Şimdi Ara

NETGALAKSİ Kullanıcıları ve Yardımlaşma Platformu (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
58
Cevap
1
Favori
3.997
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • 3 farklı internet aboneliğim vardı netgalaksiden bugün itibarıyla tümünü taşıyarak/iptal ederek kurtuldum. Birine 28, diğerine 89 fatura çıkarmışlar. 3.de fatura yok acayip bi firma anlamadım. Thh başvursak sonuç çıkarmı kararsızım toplamda 100 tl için uğraşmak istemiyorum sadakamız olsun.
  • acebi kullanıcısına yanıt

Önümüzdeki ayda fatura çıkarırlarsa ne olacak

• ravanel R kullanıcısına yanıt
    İptal ettim üyeliği

Nasil edebildiniz Hiç bi kanaldan cevap vermiyolar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erennavas -- 15 Mayıs 2023; 8:26:48 >
  • erennavas kullanıcısına yanıt
    Üyelik iptal formunu doldurup ıslak imzalı sitedeki mail adresine gönderin ediyorlar. Hiçbir aksiyon alınmazsa tabiki fatura kesmeye devam eder üyeliği aktif gösteriyor uyanıklar
  • Üyelik iptal formunu nerden bulacağız

Üyelik iptal formu varsa gönderebilir.misin üstat

Bir de ben zaten netspeede geçtim. Netgalaksiye üyeliğimi iptal ettirmeme gerek var mı.zaten müşterisi değilim 27 nisandan beri

Geçişte iptal ettirmene gerek yok. Yeni iss ye geçince diğer iss ile bağın kalmıyor. Netgalaksi abone numaranla ödeme kanalları üzerinden sorgulama yapıp kalan faturan var mı diye kontrol edebilirsin.

• İşte üstat adamlara faturayı peşin yatırıyorum. 27 nisanda geçişim tamamlandı. Maalesef Mayıs ta kontrol ettim FATURa çıkmış. Aradım önce bizim müşteri görünüyorsunuz dediler. Dedim netspeede geçtim bu sefer fatura çıkmaması lazım sırayla iptal ediyorlardı faturaları dedi müşteri hizmetleri acil başlığıyla maili isleme alıyoruz dediler hatta ses kayıdı aldım hala fatura iptal edilmedi. O değilde Haziran'da bi fatura daha çıkarırlarsa şaşırmam. Mayısı ödemedim bilmiyorum ne olacak.

Çıkan fatura Nisan 27 sine kadar sürece ait olmasın. Senin adına geçiş işlemini Netspeed yapıyor, geçiş olduysa diğer abonelik nasıl sonlanmamış. Netspeed e durumu yaz bence.

• Yok hocam peşin ödüyorum faturayı

• Anladım ama fatura cikarmak icin bahane gibi yoksa netspeed kullanıcı adıyla girdim interneti kullanıyorum hem geçişe onay veriyorlar hemde bizim musterimizsin diyorlar. Müşteri hizmetleri söylerdi bu Mayıs faturası diye hatta forumda çoğu kişi lanet olsun diyip ödedi. Ben haziranda FATura çıkacakmı onu merak ediyorum. cikmazsa sizin dediğiniz gibidir cikarsa bunlar her ay faturayı gonderirler. Netspeedin ilgilenecegini düşünmüyorum ama genede yazayım teşekkürler

Peşin derken ön ödemeli mi. Mesela Nisan ayının faturası ne zaman çıkıyor. Benim diyelim Mayıs faturası Haziran 1 inde çıkıyor 10 nuna kadar.

• Hocam Gecen seneki iki kat hiz vardı kampanaya ona katıldık. İkinci ay cift fatura ödedik. Hem ilk ayı hem icinde bulundugumuz ayı. Yani netgalaksi haziran 5 ile 10 arasi fatura yayınlıyor haziran ayı faturasını. Yani telekom gibi onceki ayın faturasını odemiyoruz. Bulundugumuz ayı aliyor. Nisan faturası odedik. 14unde net kesildi. 16 günlük paramız icerde kaldı.

• NETGALAKSİ ISRARLA İNTERNETİMİ İPTAL ETMİYOR NE YAPMAM LAZIM

• Tüketici hakem heyetine başvur veya internetini taşı başka İSs ye

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.