Şimdi Ara

new iPad 16 GB wi fi alıyorum, arıza ve iPhone kıyaslaması ile alakalı bir sorum var.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
1
Favori
658
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bilkom garantili olan ürünler dışında garanti veren teleservice olsun GENPA olsun açıkçası güvenemiyorum bir türlü.
    Bunun dışında yurt dışından Apple Store'dan ürün alan arkadaşlardan new iPad alırsam, atıyorum bir sorun yaşadım, iPad'i bilkom onaracak mı yoksa direk yenisi ile mi değiştirecek?
    iPad'de onarım var mı? Benim gördüğüm, tek entegre.

iPad'i alış sebebim dergi ve e-book okumak. Oyun oynamam. Evde iyi bir pc var. Film, ara sıra. Müzik ve tune in radio'yu çok dinlerim ki dergi+e-book ve dropbox dışında diğer alış sebeplerim.
    Kitap ve dergi okuma performansı nasıl arkadaşlar? Yazılar net mi? Ekran gözleri ağrıtıyor mu?

iPhone 4S alacak parayı zorlasam çıkarabilirim ama ben tek bir cihaz almak yerine new iPad 16 GB (wi fi) alıp evde kullanacağım. Mobile olarak ise SONY ERICSSON XPERIA ARC S alacağım.

iPad, iPhone'un yaptıklarının (konuşma dışında) fazlasını yapıyor değil mi arkadaşlar? iPod Touch 4G tecrübem oldu, iTunes'u öğrendim ama şu an new iPad almak istiyorum.

Uygulama deneyimleri bana iPod ve iPhone'u aratmayacak ise
    alıyorum new iPad'i.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MİY1988 -- 28 Haziran 2012; 11:04:51 >

• Ev dışında kullanmayacağım ürünü arkadaşlar. Bunu da göz önünde bulundurarak iPhone 4S'ten temel artılarını ve bana getirilerini yazacak arkadaşlara peşinen teşekkür ederim.
  • Garanti konusunda tam bilgim yok o yüzden birşey söylemicektim aslında ama bildiğimi söyleyim genede sen bana güvenme. Yurt dışı apple store ürünlerinin 1 yıl uluslararası garantisi var bundan eminim ama Türkiyede bu garanti geçmiyo sadece apple store olan ülkelerde geçiyo diye biliyorum malum Türkiyede apple store yok genede yanlışım olabilir benim bildiğim bu.

ipad dergi kitap okuma konusunda çok başarılı özellikle new ipad deki retina ekran çok daha kullanışlı gözü daha az yoruyo diğer ekranlara nispeten. New ipad iphone yaptığı hemen hemen herşeyi yapabiliyor hatta 3Gli ipadlerde telefon konuşması bile yapabiliyosun kulaklık kullanarak. Ama ben olsam ipad yerine iphone alırdım ama tamamen kişisel bir şey üst model bir sürü telefon kullanma imkanım oldu hiçbirinde iphonun kullanışlılığını ve pratikliğini bulamadım hiçbir telefonda iphone kadar rahat mesaj yazamadım aramaları bu kafdar rahat cevaplayıp karşılık veremedim bu kadar akıcı bir menü hiç bir telefonda bulamadım ipadide heryere taşıyamayacağım için iphone alırdım tabiki kişisel bir şey.Uygulama deneyimleri ipod ve iphonedan daha büyük ekranı olduğu için new ipadde daha iyisini sunar daha kullanışlı daha keyifli olur bütün uygulamalar ama taşınabilirlik konusunda ipod zaten tırt bir cihaz onu geçtimde iphonun eline su dökemez ona göre düşün taşın.Birde sana tavsiyem şuan new ipadin en ucuz 1200ye bulunduğunu düşünürsek bence 890 tlye teknosadan ipad 2 al 300 tl fark retina ekrana değmez bence 300ün üzerine 500 daha koyarım lcd televizyon alırım ondan iyi

• Dediklerin için evde bilgisayar ihtiyacın olmaz. Sadece yedeklemek için ya da film, müzik gibi şeyler atmak için lazım olur. Filmleri ipad'e atmadan bilgisayardan paylaştırarak da izleyebilirsin. Netlik zaten mükemmel, biliyorsundur yeni ipad'de retina ekran var, netsizlik falan sözkonusu değil. iPhone'da yaptığın herşeyi yapabilirsin. 3G'li model almazsan GPS falan kullanamazsın, zaten evde kullanacağın için problem olmaz. Yurtdışı cihazlarda 1 sene bilkom garantisi var ancak birşey olduğunda direk cihazı değiştiriyorlar diyemeyiz. Arızaya ve teknik servise göre değişir. Anlattığın konularda seni ortada bırakmaz işini görür.

edit: iPad2 alma konusunda @cedric...'e katılmıyorum eğer imkanın varsa yeni ipad al kesinlikle. Sadece retina ekran değil, işlemci, kamera ve ekran çözünürlüğü güncellemeleri oldu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vincee -- 28 Haziran 2012; 11:37:40 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cedric...

