Şimdi Ara

-----NEW FIESTA TEAM-----yeni kasa '''fiesta''' bilgi ve paylaşımlar----- (888. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22.748
Cevap
51
Favori
1.951.317
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 886887888889890
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Serıf Hocam senın dusundugun led uygulamasını kabaca fotograf uzerınde oynadım. asagı yukarı bu sekılde oluyor. bence ledler ufak olmadıgı surece yapabılırsın

• quote:

Orijinalden alıntı: aydin177
    quote:

Orijinalden alıntı: denissss
    yaa nasıll ortalamayı 7.5 e düsrdün daha 580 km de ben 1000 kilometre oldu ama hala 9.0 larda dolanıyo varsa bi sırrı sölede bizde uygulayalım bari
    9 ortalama çok yüksek cidden benimkide yükseldi bu arada az önce baktım 7.6 dydı
    benim arabayı frensiz kullanıyorum,hızlandıktan sonra gaza yüklenmeyip ayağımı çekiyorum bi müddet sonrada aynı hızda devam ettirmeye çalışıyorum 1. vitesi kalkış geneldede 2. vitesi şehir içi kullanıyorum
    bende bazen h.sonları için ort. sıfırlıyorum devirli yüklenerek kullansam da ort yine de 8.5u geçmedi hiç ilk aldığımdan beri
    uzun süreye yayınca da 7.0 - 7.5 arası oluyor - yolunu bulursam basarım gaza mantığında
    9.0 lt çok fazla
  • quote:

Orijinalden alıntı: ekksl6

quote:

Orijinalden alıntı: ST@B

quote:

Orijinalden alıntı: egzodia

quote:

boya dökülme sorunu hala devam ediyor mu?

2009 model araçlardan sonra (yani gelen ilk parti dışında) boya dökülmesi ile karşılaşanı pek görmedim.Zaten öyle bir durumla karşılaşan olsa buraya muhakkkak yazardı.

içimiz rahat olsun, başımız ağrımasın diye sıfır araba alıp böyle bir sorunla karşılaşmak insanın canını çok sıkar. inş böyle bir sorun yaşamam. fiyat olarak şubat teslim 34000TL veriyorlar. sanırım bu paraya 1.6tdci alınıyordu.

34000 e tdci veren varsa bugun hemen iptal edip 1.6 sını alırım fiestanın...koç yakın indiriminiz yoksa ve 36000 fiyat alabilirseniz öpüp başınıza koyun

35000 tl oto koçtan ben aldım 20 ocak teslimi varsa öyle bişe bende alayım, ama 1.6 gelmiyor demiştiler bana...
  • quote:

quote:

quote:

quote:

2009 model araçlardan sonra (yani gelen ilk parti dışında) boya dökülmesi ile karşılaşanı pek görmedim.Zaten öyle bir durumla karşılaşan olsa buraya muhakkkak yazardı.

içimiz rahat olsun, başımız ağrımasın diye sıfır araba alıp böyle bir sorunla karşılaşmak insanın canını çok sıkar. inş böyle bir sorun yaşamam. fiyat olarak şubat teslim 34000TL veriyorlar. sanırım bu paraya 1.6tdci alınıyordu.

34000 e tdci veren varsa bugun hemen iptal edip 1.6 sını alırım fiestanın...koç yakın indiriminiz yoksa ve 36000 fiyat alabilirseniz öpüp başınıza koyun

anlayamadım 34000TL 1.4tdci xp için pahalı mı diyorsunuz?
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

BEN 1.4 tcdi xp 35 000 verdim arabada yok şuan :) kıyası sen yap
  • 1.4 dizelde fazla pazarlık şansınız yok en çok tercih edilen ve stoğa girmeden satılan olduğu için
    1.6 dizellerde bir miktar
    ama 1.4 benzinli ve 1.6 sportlarda çok güzel indirimler yapılıyor
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

1.4 için değil 1.6 için bu fiyata asla araç bulamazsın diyoruz...üstte şöyle bir cümle kurmuştun...
    ""fiyat olarak şubat teslim 34000TL veriyorlar. sanırım bu paraya 1.6tdci alınıyordu."""
    ben 33000 e aldım titanyumumu...benimki de bandrolden yırtmak için ocak başı teslim..araç bayide kuzu gibi yatıyo:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: feyk123

2 gündür şirket aracını kullanıyorum dizel 2011 Renault Symbol, aracın pedalları bizim fiestaya göre okadar haffki ondan inip fiestaya binmek ızdırap gibi geliyor, resmen ayaklarım ağrıyor fiestada. Bu pedallarda bi ayarlama yapmak mümkünmü acaba?

