Şimdi Ara

Next 58 4k Google tv (lisanslı) 6499 tl (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
95
Cevap
10
Favori
12.739
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
Giriş
    50 mbit hızda 4k ya çıkarmıyorsa hangi hızda çıkaracak acaba.Birde ethernet kabloyla bağlı.youtube direk 4k gösteriyor.Amazon prime bu 4k kalite seçeneği olmadığından dandik, abone olmak isteyenlere tavsiye etmiyorum, 4k tvm var, 1080p izlemeye mecburmuyum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi orhann -- 24 Kasım 2022; 7:14:47 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • orhann O kullanıcısına yanıt
    Seçtiğiniz içeriğin info'sunda UHD yazmalı, yazdıkları üzere mümkün olan en yüksek kaliteye çıkıyor, 4K için 24 megabit bile yeter...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • tubytube kullanıcısına yanıt
    Telefonda android uygulamada yazıyor, tv android uygulamada hd veya uhd gibi birşey yazmıyor.

• Pardon telefonda chrome den hesaba girdim uhd gözüküyordu

• Bu TV için yorum yokmu alınır mı alinmazmi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende düşündüm bu tvyi almayı ama pek bilgi göremedim birde bozulursa filan muhatap bulma konusu soru işaretiydi bunun yerine tlc50p725 aldım amazondan

• ben cumayı bekliyorum. fiyatı 7000 altına düşerse alacağım. 2 hafta önce 6500e satılmış cihaz sonuçta.
    Düşmezse farklı alternatiflere yönelirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 7 altına düşerse ben de almayı düşünüyorum. Keşke kısa da olsa bir video incelemesi olsaydı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mortymeh -- 25 Kasım 2022; 23:21:38 >
  • Tv yi kullananlardan acaba PC yi bağlayan oldu mu.TV de resim advanced video içinde bilgisayar modu var ama aktif olmuyor.3 hdmi çıkışınıda denedim. PC sinyalini görmüyor sadece görüntü veriyor.Samsung da takılan girişin adını pc-dvi ayarlayınca tv monitorden farksız oluyordu.

• tv ilk açılışta hep internet ana sayfada açılıyor uydu kanallarında açılabilmesi için bi ayar var mı

• 55' Vestelin Daweeosu ile bunun arasında kaldım, bunun fiyatı arttı Daweoo stok tükendi, ortada kaldık gene.

• Forumdaşlar bu tvyi alan, kullanan ve yorum yapabilecek yok mu?

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • 7850 liradan siparişini verdim. Kurulumu yapıldıktan sonra yorumlarımı yazacağım.

İnceleriz'de söylenenlere göre paneli gayet iyi. Donanım olarak da 2GB RAM 8GB depolama alanı var, bu da bu segment için hiç fena değil (1.5GB RAM'li modeller var piyasada). Next'in uydu alıcılarıyla herhangi bir sorun yaşamadığım için televizyonuna da bir şans vermeye karar verdim.

• tv durup duruken ses ve görüntü kaybolup kendi kendine kapanır oldu her gün 1 kere mutlaka oluyor hiç bir tuş çalışnıyor fişi çekip tekrar takıp açmadan açılmıyor başına gelen var mı ne arızası olabilir otomatik kapanma uyku vs hepsi kapalı

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.