Garanti konusunda tam bilgim yok o yüzden birşey söylemicektim aslında ama bildiğimi söyleyim genede sen bana güvenme. Yurt dışı apple store ürünlerinin 1 yıl uluslararası garantisi var bundan eminim ama Türkiyede bu garanti geçmiyo sadece apple store olan ülkelerde geçiyo diye biliyorum malum Türkiyede apple store yok genede yanlışım olabilir benim bildiğim bu.

ipad dergi kitap okuma konusunda çok başarılı özellikle new ipad deki retina ekran çok daha kullanışlı gözü daha az yoruyo diğer ekranlara nispeten. New ipad iphone yaptığı hemen hemen herşeyi yapabiliyor hatta 3Gli ipadlerde telefon konuşması bile yapabiliyosun kulaklık kullanarak. Ama ben olsam ipad yerine iphone alırdım ama tamamen kişisel bir şey üst model bir sürü telefon kullanma imkanım oldu hiçbirinde iphonun kullanışlılığını ve pratikliğini bulamadım hiçbir telefonda iphone kadar rahat mesaj yazamadım aramaları bu kafdar rahat cevaplayıp karşılık veremedim bu kadar akıcı bir menü hiç bir telefonda bulamadım ipadide heryere taşıyamayacağım için iphone alırdım tabiki kişisel bir şey.Uygulama deneyimleri ipod ve iphonedan daha büyük ekranı olduğu için new ipadde daha iyisini sunar daha kullanışlı daha keyifli olur bütün uygulamalar ama taşınabilirlik konusunda ipod zaten tırt bir cihaz onu geçtimde iphonun eline su dökemez ona göre düşün taşın.Birde sana tavsiyem şuan new ipadin en ucuz 1200ye bulunduğunu düşünürsek bence 890 tlye teknosadan ipad 2 al 300 tl fark retina ekrana değmez bence 300ün üzerine 500 daha koyarım lcd televizyon alırım ondan iyi

@cedric: 3 hafta evvel PHILIPS 32PFL3517H/12 aldım dostum. :D LED ihtiyacını karşıladım da, iPhone alma konusunda sana şunu söyleyeyim:

3/2004 NOKIA 1100
    8/2004 SIEMENS MC60
    12/2004 MOTOROLA C650
    4/2005 NOKIA 6600 (2.)
    4/2005 NOKIA 6600
    7/2005 NOKIA 6260 (2.)
    7/2005 SONY ERICSSON K300i
    8/2005 SONY ERICSSON T230
    5/2006 NOKIA 6630
    7/2007 SAMSUNG C300
    11/2007 MOTOROLA F3
    11/2007 SONY ERICSSON M600i
    2/2008 PHILIPS 768
    8/2008 NOKIA 6233
    4/2009 NOKIA 5130
    5/2009 PHILIPS XENIUM
    7/2009 SAMSUNG S5233 STAR
    10/2010 NOKIA 5230
    6/2012 SONY ERICSSON XPERIA RAY
    . . . ? :)

şu telefonlardan sonra "cep telefonu" denen şeyden bıkmaya başladım. :) iPhone bana cep telefonu kavramını baştan sevdirebilir ama ekranı iPad'e göre ufak ve iPad'in ortalama 2 katı pahalı. Dergi ve e-book uygulamaları iPad'de daha rahat okunmaz mı sence? İlla new iPad demiyorum. iPad2'de dergi okumak bile iPhone 4S'te dergi okumaktan eminim daha eğlencelidir.

