Şimdi Ara

NetSpeed Yeni Açıklama !!! ''AKK TAMAMEN HERKESTEN KALKTI..!!'' (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
322
Cevap
5
Favori
22.666
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Aynısı başıma geldi , türknet hattımı iptal etmeyip ayrı bir şekilde Netspeed bağlatmak istedim başıma gelmeyen kalmadı . Evime ankastreden gelen 2 kablodan biri aktifti ve onunla hem netspeed hem türknet kullanıcı adı şifre girip internete bağlanabiliyordum . Sonra netspeed i iptal edip , arıza kaydı bıraktım gelen türktelekom çalışanına durumu izah ettim yapılan yanlışı tarif ettim . Allaha şükür düzeltebildim , sende bir arıza kaydı bırak durumu anlat internetleri ayırsınlar .
  • Jrsmurfs J kullanıcısına yanıt
    ankastreden mi kabloları ayırıyorlar hocam bir de tt arıza kaydında ne yazacağım teşekkürler
  • .Eray. kullanıcısına yanıt
    Nasıl bir yanlış yapılmaşsa izah edin , gelen TT teknisyeninin kablolarını karıştırdığını düzeltilmesini istediğini yaz . Teknisyen geldiğinde de kendisine söyle tarif et problemi , evine giden internet kablolarını göster o zaten yapılması gerekeni anlar (inş.)
  • 40 gündür Netspeed kullanıyorum.Hızım 14 mbit desteklediği halde kopma yaşamamak için 8 mbit bağlattım şimdiye kadar sorun yoktu.Fakat 3 gündür sürekli kopma yaşamaya başladım.Müşteri hizmetleri direk atıyor.Anlaşılan bu firmanın daha çok yolu var.
  • netspeed akn olayı 2019da kalkacak mı yani sabit 75 alacakmıyız?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • egzersayz kullanıcısına yanıt
    Atıyor mu? Nasıl oluyor o?Birkaç kere daha deneyin hocam. Olmadı btk ya şikayetini yaz bakalım

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Tekirdağ/Çorlu'da kullanan var mı? Memnun mu?
  • Fiber 50 kullanıyorum, ping yurtdışında 120 yurtiçinde 70 çıkıyor. Ayrıca arada hız 1 in altına düşüyor. Benzer sorun yaşayıp çözüm bulan var mı?
  • geçimi ttnetten kararsızım memnun olan sayısı cok az ve dükkanları bile yok sonrasında nasıl iptal edicez

• selamlar, benim gibi köye net speed bağlatmaya çalışsanız olacakları söyleyeyim öncelikle müşteri hizmetleri ile konuştuğumda 1-15 iş günü içerisinde btk dan hız testi sonucu alabileceğimizi söylediler bekledim 21 gün geçti aradan sonra ses çıkmayınca müşteri hizmetlerini bir daha aradım hala hız testi sonuçları hakkında bilgi olmadığını söylediler bu konuşmafan 2-3 saat sonra size bağlantı veremiyoruz diye aradılar nedeni altyapı yok muş, sonrasında çevremde olan ttnet kullanan insanların abone numaralarını verdim yazı ile de dedim altyapı yok demeyin bari adamlar nasıl kullanıyorlar interneti? türk telekom port vermiyor deseniz anlarım dedim ama böyle numaralarla bana dönmeyin dedim şehirde işler kolay olduğundan ve bol port hemen işler halledilir fakat köyler için port vermiyor tt haberiniz olsun

• quote:

Orijinalden alıntı: musty578

geçimi ttnetten kararsızım memnun olan sayısı cok az ve dükkanları bile yok sonrasında nasıl iptal edicez
    memnun kalmazsan bir şey iptal ettirmene gerek yok. 6 ay taahhüt var onu da istemezsen ufak bir bedel karşılığında zaten taahhütsüz kullanıyorsun. arasın diğer iss lerden birini geçiş sağlarsın.
  • dreamblue35 D kullanıcısına yanıt
    Benimde adresi yanlis girmisler.Yada telekom takmiyor bunlari 10 gundur kablo yok ortada.diyorum islem merkezinde adresima eksik 7.sokak yaziyor. 7.sokak 3. Cikmaz olacam.5 ayri sefer soyledim yok efendim altyapi adresinizde dogru gozukuyor dediler.Ariza kaydı bırakltılsr tt ekibine gelen giden yok.Bugunde Kapatmak icin arayinca nedense bir alaka.iste adresiniz soyle dedim eksik 5 kere soyledim.Tamam o zaman nakil talebi yapalim daha hizli olur dedi müsteri temsilcisi :) Anliyacağiniz sakin ola direk netspeed bağlatmayin.Önce tahhütsüz 1 ay ttnet baglatin kablo falan ayarlasinlar.Sonra nakil yaptirin

