Şimdi Ara

Netflix Türkiye üyelik paket fiyatlarına zam geldi: İşte yeni fiyatlar (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
402
Cevap
4
Favori
28.484
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
180 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Güncelleme ,güncelleme...ama iyi güncellemiş haaa

• yapılan zamı dolar ile maaş alıyorlar diye savunmak komik oluyor, amazon prime video her ülkede 8 birim, içerik az diyecekler olacaktır netflix'de de içerik az çöp dolu olduğundan fazla gözüküyor ayrıca paketleri kaliteye göre satan tek platform bu.

çoğu kişi ortak kullanıyor aşırı tepki yapılmış, tek kullanan insana koymaz zaten.

neyse ben zaten mor simgeli programı kullanıyorum sansür yok her şey var, netflix zam yapar amazon dizileri kaldırır uğraşılmaz, gerçi amazonu aktif kullandığımdan prime video bedava olmuş oluyor.

• amazon prime candır.

• IceRulez kullanıcısına yanıt
    Selam homolara pozitif bakan zihni sapkın kardeş.
    Homofobi tabiri saçmalıktır.
    Fobi istemsiz korkudur.
    Ben tüm benliğimle homoluğa karşıyım.Bilinçli bir karşı duruş.İstemsiz korku ve kaygı değil.
    Lgbti ve destekçileri kanser türüdür.
  • BlackLead kullanıcısına yanıt

Hocam doğru diyorsun lakin içerik fazlalığı olarak netflix açık ara önde.. Belgesel konusunda özellikle hepsine fark atıyor, Prime'da güzel belgeseller var lakin izleyebileceğin 5 tanedir.. Saçma sapan amerikan futbol takımlarının belgesellerini yapmışlar akıl işi değil.. BluTv desen bir ara börü ve behzat ç için almıştım dizileri bitirdim biraz daha bakındım sonra iptal ettim.. Şuan Prime ve netflix arasında takılıyorum.

• ÇÖZÜNÜRLÜK 480P imiş ya. Ben 720 biliyordum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Twsm

Hala kurmacamı izliyorsunuz. Boş işler sinema dizi ıvır zıvır. Kesinlikle bi Asya turu yapın.özellikle indonesia kalimantan bornei tavsiyem. Aptal kutusuna boşuna para yatırmayın. Salak oyuncuları zengin edeceğinize, çıkıp gezin görün ,bu yaşam birdaha yok yohhh.

Ne sallıyorsun sen ya boş beleş konuşma kim nereye geziyor 50 TL.ile

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • aylik 10 liraydi 13 lira oldu 4'lü ortak grup için. değişen bi şey yok, netflix illa ki karsiligini verir bunun yeni yapimlar geliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: eminsemiz

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster

Bedavaya sen kullanabiliyor musun? Evet. O halde senin de para vermenin bir anlamı kalmıyor. İçerik öyle ya da böyle üretilir. Böyle platformlara para vermiyoruz diye adamlar içerik üretmekten vazgeçmez.

Ticaretin ilk kuralı para kazanmadan harcamaktan geçer.

• BlackLead kullanıcısına yanıt

Hangi firmadan internet kullanıyorsunuz?

• quote:

Orijinalden alıntı: mcanka

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster

İstedikleri fiyatlara göre gereksiz pahalı bence ama siz bilirsiniz. Şahsen ben de başkasına ait hesaptan girdiğim için ücret ödemeden kullanıyorum. Böyle bir seçenek olmasaydı para vermezdim. Aynı içeriği netten bedavaya izliyorum neticede.

• Netflix kullanmıyorum, Amazon Prime var video kısmını da scrobble için API'sinin olmaması başta olmak üzere çeşitli sebeplerden yine kullanmıyorum. Ne izleyeceğini seçme aşamasından sonra derya deniz internet kütüphanesinden 100mbit internetle stream eder gibi indir/izle yapmak en az netflix kadar konforlu.

Kamu spotu: torrent'dan indirdiklerinizi mümkünse 1:1'e kadar seed edin, upload'ım 3-5mbit nasıl edeyim gibi bahanelere sığınmayın, paylaşmak güzeldir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Roby -- 4 Mart 2021; 14:44:57 >
  • Yahu bari çözünürlük kalitesini arttır. 480p ne? 720 yap o parayı al lafımız olmaz belki.

• quote:

Orijinalden alıntı: mustafaaydemirr

Ekodan mı öğrendiler acaba güncelleme lafını 😵😒😵

Yok reisinizden öğrendiler.

Eski guncellemecidir kendisi.

Hatta arada kendine de güncelleme geliyor eski söylediklerini unutuyor eski yaptıklarını görmüyor..

• Rachsuchtig kullanıcısına yanıt

Bu düşünce yeter size.

• quote:

Orijinalden alıntı: trakyAli-1986

Hangi firmadan internet kullanıyorsunuz?

kablonet

• quote:

Orijinalden alıntı: celme42

Hocam doğru diyorsun lakin içerik fazlalığı olarak netflix açık ara önde.. Belgesel konusunda özellikle hepsine fark atıyor, Prime'da güzel belgeseller var lakin izleyebileceğin 5 tanedir.. Saçma sapan amerikan futbol takımlarının belgesellerini yapmışlar akıl işi değil.. BluTv desen bir ara börü ve behzat ç için almıştım dizileri bitirdim biraz daha bakındım sonra iptal ettim.. Şuan Prime ve netflix arasında takılıyorum.

haklısın hele şu pandemi günlerinde yine iyi içerik üretiyor netflix, diğer platformlar tamamiyle durmaya yakınlar bu aralar desek yeridir.

halen daha içerik olarak en kalitesinin netflix olduğunu düşünüyorum zaten. bir de blutv'nin bazı yabancı dizileri çok iyi.

• Twsm T kullanıcısına yanıt

dh de takılacağına dışarda takıl.

• Nightmare667 kullanıcısına yanıt

Sen galiba uyduruk android box lardan izliyorsun. L1 lisansı olmayan hiçbir cihazda Netflix 480p den üst kalitede çalışmaz. O yüzden en popüler L1 sertifikalı cihaz Xiaomi Mi BOX. Ama bunu donanımhaber editörleri bile bilmez. Scrool TV den öğrenmiştim bende. Kimse bu detaydan bahsetmez söylediğim gibi...

• quote:

Orijinalden alıntı: senertugay

Hoş olmadı,bunlar sayesinde netflix grubumuz dağılıyor.

yıllık max 30-35 tl etki eder yıllık kullananlara, grup dağıtmaya değecek bir zam yok ki. neden dağıtıyorsunuz?

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.