Böyle bir durum varken, ister istemez iPad + SONY ERICSSON (iOS+Android) diyorum. :D Haksız mıyım? :P

quote:

Orijinalden alıntı: vincee

Dediklerin için evde bilgisayar ihtiyacın olmaz. Sadece yedeklemek için ya da film, müzik gibi şeyler atmak için lazım olur. Filmleri ipad'e atmadan bilgisayardan paylaştırarak da izleyebilirsin. Netlik zaten mükemmel, biliyorsundur yeni ipad'de retina ekran var, netsizlik falan sözkonusu değil. iPhone'da yaptığın herşeyi yapabilirsin. 3G'li model almazsan GPS falan kullanamazsın, zaten evde kullanacağın için problem olmaz. Yurtdışı cihazlarda 1 sene bilkom garantisi var ancak birşey olduğunda direk cihazı değiştiriyorlar diyemeyiz. Arızaya ve teknik servise göre değişir. Anlattığın konularda seni ortada bırakmaz işini görür.

edit: iPad2 alma konusunda @cedric...'e katılmıyorum eğer imkanın varsa yeni ipad al kesinlikle. Sadece retina ekran değil, işlemci, kamera ve ekran çözünürlüğü güncellemeleri oldu.

@vincee, peki iPhone 4S 1080p kalitede video çekerken new iPad'de bu özellik aynı derece başarılı mı acaba dostum?

• O zaman senin için ipad+android daha mantıklı olur hakkaten zaten telefonundan memnunsun anladığım kadarıyla al bir ipad doya doya kullan iphondan daha keyifli bir kullanımı olur tabikide.Bu arada bende 6-7 yıl önce 6260 kullanmıştım 3 ay dayanabilmiştim berbattı anılarım canlandı bir anda sesi çıkmazdı , kalas gibiydi , şarjı hemen biterdi , birde vga kamerasıyla video kamera biçimine dönüşürdü ne aptallık ama hangi akla hizmet aldım bilmiyorum vga kamerayla o telefon arabaya dönüşse kaç yazar uzay mekiğine dönüşse kaç yazar
  • Dergi, e-book okuması, not olması rahat ve konforlu bu konularda sıkıntı yaşamazsın. iphone 4s ile yeni ipad arasındaki video kalite farkınada şurdan bakabilirsin:http://www.youtube.com/watch?v=bVjd6s0Uv8E

Ama emin ol kocaman aletle fotoğraf veya video çekmezsin. Eğer telefonundan memnunsan sana lazım olan ipad. Aldıktan sonra ben bunun neden daha önce almamışım bile diyebilirsin, genelde öyle oluyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: cedric...

O zaman senin için ipad+android daha mantıklı olur hakkaten zaten telefonundan memnunsun anladığım kadarıyla al bir ipad doya doya kullan iphondan daha keyifli bir kullanımı olur tabikide.Bu arada bende 6-7 yıl önce 6260 kullanmıştım 3 ay dayanabilmiştim berbattı anılarım canlandı bir anda sesi çıkmazdı , kalas gibiydi , şarjı hemen biterdi , birde vga kamerasıyla video kamera biçimine dönüşürdü ne aptallık ama hangi akla hizmet aldım bilmiyorum vga kamerayla o telefon arabaya dönüşse kaç yazar uzay mekiğine dönüşse kaç yazar

hahaha evet öyle idi ve düşünüyorum da ne telefonlara para vermişiz zamanında. :) Çok sağol kardeşim yorumların için. :) Uygulamaları da indirdik. :D

quote:

Orijinalden alıntı: vincee

Dergi, e-book okuması, not olması rahat ve konforlu bu konularda sıkıntı yaşamazsın. iphone 4s ile yeni ipad arasındaki video kalite farkınada şurdan bakabilirsin:http://www.youtube.com/watch?v=bVjd6s0Uv8E

Ama emin ol kocaman aletle fotoğraf veya video çekmezsin. Eğer telefonundan memnunsan sana lazım olan ipad. Aldıktan sonra ben bunun neden daha önce almamışım bile diyebilirsin, genelde öyle oluyor.

eyvAllah kardeşim çok sağolasın.

Cihazı almadan uygulamaları bile indirdim. :)

new iPad 16 GB wi fi alıyorum, arıza ve iPhone kıyaslaması ile alakalı bir sorum var.