Tam aksini düşünüyorum..Bende 2011 Myfiesta'ya biniyorum..Kullandığım en hafif pedallı araç..2011 Renault Symbol bilmem ama fiesta'nın en azından bildiğim 2011 modellerindeki pedal hafifliği maksimum derecede...
  • ve dizele bir zam daha :( 3.34 civarlarına geldi...
  • elektrik kırmızıyı rengi yanlış bir seçimmi sizce benim için bordo renkle arasında çok kararsız kaldım. birde tüm fiestalar ispanyadan geliyormuş sadece elektr.kırımız almanyadan geliyormuş deniyor ne kadar doğru bilmiyorum tabiii (hasar sonrası boya rengi tutturabilinirmi ayrı mevzu tabii)
  • quote:

Orijinalden alıntı: sarsici

elektrik kırmızıyı rengi yanlış bir seçimmi sizce benim için bordo renkle arasında çok kararsız kaldım. birde tüm fiestalar ispanyadan geliyormuş sadece elektr.kırımız almanyadan geliyormuş deniyor ne kadar doğru bilmiyorum tabiii (hasar sonrası boya rengi tutturabilinirmi ayrı mevzu tabii)

E.kırmızı en güzel seçim hocam, eğer beğendiysen bu rengi kafanı kimsenin karıştırmasına izin verme.
    Tek soru işaretin boya tutturulabilir mi olsun..
    Elektrik kırmızılara çift kat metalik boya yaptıklarından büyük ihtimal renk tutturulamayacaktır hasar sonrası.
  • quote:

quote:

elektrik kırmızıyı rengi yanlış bir seçimmi sizce benim için bordo renkle arasında çok kararsız kaldım. birde tüm fiestalar ispanyadan geliyormuş sadece elektr.kırımız almanyadan geliyormuş deniyor ne kadar doğru bilmiyorum tabiii (hasar sonrası boya rengi tutturabilinirmi ayrı mevzu tabii)

E.kırmızı en güzel seçim hocam, eğer beğendiysen bu rengi kafanı kimsenin karıştırmasına izin verme.
    Elektrik kırmızılara çift kat metalik boya yaptıklarından büyük ihtimal renk tutturulamayacaktır hasar sonrası.

sorunda o ya renk ayrımı olursa diye inşallah pişman olmam.. renk çok hoşuma gitti (fiyat farkı vermeyi bile göze aldım)
  • quote:

Orijinalden alıntı: yalımbarış

quote:

2 gündür şirket aracını kullanıyorum dizel 2011 Renault Symbol, aracın pedalları bizim fiestaya göre okadar haffki ondan inip fiestaya binmek ızdırap gibi geliyor, resmen ayaklarım ağrıyor fiestada. Bu pedallarda bi ayarlama yapmak mümkünmü acaba?

Tam aksini düşünüyorum..Bende 2011 Myfiesta'ya biniyorum..Kullandığım en hafif pedallı araç..2011 Renault Symbol bilmem ama fiesta'nın en azından bildiğim 2011 modellerindeki pedal hafifliği maksimum derecede...

aynı şekilde bende 2011 Myfiesta kullanıyorum. Bazen şirketteki 2010 Astra kullanmam gerekiyor sanki traktör sürüyor gibi hissediyorum. Arabamı kullanan arkadaşlar oldu ( 207, Elantra sahibi) hepsi çok çok hafif olduğunu söylüyorlar.
    Dediğin şekilde ise bir kontrol ettirmende fayda var bence, ama dizel benzinli ayrımından oluyorsa ona bişey diyemem
  • quote:

Orijinalden alıntı: esref550

quote:

Orijinalden alıntı: yalımbarış

quote:

aynı şekilde bende 2011 Myfiesta kullanıyorum. Bazen şirketteki 2010 Astra kullanmam gerekiyor sanki traktör sürüyor gibi hissediyorum. Arabamı kullanan arkadaşlar oldu ( 207, Elantra sahibi) hepsi çok çok hafif olduğunu söylüyorlar.
    Dediğin şekilde ise bir kontrol ettirmende fayda var bence, ama dizel benzinli ayrımından oluyorsa ona bişey diyemem

