Şimdi Ara

Neverwinter: Yeni Türkçe İçerikli Foundry Görevi ZUAH MÜHÜRLERİ - I.Fâsıl

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
3.542
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Türkçe içeriğe sahip, bugüne kadar yayınlanmış en iyi dialog, kurgu ve konu bütünlüğü unsurlarını içerdiğini düşündüğüm Foundry görevi Zuah Mühürleri serisinin ilk bölümünü yayınladık. Şuan Foundry kataloğunda, sacede kısa kod girilerek yapılan aramada görünüyor. 5 kişi kısa kod girerek oynadıktan sonra aktif bir Foundry görevi olarak katalogda normal bir şekilde görünecektir.

İlk oynayanlardan olmak isterseniz kısa kod: NW-DC8NTCITH

Bu kodu Foundry kataloğuna girerek arama yaparsanız karşınıza Zuah Mühürleri I.Fasıl: Akallabeth Harebeleri olarak çıkacaktıır.

İçeriğin geniş açıklaması:

AKALABETH HARABELERİ'ne YOLCULUK

Define avcıları Akalabeth Harabeleri'nde kendilerini koruyacak bir gözcü arıyor. Köz Koru'daki kamp yerlerinde, şehirdeki ilanlarına cevap verecek bir gözcüyü bekliyorlar.

Bu biraz macera içeren bir görev olacak. Kadim Yüksek Lordların kabirlerini barındıran ve şimdi Köz Koru'da sadece bir hayalet harabeden ibaret olduğu sanılan antik Akalabeth'e, değer taşıyan bazı kalıntıları bulmak için tehlikeli bir yolculuğa çıkacaksınız

Akalabeth Harabeleri'ni içinde barındıran Köz Koru, şu an Vahşi Orclar ve Karanlıkaltı'nın derin dehlizlerinden belirsiz bir amaç için çıkmış Drowlar arasında bir çatışmaya ev sahipliği yapıyor. İnanın bana bu çatışmanın arasında kalmak istemezsiniz....

Bu macera, uzun bir seri olacak olan ZUAH MÜHÜRLERİ'nin giriş kısmını oluşturuyor.

Yolculuğunuza masum bir define ekibinin gözcüsü olarak başlayıp, Kadim Akalabeth Harabeleri'nde Yüksek Efendiler ile yüzleşmeye kadar giden bir olaylar döngüsü içinde yer alacaksınız.

Etkileşimler ve dialoglar tek kişinin elinden geldiğince, Unutulmuş Diyarlar ve D&D kurgusuna olabildiğince sadık kalınarak akıcı bir şekilde yazılmaya çalışıldı. Umarım keyif alırsınız.

En yakın zamanda maceranın diğer bölümleri de yayınlanacak ve ZUAH MÜHÜRLERİ fasılları tahmin edemeyeceğiniz destansı bir yolculukla size Unultulmuş Diyarlar'da güzel bir anı kazandıracak....

Yapıcı eleştirilerinizi ve desteğinizi bekliyoruz.

Unutmayın! Serüvenler yaşandığı sürece, her zaman bir yenisi sizi bekler...

• teşekkürler oyun güzele benziyor
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AyknEnz -- 11 Ekim 2020; 6:19:23 >
  • AyknEnz kullanıcısına yanıt
    Sevgili dostum bu oyuna ait modu ben tasarladım, orjinal sitedeki entry de bana aittir. Bari bilmeden konuşmayalım değil mi?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.