bariz bir fark var mı teknik olarak hangisi daha yüksek acaba

• quote:

Orijinalden alıntı: hanedantr

Teşekkür ederim ancak wifi cok kullanmıyorum evde o yüzden 2053 dahili ethernetli olanı mı alsam acaba dedim 2000 ile 2053 arasında dahili wifi ve ethernet dısında bariz bir fark var mı teknik olarak hangisi daha yüksek acaba

2053 te stalker ( ücretli iptv protokolü ) ethernet girişi pop tv (ücretli iptv genelde arap kanalları var) ve h265 protokolü Phoenix server dışında pek bi fark yok maddi durum iyi ise next 2071 de düşünebilirsin ondada ethernet girişi var o biraz daha hızlı diyorlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NewSphere -- 25 Temmuz 2021; 18:51:23 >
  • NewSphere kullanıcısına yanıt

Teşekkürler benim için öncelik güzel bir uydu yayını izlemek sonrada youtube da birşey acip rahatlıkla izleyebilmek

• Menü nasıl şifreli yapılıyor

• Merhabalar, yaklaşık 1,5 yıl önce aldığım next 64hd uydu alıcı tkgs ile otomatik kanal güncelleme yaptı ve kendiliğinden kapanıp açılma yaptı, fakat açılma ekranı next& NextStar görüntüsünde dondu.

Ul hatası olduğu söylendi servis çözemedi ve fabrikaya gönderilmesi lazım dedi. Fiyat sorduğumda ise "100-150 TL civarında olabilir, fabrika fiyat bilgisi verecek onayınız ile tamir olacak "denildi. Süre olarak 20 güne çözülür denildi.

20. günde servisi aradığımda henüz fabrika fiyat bilgisi için aramadığını, garantisi bittiği için bekleme süresinin uzadığını, eğer tamir süresi için baskı yaparsam çok yüksek fiyat söylerler yaptırmazsın denildi...

Bu arada 219 TL ye farklı firmalar yeni alıcı satıyorlar... Bende yaptırmayın iade istiyorum dedim....

Şimdi next 64 HD alınır mı bilmem ama, ilk aldığımda bunun yarı fiyatına aynı özelliklere sahip farklı marka ürün alsaydım, şimdi içim acımazdı. Bozulmadan 3 hafta önce next 2000 wifi almıştım ona pişmanım şimdi.... (64 HD yerine sunplus aldım)

• Next uydu alıcılarını tercih etmeyin.
    Yıl olmuş 2023, hala kanal editör programı bile çıkaramamış bir firma.
    PPTP Protokolünden başka seçeneği olmayan bir firma.
    Forumlarda müşterilerine kaba davranan, üstten konuşan bir firma.
    Böyle firmalara para kazandırmayın.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.