• Bu arada her ne kadar iPad ile video çekmeyi tercih etmeyecek olsam da iPhone 4S'ten daha iyi video çekiyormuş. :)
  • Bence kesinlikle new ipad almalısın şuan hiç bir apple ürünü new ipadin önüne geçemez.
  • inşAllah öyle yapacağım. internetten bilkom garantili ve peşin fiyatına 10-12 taksit yapan bir yere denk geleyim de.

new iPad 16 GB wi fi "white" modelini satın almak istiyorum.
  • aslında ios mu? - android mi ? istiyorsunuz ! buna da bakmak gerek. internet - dergi - ebook için APPLE ( new ipad 3 ) biraz pahalı gibi geliyor sanırım BİLKOM bulmak zor ve 1250 TL kadar ortalama ,

Ayrıca SE ARC S hem pahalı hemde yetersiz .

birde bazen oyun kısmı karıştırılmakta , apple özellikle bu ürün de DONANIM kısmında çitayı yükselti ve İOS 6 ile gelecek deneyimler , UYGULAMALAR derken , ev de ASLAN beslemek gibi olacak sizinki biraz ,

PARA VARSA HAYAT VE HUZUR VARDIR , BU BAŞKA BİR DÜŞÜNCE. DH de dün konuları okurken kendisi S3 + eşi de HTC ONE X sahibi ve ayrıca nexus alma planı olan üye bile gördüm.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bukalemun

aslında ios mu? - android mi ? istiyorsunuz ! buna da bakmak gerek. internet - dergi - ebook için APPLE ( new ipad 3 ) biraz pahalı gibi geliyor sanırım BİLKOM bulmak zor ve 1250 TL kadar ortalama ,

Ayrıca SE ARC S hem pahalı hemde yetersiz .

birde bazen oyun kısmı karıştırılmakta , apple özellikle bu ürün de DONANIM kısmında çitayı yükselti ve İOS 6 ile gelecek deneyimler , UYGULAMALAR derken , ev de ASLAN beslemek gibi olacak sizinki biraz ,

PARA VARSA HAYAT VE HUZUR VARDIR , BU BAŞKA BİR DÜŞÜNCE. DH de dün konuları okurken kendisi S3 + eşi de HTC ONE X sahibi ve ayrıca nexus alma planı olan üye bile gördüm.

Dostum bazı noktaları yanlış açıklamış olabilirim ya da yanlış anlaşılmış olabilir dediklerim.
    Ben asla iPad'i SE ARC S ile kıyaslamadım. Hayatımın en saçma kıyasından biri olur bu.

Ben diyorum ki, new iPad'i evde e-book, dergi okumak ve tv karşısında twitter'a, facebook'a bağlanmak için, uyumadan önce de kulaklığı takıp müzik dinlemek (genellikle tune in radio uygulaması ile) amaçlı alacağım.

1. iOS tecrübemi iPod Touch 4G ile yaşadım ve Apple cihazlarını o cihaz ile sevdim. 1. Android tecrübemi ise SE XPERIA RAY ile yaşadım. Şu an elimde ne iOS, ne de Android destekli bir cihaz var.

Sıfırım.

Şunu diyorum:

Bir taraftan ev için 4G'siz new iPad wi fi alacağım, dışarıda taşımak için ise SE ARC S alacağım. Ki yoğun tel görüşmesi yapan biri değilim. SMS ile çok işim olur, bir de ara sıra çektiğim fotoğrafları flickr'a falan atarım. ARC S'yi, XPERIA RAY'den üstün diye almak istiyorum.

Anlayacağın SE ARC S mi? new iPad mi? kıyasına girmedim. 2 cihazı da alacağım ama kullanım amaçları farklı olacak. Aynı zamanda da hem iOS, hem de Android işletim sistemi deneyimini yaşayacağım 2 cihazım olacak.

Doğu'da olduğum için burada görerek alma durumu pek yok. O açıdan online alım konusuna kafa yoruyorum. :)

- - - - -

Android tabletler daha ucuz olabilir, bu konuda haklısın ama Apple ürünleri kadar uygulama desteği ve stabil çalışan ürünler olmadığını düşünüyorum. Tabletin mucidi Apple. Başka marka tablet alacağıma, hiç tabletim olmaz daha iyi düşüncesindeyim. :) Düşüncemde hata olabilir ama iPad ayrı. :)

• @ MİY1988

yazını 2 - 3 kez parça parça okudum ve cevabım aynı.

SE ARC - İPAD 3 ile ilgili bir karşılaştırma zaten yok , yapmamışsın. benim de bu yönde bir yanlış anlama -ve önerim de yok

senin cevabın hatalı olmuş , sanırım benim mesajım yanlış anlaşıldı.

