Şimdi Ara

Netflix'ten mobile özel bütçe dostu paket (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
46
Cevap
1
Favori
4.402
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: mrnick

Devasa içerekler derken. Ortada devasa içerik filan yok.

Alıntıları Göster
    "Derken" dedim işte, Gayet de devasa bir içerik var ve bu sudan ucuz. Resmen bir damacana sudan ucuz. Millete yaranmak zor...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • NetFlix'in tüm içeriğini gösteren bir link alabilir miyim ?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ya arkadaş şuraya girip yorum attığınız internete verdiğiniz paraya yanmayıp 3 kuruşa mı bozuluyorsunuz? Gidin enpara kullanın 30tlye kadar yarısını geriye veriyor. Kullanın 2-3 kişi. Bir de müslüman olacaksınız ille korsan peşindesiniz.

• javaprof kullanıcısına yanıt
    Hocam böyle bir mantık olabilir mi? Dizi izlemek boş iş demek hangi mantığa sığabilir. Sırf zevk almak bile izlemek için yeterlidir.

• renega kullanıcısına yanıt
    Arkadaşın demek istediği netfilix türkiye de içerik daha az. Netflix amerika da daha fazla içerik var.

• quote:

Orijinalden alıntı: renega

ayda 10tl verip her filmi izleyeceğini mi sanıyordun bir sinemaya gitsen onlarca insanın davranışından rahatsız olursun, sinema reklamları ve kişisel alan olmaması da cabası. netflix çok mantıklı
    Amerikanlar ayda 8 dolar verip istediği filmi izliyor ama. Problem verdiğimiz para değil düzgün içerik olsun 50 lira da veririz.
  • Bence oldukça makul bir fiyat

• quote:

Orijinalden alıntı: OverClocK1ng

Sadece 1 adet masaüstü PC de, 1080p FullHD olarak izleyebileceğimiz uygun fiyatlı paket olsa alırım. Yok işte HD Ready verip 2-3 cihazda kullanabilirsiniz diyorlar ya. Yok arkadaş. Tek PC de 1080p yi uyguna versin alayım işte. Aynı anda 2-3 cihaz diyorsa aile olanları hedef alıyordur...
    Bu fiyat politikalarını ben de anlayamıyorum. Şuan 2 kişi 28 TL paketini aldım tek kişi kullanıyorum, ama aynı paraya daha yüksek kalite 1 kişi paketi olması lazım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: akamol

Bu fiyat politikalarını ben de anlayamıyorum. Şuan 2 kişi 28 TL paketini aldım tek kişi kullanıyorum, ama aynı paraya daha yüksek kalite 1 kişi paketi olması lazım.

Alıntıları Göster
    O iki cihaza indirebilme anlamına da geliyor aynı zamanda.

Ben de aynı paketi kullanıyorum tek başıma. İki cihaza indirme imkanı sunuyor, hem bilgisayarda w10 Netflix uygulamasına hem de telefon/tablet ikisinden birine aynı zamanda içerik indirmemi sağlıyor.

Ha tabi, aynı anda iki cihazdan çevrimiçi izleme imkanı da sunuyor. O bakımdan dediğinize katılıyorum. Tek kişi/cihazlık paket de olmalı.

Şu an mevcut olan en düşük fiyatlı paket tek kişi/cihaz HD olarak standart sunulmalı aslında.

Kur üzerinden ücretlendirilmememiz büyük avantaj bu arada. Şu an 10 dolarlık standart paket bize daha pahalıya patlayacaktı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Netflix Türkiye içeriği berbat denilecek seviyede, para verilecek seviyeye gelmesi için kırk fırın ekmek yemesi lazım.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: crazywinner3

Netflix Türkiye'de içerik yok. Hangi filmi arasam yok, bu haliyle para verilmez
    netflixten önce neye para veriyordunuz dizi izlemek için ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-368EFBB24

O iki cihaza indirebilme anlamına da geliyor aynı zamanda.

Ben de aynı paketi kullanıyorum tek başıma. İki cihaza indirme imkanı sunuyor, hem bilgisayarda w10 Netflix uygulamasına hem de telefon/tablet ikisinden birine aynı zamanda içerik indirmemi sağlıyor.

Ha tabi, aynı anda iki cihazdan çevrimiçi izleme imkanı da sunuyor. O bakımdan dediğinize katılıyorum. Tek kişi/cihazlık paket de olmalı.

