Şimdi Ara

🔥Nexo 25$ Airdrop - Bu Yöntemle Sadece 10$ Beklet - 1 Ay Sonra 35$ Olarak Geri Çek. (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
68
Cevap
1
Favori
2.211
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    usdt de coin ,usdc de coin

bildiğimden yazmıyorum ama ,usdy patlarsa usdc toz olmazmı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Doğru usdc ile bağlantılı ama usdc patlarsa zamanla olucak bir işlem tetherin cok büyük davaları var ve çok fazla düşmanı tak diye düşebilir

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • @ Tensa Zangetsu @ kullanıcısına yanıt

Şimdi hocam tetherin 15-16 seviyelerinden 12-13 seviyelerine düşmesi bizi neden etkiliyor onu anlamadım.

Biz zaten 100$ üzerine bir birim para olarak oraya yatırım yapmışız örnek veriyorum 110$ tetherin var değeri 15-16 seviyelerinden düştükçe birim olarak azalmaz ki , değeri düşer yani şunu demek istiyorum 110dolar var 15-16seviyelerinden düştükçe senin 110 doların 100altına inmez sabit kalır

• @ Tensa Zangetsu @ kullanıcısına yanıt

Canlı destek ekibi böyle söylüyor

🔥Nexo 25$ Airdrop - Bu Yöntemle Sadece 10$ Beklet - 1 Ay Sonra 35$ Olarak Geri Çek.
    🔥Nexo 25$ Airdrop - Bu Yöntemle Sadece 10$ Beklet - 1 Ay Sonra 35$ Olarak Geri Çek.

• güncel

• güncel

• güncel

• güncel

• güncel

• güncel

• güncel

• güncel

• güncel

• güncel

• Hocam merhaba. Tam detaylı yazamamışsınız kafada soru işaretleri bırakıyor konu yazınız. Yorumları okuyarak en son size yazıyorum. Şimdi anladığım kadarıyla 110 dolar atıp 110 dolar kredi çekeceğiz 10 dolar teminat vereceğiz geri kalan 100 doları çekebileceğiz. 30 gün günlük 0.04 faizden 1.2-1.5 dolar faiz ödeyeceğiz. 30 gün sonunda krediyi kapatmak için geri 100 dolar atınca elimizde 25 dolar kalmaz mı sadece ?

• beko64 kullanıcısına yanıt

Doğru hocam 25$ kalıyor , kalan 10$ bizim içeride bıraktığımız 10$ oluyor, 35$ olarak geri çekiyoruz daha doğrusu 33-33.5$ olarak

• güncel mi

• NNOVA kullanıcısına yanıt

Anlatamadım galiba 110 dolar yatırdık. 30 gün doldu 110 dolar krediyi ödemeyecek miyiz? 33 dolar alacaz 110 dolar kredi ödeyeceğiz -77 dolar kaybımız olmuyor mu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • beko64 kullanıcısına yanıt

110 dolar yatırdık 10 doları teminat göstererek 100 dolarlık kredi çektik. Yatırdığımız 100 doları geri çektik. Elimizde olan 100 dolar krediyi 1 ay boyunca ellemiyoruz 1 ay sonra krediyi ödüyoruz. Teminat gösterdiğimiz 10 dolardan da günlük 0.4 dolar faiz kesiyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şimdi anladım hocam.

110 dolar attık. 10 dolar teminatla 100 dolar kredi çektik

210 dolar bakiye oldu.

Kendi ana paramız olan 110 doların 10 doları teminat vermiştik kalan 100 dolar ana paramızı çektik.

110 dolar bakiye kaldı nexoda.

110 dolar 1 ay durdu.

1 ay sonra 110 doların 100 doları ile kredimizi ödedik.

Kalan 10 dolarımız + 25 dolar nexo ödülümüz de toplam 35 dolar etti.

30 günlük 1.5 dolar faizi çıkardık.

33.5 dolar net kar.

Anlamayan kafası karışan arkadaşlar buradan bakabilir hatta @NNOVA hocam bunu konu başlığına ekleyebilirsiniz insanların kafası karışmasın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi beko64 -- 22 Mayıs 2022; 12:34:23 >
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.