Android içinde , ucuz demek istemedim nasılsa yapacağın uygulama belli , hem senkronizasyon hemde uygulama bütünlüğü olarak bölünmemiş olursun. İPAD 3 - İOS 6 ile alakalı bir açıklamanı göremediğim için ayrıca SE arc s in yetersiz kalacağını düşünüyorum.

İPAD 3 EKRAN SÜPER , SİRİ MUHAKKAK OLMALI , 2 İŞLETİM SİSTEMİ DE ELİMİN ALTINDA OLSUN , VB. CÜMLELER GÖREMEDİM , YORUMUM BU YÖNDE OLDU .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bukalemun -- 29 Haziran 2012; 1:34:55 >

• Android+ios güzel oluyor cidden. Birbirlerini tamamlıyorlar. Ipad ise bambaşka bir dünya. Telefon görüşmesi hariç iphone'un yaptığı herşeyi yapıyor + ekranı devasa ve iphone ekranı kalitesinde + şarjı inanılmaz iyi(%50 parlaklıkta(güneşin altında bile %50 yetiyor, evde fazla bile) 12 saat şarjım gidiyor benim, tabi bir de boşta bekleme süresi var 2 gün kadar) + kitap,dergi okumak veya herhangi bir uygulama,oyun çalıştırmak hiçbir mobil alette olmadığı kadar zevkli. Açıkçası iphone telefon olarak çok zayıf bir alet. O yüzden android telefon+ipad mükemmel bir seçim. Kesinlikle pişman olmazsın. Hatta keşke daha önce alsaydım da dersin. Gerçekten bir ayrıcalık ipad kullanmak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MİY1988

bilkom garantili olan ürünler dışında garanti veren teleservice olsun GENPA olsun açıkçası güvenemiyorum bir türlü.
    Bunun dışında yurt dışından Apple Store'dan ürün alan arkadaşlardan new iPad alırsam, atıyorum bir sorun yaşadım, iPad'i bilkom onaracak mı yoksa direk yenisi ile mi değiştirecek?

iPad'i alış sebebim dergi ve e-book okumak. Oyun oynamam. Evde iyi bir pc var. Film, ara sıra. Müzik ve tune in radio'yu çok dinlerim ki dergi+e-book ve dropbox dışında diğer alış sebeplerim.
    Kitap ve dergi okuma performansı nasıl arkadaşlar? Yazılar net mi? Ekran gözleri ağrıtıyor mu?

iPhone 4S alacak parayı zorlasam çıkarabilirim ama ben tek bir cihaz almak yerine new iPad 16 GB (wi fi) alıp evde kullanacağım. Mobile olarak ise SONY ERICSSON XPERIA ARC S alacağım.

iPad, iPhone'un yaptıklarının (konuşma dışında) fazlasını yapıyor değil mi arkadaşlar? iPod Touch 4G tecrübem oldu, iTunes'u öğrendim ama şu an new iPad almak istiyorum.

alıyorum new iPad'i.

Hocam bende sizin gibi yaptım :) suan bende iPhone 4s olacağına İPad 3 ve xperia play var hakikaten super oldu babamdada iPhone 4 var ödünç alıyom ama şimdide Xbox istiom :)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Bukalemun

@ MİY1988

yazını 2 - 3 kez parça parça okudum ve cevabım aynı.

SE ARC - İPAD 3 ile ilgili bir karşılaştırma zaten yok , yapmamışsın. benim de bu yönde bir yanlış anlama -ve önerim de yok

senin cevabın hatalı olmuş , sanırım benim mesajım yanlış anlaşıldı.

Android içinde , ucuz demek istemedim nasılsa yapacağın uygulama belli , hem senkronizasyon hemde uygulama bütünlüğü olarak bölünmemiş olursun. İPAD 3 - İOS 6 ile alakalı bir açıklamanı göremediğim için ayrıca SE arc s in yetersiz kalacağını düşünüyorum.

İPAD 3 EKRAN SÜPER , SİRİ MUHAKKAK OLMALI , 2 İŞLETİM SİSTEMİ DE ELİMİN ALTINDA OLSUN , VB. CÜMLELER GÖREMEDİM , YORUMUM BU YÖNDE OLDU .

Dostum kusura bakma ben kafamda kuramadım sanırım tam olarak ne demek istediğini ama şu an bir kez daha okudum ve anladım. :))) Malûm gece. :D

iOS 6 hakkında forumları ve Apple fan sitelerini pek takip etmediğimden sürümler arası farkları ve artıları inan bilmiyorum, o açıdan o kısıma değinmedim.