Kendim 1,4i kullanmaktayım, önceki haftalarda aramızda bulunan Günal arkadaşımın 1,6TCDİ aracını kullanmak nasip oldu,dizelin benzinliye göre debriyaj sertliği ve vites geçiş sertliği farkedilecek kadar sertti..
  • quote:

hocam tam da dediğin arabayı aldım elektrik kırmızı ve tam da dediğin kazayı yaptım ve servise gittim boyattım arabayı ben bakınca hiç bir fark göremiyorum hatta farkı görebilmek için arkadaşlara soruyorum sürekli nasıl baksam arabaya kazayı boya farkını görebilirim diye buradaki arkadaşlara soruyorum şöle düşün eğer usta işini bilmiyosa opak renk de bile farkedersin arabanın boyandığını sen kafana göre gönlüne göre takıl...
  • quote:

Orijinalden alıntı: edgarallenpoe

quote:

hocam tam da dediğin arabayı aldım elektrik kırmızı ve tam da dediğin kazayı yaptım ve servise gittim boyattım arabayı ben bakınca hiç bir fark göremiyorum hatta farkı görebilmek için arkadaşlara soruyorum sürekli nasıl baksam arabaya kazayı boya farkını görebilirim diye buradaki arkadaşlara soruyorum şöle düşün eğer usta işini bilmiyosa opak renk de bile farkedersin arabanın boyandığını sen kafana göre gönlüne göre takıl...

çok saol su serptin valla yüreğime allah kaza bela vermesin cümlemize...
  • quote:

quote:

quote:

sorunda o ya renk ayrımı olursa diye inşallah pişman olmam.. renk çok hoşuma gitti (fiyat farkı vermeyi bile göze aldım)

Renk çok güzel gündüzün başka gecen başka,dış gövde rengine bakarak aracın içine biniyorsun bordo konsol ve kapı döşemeleri göz zevkinde bütünlüğü tamamlıyor, ama gel gelelim bu renge aksesuar takmaya yada hasarda boya sonrası sonuç ne olur? bir arkadaşımız arka tampon değiştirmiş ve benzin deposu tarafını boyatmak zorunda kalmıştı renk ne kadar tuttu bilmiyorum ama netlik kazandıracak bu konuya..
    Bizde buradan bir kaç arkadaş spoiler almıştık araçlarımıza,ben dün montajını yaptırabildim, sanki bir ton açık kalıyor renk,gerçi araç biraz tozluydu onunda etkisi var..
    yani özetlemek gerekirse renk güzel, ama iş aksesuar vs. gelince problem yaşanabiliyor..
  • Herkese selam net sıkıntım sebebiyle fazla yazamaz oldum ancak bu arada boş durmadım. Kuzenım Vizyon mavi 1.4tdci tit + x paket aldı. 12bın pesinat Şub teslim . 34.000 Park sensoru + kolcak + paspas + trafık seti

Team 35 İçten buyumeye devam ediyor...
  • quote:

Orijinalden alıntı: 35AE9651

Herkese selam net sıkıntım sebebiyle fazla yazamaz oldum ancak bu arada boş durmadım. Kuzenım Vizyon mavi 1.4tdci tit + x paket aldı. 12bın pesinat Şub teslim . 34.000 Park sensoru + kolcak + paspas + trafık seti

Team 35 İçten buyumeye devam ediyor...

ben kolçak hariç gerisi dahil gece grisi titantumu 33000 e aldım:)
    ocak 5 teslim..
  • selam arkadaşlar.

bugün aracımla çevre yoluna cıktım. yol boştu. 5 kişi araç dolu, bagaj boş. süratım 200 oldu. vay be dedim. son hız teknik verilerde 175 ama 200'ü rahat buluyor araç ayrıca 200 ile giderken sanki 100-110 gibi gidiyorsun hissi veriyor araç. ki bu hızzda içeri ne motor sesi gelmiyordu. yol seside az geliyodu. aracın içindende bir ses gelmiyordu. bence 2011 modellerde bu ses sorunlarını çözmüşler. tek ses çamurluğa attığı taş sesleri başka ses yok

birkez daha anladım fiesta alarak ne kadar güzel bir tercih yaptığımı.

arkadaşlar kum gri için ne gibi eklemeler yapabiliriz. şerit felan cekmeye kalksak hangi reng yakışır
    jr özellikle senin tavsiyelerini bekliyorum
  • 
Sayfa: önceki 886887888889890
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.