• quote:

Orijinalden alıntı: Ares

memnun kalmazsan bir şey iptal ettirmene gerek yok. 6 ay taahhüt var onu da istemezsen ufak bir bedel karşılığında zaten taahhütsüz kullanıyorsun. arasın diğer iss lerden birini geçiş sağlarsın.

Alıntıları Göster
    ay sonu bitiyor tahatütütm geçiş esnasında çif fatura çıkarmı ttnet fazladan fatura gönderebilir yada ne zaman yapmalıyım faturamın devam etmesi için
  • musty578 kullanıcısına yanıt
    onu netspeed mh ye sorarsanız size tam vaktini belirtirler.
  • EnemyTerritory E kullanıcısına yanıt
    Derler de ben şikayetimi yaptım valla kaymakamlığa TürkNet hakkında.
    Ayıplı hizmet için aylık 12 TL cik talep ettim. Bakalım sonucu ne gelecek.
  • Eskişehir'de son 10 dakikadır 4 kez saniyelik kesilmeler oldu, oyunun içine etti affedersiniz. Bu böyle devam ederse -ki geçtiğimiz ay da çok kesinti yaşadık- ve dalgalı ping sorunu çözülmezse NetSpeed birkaç aylık bir tecrübe olarak kalacak benim için.
  • Kullandığımdan beri kesinti yaşamadığım zaman yok ki 3-4 gün sorunda yoksa 3-4 gün illa kopuyor modem ip almıyor vs sırf 60 tl bağlantı ücreti ödemeyecek kadar cimri olduğum için ağustosta 6.ayım doluyor ve iptal edeceğim hemen Türk.net veya Millenicom düşünüyorum alternatif çok pahalı olsada böyle.
  • quote:

Orijinalden alıntı: metinvarna

Benimde adresi yanlis girmisler.Yada telekom takmiyor bunlari 10 gundur kablo yok ortada.diyorum islem merkezinde adresima eksik 7.sokak yaziyor. 7.sokak 3. Cikmaz olacam.5 ayri sefer soyledim yok efendim altyapi adresinizde dogru gozukuyor dediler.Ariza kaydı bırakltılsr tt ekibine gelen giden yok.Bugunde Kapatmak icin arayinca nedense bir alaka.iste adresiniz soyle dedim eksik 5 kere soyledim.Tamam o zaman nakil talebi yapalim daha hizli olur dedi müsteri temsilcisi :) Anliyacağiniz sakin ola direk netspeed bağlatmayin.Önce tahhütsüz 1 ay ttnet baglatin kablo falan ayarlasinlar.Sonra nakil yaptirin
    köydeki eve ttnet her eve internet kampanyasını(29 tl olan) bağlattım şimdi 1 ay geçti netspeed e başvuru oluşturacağım bakalım bu sefer bağlatabilecekmiyim, 29 tl lik internetin cayma bedeli herhalde 29 tl bile olsa bana fazla bir etkisi olmaz inş. her şey yolunda giderde sorunsuz bir geçiş yaparım

• dreamblue35 D kullanıcısına yanıt
    Tt musteri hizmetlerini arayip, ucreti tam öğrenin

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ares kullanıcısına yanıt
    taahüt süresinin tamamını yansıtacaklarını düşünmüyorum sadece indirim yaptığı meblayı bana cayma bedeli oşarak yansıtacaklarını düşünüyorum, bir ay kullandığım için bir aylık bir cayma bedeli yansır yoksa tüketici hakem heyetine başvururum kullanmadığım internetin bana cayma bedelini yansıtamaz
  • 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.