Şu an mevcut olan en düşük fiyatlı paket tek kişi/cihaz HD olarak standart sunulmalı aslında.

Kur üzerinden ücretlendirilmememiz büyük avantaj bu arada. Şu an 10 dolarlık standart paket bize daha pahalıya patlayacaktı.

Alıntıları Göster
    Demek istediğim, ülkeye göre fiyatlandırma olmalı. 2 cihaz veya 10 cihaz değil, sadece 1 cihaz ama HD yerine FullHD olmalı ama 2 cihaz olandan daha ucuz olmalı.

Adam Amerika'da 2000 Dolar kazanıyor. 8 Dolar , yani maaşının 250 de 1 ini ödüyor.
    Türkiye'de asgari ücret 1600 lira. Bunu 250 ye böldüğün zaman 6.4 lira çıkıyor.
    Ama bizdeki fiyatın bununla alakası yok. 6.4 lira 1.15 Dolar falan ediyor.
    Tek PC FullHD 13 lira olsa, Amerika'da yaşayanlardan 2 kat fazla ödüyor olmamıza rağmen çok iyi olur.

• OverClocK1ng kullanıcısına yanıt
    Temel paket 15,99 lira - 1 cihazla sınırlı ama HD değil. İşte o da FHD olacak. Fiyat aynı kalabilir. Yeterki görüntü kalitesi düşük tutulmasın.

• He yani. 15 TL Full HD olsun. Tek PC veya tek mobil cihaz da olsa 1 kişilik olduktan sonra fark etmez.
    Türkçe dil aramıyorum. Filmin orjinal dili varken kalkıp da birisinin üzerine kaydettiği sesle izleyecek değilim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mahmut716

netflixten önce neye para veriyordunuz dizi izlemek için ?

Alıntıları Göster
    Vermiyordum bedava izliyordum.

• quote:

Orijinalden alıntı: OverClocK1ng

He yani. 15 TL Full HD olsun. Tek PC veya tek mobil cihaz da olsa 1 kişilik olduktan sonra fark etmez.
    Türkçe dil aramıyorum. Filmin orjinal dili varken kalkıp da birisinin üzerine kaydettiği sesle izleyecek değilim.
    Bazı çizgi diziler hariç ben de hep orijinal diliyle izliyorum. Oyuncuların kendi seslerini, dillerini duymak çok daha keyifli oluyor.

Bu arada tek cihaz derken şöyle. Karışıklık olmasın diye yazayım yine. :) PC'de de izleyebiliriz, sonra onu kapatıp telefonda veya tablette de. Tek cihaz sınırı dediği sadece bizimle aynı anda başka bir kişi aynı hesaptan farklı profilden girip izleyemiyor. Yoksa biz izlemediğimiz anlarda o da bizim hesaptan kendi cihazından kendi profilinden açıp izleyebilir. Çevrimdışı izlemek için ise sadece 1 cihaza içerik indirebiliriz. Mesela telefona dizi indirdim, pc'deki uygulamada indiremem. Ama telefondaki indirdiğim içeriği silersem PC uygulaması içerisinde indirebilirim.

Netflix kişi sayısından değil de cihaz sayısından paket sunmuş. Temel pakette de birden fazla profil açılabiliyor

Temel paket 1 cihaz - dezavantajı HD bile yok işte, düşük kalite görüntü olmaması gerekir bu yılda. Buna FHD geldiği zaman bizim istediğimiz tek kişilik (Netflix'e göre cihazlık)) denilen paket gelmiş oluyor.

Standart paket 2 cihaz ve FHD

Ultra Paket 4 cihaz ve 4K'ya kadar destek

Normalde bir çoğumuza temel paket yetecekken HD bile sunmadığından ikinci pakete geçiyoruz

• quote:

Orijinalden alıntı: crazywinner3

Vermiyordum bedava izliyordum.

tamam, bundan sonra da öyle yapın

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • valla bilader dizi deyip geçme..Narcos Dexter Prison Break bunları izle...zevk almazsan insan değilim..alırsan teşekkür bile yeter bana.

• pardon yanıtımı yanlışlıkla gocamoglalı ya yazmışım özr dilerim..size yazdım sayın javaprof.

• İyi, malum bankanın kampanyasıyla birleşirse sıcak fırsat.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.