Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Netflix Kardeşliği Ana Konu - (Netflix grup kurmak isteyenlere özel)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: gamslz99 Daha Az
1 Kayıtlı Üye, 2 Misafir Kullanıcı, 2 Masaüstü Kullanıcı, 1 Mobil Kullanıcı ( 1 Mobil Cihaz )
5.989
Cevap
495
Favori
272.007
Tıklama
Tüm Forumlar >> Haberleşme >> Uydu Teknolojileri ve Dijital Yayın >> Netflix >> Netflix Kardeşliği Ana Konu - (Netflix grup kurmak isteyenlere özel)
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    254 Mesaj
    Selamlar arkadaşlar,

Dört kişilik grup için iki kişilik yerimiz mevcut. Henüz kullanıcı tanımlanmadı.

Ortak olmak isteyenler PM atabilir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Üyelik Yılım: 2006 - Son Dönem Sorunsuz Oyun Alışverişi Yaptığım Üyeler:@meskalin33 ~ @pape ~ @c4eva ~ @erman197 ~ @gigaonur2000 ~ @ibarut8907 ~ @madbatu26 ~ @GOadvance | Ortak Aradığım Oyunlar: [Yeni çıkacak tüm oyunlar]
  • Yüzbaşı
    383 Mesaj
    4k yayın için ortak olurum yalnız arkadaşlar malüm ,nternet hızımız çok yavaş videoyu başta durdurduğumuzda netflix videoyu yüklemeye devam ediyoru mu yoksa youtube gibi azıcık ilerleyip duruyor mu? bu çok önemli mevcut tüm internet sağlıyıcılarında hız kotasına düşüyoruz.
    quote:

Orijinalden alıntı: hendrix789

4k yayın için ortak olurum yalnız arkadaşlar malüm ,nternet hızımız çok yavaş videoyu başta durdurduğumuzda netflix videoyu yüklemeye devam ediyoru mu yoksa youtube gibi azıcık ilerleyip duruyor mu? bu çok önemli mevcut tüm internet sağlıyıcılarında hız kotasına düşüyoruz.

Durdurunca da yükleme arka planda devam ediyor diye biliyorum. Ancak Netflix'te videonun her hangi bir yerinde beklemye almanız yada durdurmanız gerekiyorsa, arka planda yüklenmesinden endişe ediyorsanız içeriği kapatmanız daha mantıklı. Çünkü yeniden aynı içeriği açtığınızda kaldığı yerden devam eder en baştan değil.

Birde hızınız 25Mbps nin altındaysa 4K içerik izleyemezsiniz. En fazla 1080p izleyebilirsiniz.
    |
    |
    teşekkür ederim. Superonline fiber i kurdu mahalleye. En kötü ttnet takılırız artık.

4 kişilik pakete ortak arayan var mı?
    |
    |
    2 kişilik boş yerin olduğu grubum var. Üyelik ay başından başına yenilenir ve 10 tl ücretin her ayın ilk 15 günü içinde yatırılmasını talep ederim. İlgilenen arkadaşları bekleriz. Netflix Türkiye'den çekilmedikçe iptal etme niyetim de yok uzun süreli grup isteyenler tercihimdir. İlgilenenler pm atabilir.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bytrojan29 -- 30 Kasım 2016; 15:22:29 >
    |
    |

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kHanTW -- 1 Aralık 2016; 22:27:55 >
    |
    |
    bende bir gruba katılmak istiyorum.arkadaşlar ilgilenen irtibata geçeilir
    |
    |
    925 Mesaj
    Merhaba;

4 kişilik grup kurmak üzere 3 arkadaşı dahil edebilirim. Uzun süre kullanacak 1-2 sonra gruptan çıkmayacak ve sürekli iletişim halinde olacağımız (whatsapp grubunda) arkadaşlarımız benimle iletişime geçebilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Herkes Haddini Bilecek !
  • Çavuş
    62 Mesaj
    Kurduğum grupta 1 kişilik yer var, 10 TL karşılığı isteyen bana kişisel mesaj ya da e posta ( hakan@darkhardware.com ) atabilir..
    |
    |
    Arkadaşlar merhaba.

Güvenilir bir ekip olursa bende katılmak isterim. Toptan ödeme değil de aylık ödeme şeklinde olursa benim için daha iyi olur.

Bu ay 10 TL verirsem bir sonra ki ay toptan da verebilirim. Ekip arkadaşlarının ne kadar daha devam edeceğine bağlı olarak.

|
    |
    aylık ödemeli bir grup varsa ben de dahil olabilirim arkadaşlar.
    |
    |

|
    |

Düzenli olarak ödeme yapabilirim

|
    |

Güvenilir bir ekip olursa bende katılmak isterim. Toptan ödeme değil de aylık ödeme şeklinde olursa benim için daha iyi olur.

Bu ay 10 TL verirsem bir sonra ki ay toptan da verebilirim. Ekip arkadaşlarının ne kadar daha devam edeceğine bağlı olarak.

|
    |
    Grup dolmuştur, teşekkür ediyorum...
    |
    |
    Arkadaşlar 4 kişilik paketten alıcam ilgilenen arkadaşlar yazsın. ilk ay ücretsiz kullanıcaz eğer türkçe içerik konusunda tatmin ederse devam ederiz
    gurup dolmuştur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi selman159 -- 4 Aralık 2016; 1:9:53 >
    |
    |

|
    |

< Bu ileti 'DH Mobil Uygulama BETA'sından atıldı >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    279 Mesaj
    merhaba arkadaşlar eğer boş grup var ise pm atabilirseniz sevinirim.
    |
    |

Referanslar

@Disconnecct_,@knslgmr,@PsLover2 ,@JrLinq,@Cngzhn20,@agent82,@siyahx1987,@y4n3s,@ Invincible26,@Oliver-Queen,@erenmemo,@LaToZaR,@efexefexx,@Enes Eyibil,@Sercan Ç.,@SMOKE,@soulmedusa,@soldierofforce,@-zed-,@kacak24,@yunalir,@KaanTam35,@Syberia-1903,@selman159,@kovboy_cak,@ysfigo,@onurozka,@Merrdoo,@tugays77,@ysfigo,@kinect, @soldierofforce,@Zyprox,@ mct2002,@apollo48,@pislikgitar,@byoqan,@mussam,@taskonamco,@Gurkan5353,@Project Scorpio,@iaaynaci
HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Masal
Bey Azura
google reklamları
instagram takipçi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,436
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.