Şimdi Ara

NetSpeed Yeni Açıklama !!! ''AKK TAMAMEN HERKESTEN KALKTI..!!'' (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
322
Cevap
5
Favori
22.665
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    modemi kendiniz alacaksınız, bütün il için geçerli
  • Kablosuz Modem için ne önerisiniz tuzlu olmasın pek :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: okirgil

Telcoder başkanı da geçiş hakkı olmalı diyor. Maksimum 1 yıl olmalı 2 sene taahüt almalarına izin veriyorlar. Bence btk ve tt yi yönlendirenler ...... belki de iyi polis kötü polis oynuyorlar. Sattılar firmayı yatırım yok yeterince. Üstüne ülkemiz bankalarına bırcu ödemeyip paraları yurt fışına çıkarılmış. Bankalar iyi yönetirmi acaba

Valla bi iş çeviriyorlarda ne iş çeviriyorlar anlamadım. TT battı deniliyor yatırımı kim yapıyor. Devletin böyle birşey yaptığını sanmıyorum.

NetSpeed, TurkNet gibi firmalar bakır kabloyu kullanma bedeli ödüyor. Genellikle bu firmaların toplama merkezine kadar Telekom altyapısı toplama merkezinden sonra kendi hatları şeklinde bir bağlantıları var. Telekom devletten çok ucuza satın aldığı kabloları yine BTK'nın belirlediği bir fiyat üzerinden satıyor. Aslında telekom açısından saf kâr var ortada.

• quote:

Orijinalden alıntı: Gencer315

Kablosuz Modem için ne önerisiniz tuzlu olmasın pek :)

ben 50 liraya zyxelin ikinci el VDSL modemini aldım. Boşuna çok para vermeyin eğer ihtiyacınız yoksa. Letgodan vdsl modem bulup alın geçsin.
  • J.McNulty kullanıcısına yanıt
    Acaba netspeed uygunu vdsl

• Gencer315 kullanıcısına yanıt
    VMG3312-b10b TTNet'in veya Turk Telekom modemleri vdsl modemler, harici olarak kullanım sağlanıyor, kurulum tarafında TTNet dışında servis sağlayıcı için tıklayın kısmından yanlış hatırlamıyorsam ordan yeni k.adınızı girersiniz.
  • Michael Scofield M kullanıcısına yanıt
    Hocam pek anlayamadım yazinızı .bugün mahallede ttnet airties modem vardı 10 gün kullanmış üzerinde modem 1 kutusu vardı. Ama uyumlu olup olmadığını bilmediğimden almadım.

• hocam netspeede geçmeyi düşünüyoruzda

şuan türktelekom kullanıoruz taahüt mayısda biticek ev + telefon birlikte 50 tl ödüyoruz ama 65 tl olucakmış zam gelicekmiş kotada 75 gb yapacaklarmış

şimdi biz bu netspeede geçsek ev telefonunu kapatsak yani ev telefonsuz kullanabilimyiz interneti siz ev telefonsuzmu kulannıyorsunuz
  • DreamEnergy kullanıcısına yanıt
    Tarifelerin hepsi yalın

Ev telefonu yok. Her şey dahil.

Türk Telekom ile devam etmek istiyorsan müdürlüğe gidip iptal dilekçesi doldurman gerek o zaman en uygun tarifeyi sunuyorlar.

• müşteri hizmetleri 7/24 değil mi? 30dk dır bekliyorum kimse bağlanmıyor
  • deta53 kullanıcısına yanıt
    Degil sanirim Facebook tan mesaj atin donus yaarlar online olduklarinda.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • İstanbul Anadolu yakası, Sultanbeyli bekliyor, ne zaman gelecek ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Gencer315

Acaba netspeed uygunu vdsl

Önce Türknet in sayfasından adrese göre hat hızı sorgula,

ADSL+
    16 Mbps ise benimde budur, 12 yıllık en eski modemler dahi 24 Mbps ye kadar hızı veriyor çalışır sıkıntı olmaz,

VDSL2
    24 Mbps üzeri 35 Mbps kadar gibi ise ozaman ona göre bir üst VDSL2 ,

FIBER
    35 75 100 Mbps ise Fiber destekli modemlerden alırsın, marka model farketmez.

bazı modemler hızların hepsini destekler alabilirsin,
    hattındaki gerçek hızdan fazlasına abone olma gelmez.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aslanoto -- 3 Şubat 2018; 16:49:30 >
  • kurulum işi nasıl oluyor. şuan bağlatmayı düşündüğü adreste telefon bağlantısı ve internet bağlantısı bulunmamaktadır problem yaşar mıyım diye düşünüyorum
  • Uydunet'in 50mbit 250gb'a 105 veriyorum taahhüt sonrası, burda en f/p 100mbit 200gb akk sanırım? Hız düşümü sonrası 4k stream deneyen var mı nfx üzerinden? Problemsiz kaldırabiliyor mu?
  • izmir'de var gösteriyor fakat tüm ilçelerde bağlantı yapılabilir mi? aliağa mesela?

• Tp link ttnet modemle sıkıntı yaşayan oldu mu? Her seyi ayarlayattım, bağlantı sorunu vardı onu da çözdürdük ama halen daha internete erişemiyorum. En son müşteri hizmetleri farklı bir modemle deneyin dedi ama 1 hafta öncesine kadar bu modemle ttnet interneti sıkıntısız kullanıyordum.

• Arkadaşlar müşteri hizmetleri nedeniyle TurkNet aboneliğimi iptal Edip netspeede geçmeyi düşünüyorum. Kullananlar yardımcı olursa sevinirim;

7/24 canlı teknik destek imkanı var mı acaba? Konuştuğum bayan var dedi ama bir de kullanana sorayım.

• quote:

Orijinalden alıntı: muhammet2893

Tp link ttnet modemle sıkıntı yaşayan oldu mu? Her seyi ayarlayattım, bağlantı sorunu vardı onu da çözdürdük ama halen daha internete erişemiyorum. En son müşteri hizmetleri farklı bir modemle deneyin dedi ama 1 hafta öncesine kadar bu modemle ttnet interneti sıkıntısız kullanıyordum.

Slm modem ttnet aid modem ise kilitli olabilir kilidi actirmaniz gerekebilir.ondan net gelemeyebilir ayarlari sifreleri tam girilmemisdir.modeme net isigi yaniyormu sinyali geliyormu.yani baska bir modem deneyinuz.

• 29 nisan da ttnet taahhütüm bitiyor. ben de netspeed e geçmeye karar verdim. elimde ttnet in zyxel vmg3312-b10b modemi var. ve vdsl 75 mbs hız alabileceğimi söylediler Facebook tan mesajlaşırken. bu modem bana yeterli mi? yeterli ise bile sorun çıkartır mı? sonuçta telekomun modemi. ayrıca internet babamın üzerine ve ben kendi üzerime almak istiyorum. iptal etmeden bu mümkün mü?

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.