Şimdi Ara

newman n2//Freelander I20 imei değişimi? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
2
Favori
3.023
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: wortexxx

http://vondroid.com/threads/how-to-restore-imei-on-newman-n2-freelander-i20.5041/

Biraz araştırdım. Yukarıda verdiğim bağlantıda Newman N2 / Freelander I20 cihazlarda bazı sebeplerden eğer imei numarası silinirse yada "004999010648888" gibi bir numaraya dönüşürse nasıl eski haline getireleceği tarif edilmiş. Yani bu tarifle istediğimiz imei noyu girebiliyoruz. Konu içinde bu şekilde yapabilenler olmuş.

Arkadaşım ben bu telefondan sipariş verdim ama henüz elime geçmedi... Elime geçene kadar IMEI değişimini öğrenmek istiyorum... Bu verdiğin linke baktım ama bana biraz karışık geldi... Yanlış birşey yapmamak adına nasıl yapıldığını Türkçe açıklayabilirmisin... Şimdiden teşekkürler...

• arkadaşlar, bende bu telefonu yeni aldım ve vondroid de konuyu inceledim. aramızda vondroid foruma bakaraktan imei değiştiren arkadaşlar var sanırım. konu biraz karışık ve dili ingilize. yapan arkadaşlar buradan yada başka bi yerden kolay bi anlatım yapabilirler mi? yada imei telefoncular değiştirebiliyorlar mı?
  • Bu cihazın gps performansı nasıl deneme fırsat olan varmı
  • imei degişimi gercekse ben bu telefonu almak istiyorum... veya satmak isteyen varsa sanalpazar üzerinden satılıga cıkarırsa alacagım....

jiayu g4 işi yalan oldu... bir iş baştan aksadımı onda kesin bir sorun vardır... newman n2 bence en kaliteli telefon...
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.