Şimdi Ara

Netflix Kardeşliği Ana Konu - (Netflix grup kurmak isteyenlere özel) (178. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
16.064
Cevap
852
Favori
834.180
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
111 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 176177178179180
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Uzun dönem UHD grup arıyorum. 3 aylık ödemeler veya aylık ödemeler yapabilirim. Üye arayan arkadaşlar buradan iletişime geçebilirse sevinirim.
  • uhd icin gruptaki herkezin referansli oldugu bir gruba dahil olmak istiyorum.Ozel mesaj atabilirsiniz

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • uhd boş yeri olana talibim
  • silinebilir..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GokhanTR -- 16 Ocak 2019; 16:21:19 >
  • Uzun dönemli uhd grup arıyorum referanslı arkadaşlar önceliktir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oluşturulan guruplara katılmak için 2 kişilik alabilirim diye hem buraya hemde gurup kurdugunu söyleyen üyelere mesaj gönderdim bir cevap alamadım gurup kuracagını söyleyen üyeler ve başka üyeler bana mesaj göderiyor guruba bizde katılalım diye bu saatten sonra ugraşamam 10-20 TL kazanç saglayacagım diye kemdim tek aldım ve kesinlikle tek kullanacagım sanmimi olarak söyleyecegim uhd ve hd yayın arasında bir fark göremedim alacak olanlar hd olarakda bence alabilir
  • Kardeşim için netflix grubu kuruyorum. 3er aylık periyotlarla ücreti toplayacağım 2 hafta önce kendim için kurmuştum zaten isteyen bakabilir herhangi bir güven sorununuz olmasın.

Kendim alırım arkadaşıma da veririm ben girmezken o girer diye düşünenler lütfen gelmesin 1 kişi bile böyle mağdur olursa herkesin kalan parasını iade edip kapatırız grubu lütfen kimse kimsenin hakkına girmesin.

3 kişi arıyorum uhd grup için 3 aylık 30 tl katılmak için

https://chat.whatsapp.com/JT1zcpNXjfqHZmIX5ntZ5Y

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yasamayürütmeyargı -- 17 Ocak 2019; 18:5:23 >
  • Uzun dönemli uhd grup arıyorum referanslı arkadaşlar önceliktir

• Grubu olan varsa dahil olabilirim. Aylık 10 TL karşılığında
  • arkadaşlar yeni üyelik açtım özel paket 3 kişi varsa whatsapptan grup kurup iletişim halinde olabiliriz. Her ay kullanmayı düşünüyorum.ultra HD paket.aylik 10 lira.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cosar01 -- 16 Ocak 2019; 23:22:22 >
  • abuabuabu A kullanıcısına yanıt
    Aylık ödeme şeklinde olursa gruba dahil olabilirim.

• Uhd grup için mesaj bekliyorum arkadaşlar 1 kişiyim

• aylık ödemeli grup arıyorum

• UHD Grubumuz için son 1 kişi aranıyor. Whatsapp grubu kurulacak katılmak isteyenler mesaj atabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Recepsoygn -- 18 Ocak 2019; 0:46:21 >
  • ....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cosar01 -- 20 Ocak 2019; 19:36:25 >
  • merhaba .uhd grup arıyorum. yer olan pm
  • özel mesaj gönderildi
  • Selamın Aleyküm Arkadaşlar

UHD boş yer olan varsa PM atabilir mi?

• Bulundu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tolgabjk -- 18 Ocak 2019; 14:51:52 >
  • merhaba arkadaşlar. grupta boş yer olan varsa ulaşabılır mi !!
  • 
Sayfa: önceki 176177178179180
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.