Şimdi Ara

NETS'in Pota Altı Zaafı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
405
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bildiğimiz gibi Nets deki en büyük problemi pota altıdır ki miami ile başa çıkamamasının nedeni de budu bence. Guard ve forvet olarak mütiş bi takım. J. Kidd,V.Carter,R.Jefferson mükemmel bi uyum. Ama pota altlarında blok ortalaması yukseltebilcek bi center. Yanına da bi pf yokken playoff dan bence eli boş dönerler. Sizce Nets'in pota altına hangi isimler alınmalı... Önerilerinizi bekliyorum arkadaşlar.

• ortalıkta doru dürüst blokçu center yok..bi ed curry var onunda istediği parayı nets veremes..
    marc jacksonu alıp biras kalınlaştılar..pagget kristic felan idare edcekler pota altını..
  • kristic ii bi yedek olabilir ama sevmiom o adamı ya
    onlara dalembert gibi fastbreake gelebilcek adam lzm, hem iide blocker... curry yavar kalır onlara, hem curry full hücum, onlara taraftarlar DEFENCE die bağırınca gaza gelcek bi pota altı adam lzm
  • fa piyasasindan dikembeyi tekrar düşünebilirlkerdi..
    ama oda rockets ile re-sign yapti...
    30 dk süre alcak deeğil ama oyun içinde bulunduğu her dk. verimli bir şekilde çalışır..
    şahane bi adam ya bu dikembe...
  • valla ya adam müthiş oynuo, ben olsam yao yerine onla başlardım cidden bi 35 dk. oynıyabilse...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xander23 -- 28 Eylül 2005, 23:29:26 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.