Çok kısa, 2-3 satır ile asıl amacımın ne olduğunu söyleyeyim, SE ARC S'nin zayıf kalacağını kabul ederek, (tabi pahalı olduğu gerçeğini de) dış güzelliğine kendimi kaptırıp, dışarıda taşıma amaçlı, (ki şu an tüm telefonlarımı sattım, telefonsuzum :D) evde ise new iPad'i eğitim (e-book, dergi) okumak için alacağım. Film, oyun için düşünmüyorum. Sebebi de evde çok vakit geçiriyorum. İyi bir LED ve iyi bir PC ve iyi bir monitör var. multimedia açısından işlerimi fazlası ile bu 3 cihazda görürüm. Tek istediğim NET bir ekranda e-book okumak, bunu da new iPad'in rahat sağlayacağına okuduğum yorumlar ve yaptığım araştırmalar sonucu tam kanaat getirdim. :)))

Geriye kalan tek şey, cihazı alıp eve getirmek olacak sanırım. :)

Allah olmayanlara da versin. :)

quote:

Orijinalden alıntı: mr.fear

quote:

Orijinalden alıntı: MİY1988

bilkom garantili olan ürünler dışında garanti veren teleservice olsun GENPA olsun açıkçası güvenemiyorum bir türlü.

alıyorum new iPad'i.

Hocam bende sizin gibi yaptım :) suan bende iPhone 4s olacağına İPad 3 ve xperia play var hakikaten super oldu babamdada iPhone 4 var ödünç alıyom ama şimdide Xbox istiom :)

En iyisini yapmışsın kardeşim. iPhone 4S'i asla eleştiremem ama "iletişim cihazı" statüsünde olduğu için çok abartı pahalı. Telefona verilmez o kadar para. Hele ben gibi "alo" deme amaçlı kullanıyorsa. :) Gerçi ARC S'de alınmaz ama, dış görünüşü güzel. :))) xbox'ta FIFA 13 nasıl olacak bakalım. :)))

quote:

Orijinalden alıntı: CooLasFcuK

Android+ios güzel oluyor cidden. Birbirlerini tamamlıyorlar. Ipad ise bambaşka bir dünya. Telefon görüşmesi hariç iphone'un yaptığı herşeyi yapıyor + ekranı devasa ve iphone ekranı kalitesinde + şarjı inanılmaz iyi(%50 parlaklıkta(güneşin altında bile %50 yetiyor, evde fazla bile) 12 saat şarjım gidiyor benim, tabi bir de boşta bekleme süresi var 2 gün kadar) + kitap,dergi okumak veya herhangi bir uygulama,oyun çalıştırmak hiçbir mobil alette olmadığı kadar zevkli. Açıkçası iphone telefon olarak çok zayıf bir alet. O yüzden android telefon+ipad mükemmel bir seçim. Kesinlikle pişman olmazsın. Hatta keşke daha önce alsaydım da dersin. Gerçekten bir ayrıcalık ipad kullanmak.

Di mi. :) Electro World'de new ipad'in demo ürününü kullanmak bile cidden süper bir deneyim idi. :) Bir de gerçeği nasıl olacak, göreceğiz inşAllah. :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MİY1988 -- 29 Haziran 2012; 2:24:00 >

• https://forum.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=60645323

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cholonya

https://forum.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=60645323

Dostum zaten konu amacına ulaştı. Bu mesajdan sonra kilitlenebilir. Yeter ki silinmesin ama yoruma kapatılabilir. Hepinize teşekkür ederim.
  • iOS tablet + Android telefon tavsiye ederim.

Böylece her iki sistemden de faydalanmış olursun.

Tablet tercihin doğru, ancak telefon tercihinde iyi düşünmeni öneririm.

Eğer cihazı olduğu gibi kullanacaksan tamam; ancak Root'layıp, Custom Rom'da yüklerim diyorsan bence yanlış cihazdasın, hatta yanlış markadasın.

Ben SAMSUNG i9100 Galaxy S2 aldım ve rahatça kullanıyorum.

Yurtdışından da New iPad 32 GB Wi-Fi aldım, hayırlısıyla birkaç gün sonra teslim alacağım.

Ben de senin gibi yükleyeceğim uygulamaları yazıp listesini yapmaya başladım bile, hatta senin eklediğin ekran görüntülerini de kaydettim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pulstar -- 30 Haziran 2012; 13:05:27 >

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.