Şimdi Ara

Netflix Kardeşliği Ana Konu - (Netflix grup kurmak isteyenlere özel) (15. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
16.064
Cevap
852
Favori
834.276
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
111 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar, ultra hd içerik sunan 4 kişilik versiyona arkadaş arıyorum.

GÜNCELLEME: BİR NETFLİX GRUBUNA KATILDIM

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi murat_yılmaz -- 15 Mart 2017; 14:34:5 >
  • netflix 4k pakete 2kişi kaldı gelecekler pm
    edit: 1 kişi kaldı
    edit2: doldu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi the radiation -- 21 Şubat 2017; 22:28:45 >
  • 4'lü gruba ortak olabilirim. Lutfen pm ile ulaşınız...

Edit: @asilkan ile ayni gruptayiz. İhtiyaç giderildi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi soar -- 26 Şubat 2017; 6:59:53 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dolmustur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tekiz -- 6 Mart 2017; 20:23:6 >
  • full hd netflix grubumda 1 kişilik yer var 15 tl ücret pm lütfen 10 marta kadar ultrahd 10 mart 9 nisan arası...
  • 4 kişilik gruba aylık ödeme şeklinde katılabilirim.
  • Bende 4 kişilik gruba aylık olarak ödeme yapacak şekilde katılmak istiyorum grubunda yer olanlara duyurulur

• 4 kişilik gruba son 1 kişi arıyorum.Üyelik dün başladı.Fiyatı 9 tl'dir.
  • 2 Ekranlı üyeliğim mevcut. Dileyen bir kişiyle ekranımı 15 TL karşılığında paylaşabilirim. HD pakettir.
  • 4 kişilik grup için yer alıyorum. eğer grubuna ortak arayan var ise 2 kişilik yer almak istiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: omertr33

4 kişilik gruba son 1 kişi arıyorum.Üyelik dün başladı.Fiyatı 9 tl'dir.

4. Buldunuz mu bende ortak arıyorum

• Arkadaşlar merhabalar. Uzun süreli olacak şekilde 4 lü üyelik düşünüyorum. Katılmak isteyen var mı?

• 4 lü gruba ortak olabilirim
  • Arkadaşlar gruba alım varsa 6 aylık ücreti peşin ödeyebilirim.Ne zaman isterseniz pm atabilirsiniz.
  • 4K grup kurmayı düşünüyorum arkadaşlar 6 aylık ödeme şeklinde olacak. 3 arkadaşla uzlaşırsak bugün yarın başlatıcam paketi.

Ek olarak şunu söyleyeyim, evimdeki internet hızı 6-7 mbit civarında ve daha önce full hd paket de izledim 4k paket de kullandım, bir sorun olmuyor. Sadece hız düşük olduğu için aldığım çözünürlük 4k değil de full hd oluyordur muhtemelen. Bunu şu nedenle söylüyorum internet hızım kaldırmaz diye full hd abonelik almak zorunda değilsiniz hem daha maliyetli oluyor hem de 4k seçeneğindeki içerikler izlenemiyor doğal olarak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GeCCe -- 6 Mart 2017; 15:8:30 >
  • 4 lu gruba ortak olabilirim

• Aylık ödemeli bir gruba katılmak istiyorum, grubunda boşluk olan, yeni grup kurmak isteyen varsa irtibata geçebilir

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 4'lü grup için son bir kişilik yer var. Katılmak isteyen pm atsın lütfen

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ErdiÇAKIR -- 6 Mart 2017; 20:33:6 >
  • Selamlar, şu an tek başıma kullandığım standart paket (HD) üyeliğim var. Yani anlayacağınız 1 kişilik boş yerim var, ayda 15 TL'ye HD servisinden yararlanmak isteyen olur ise pm gönderebilir.
  • 4 Ekran + Ultra HD paket için üç kişilik boş yerim var. Nisan 4'ünde deneme paketim bitiyor yani yirmi günden fazla ücretsiz izleme şansınız var.

Ödemeler her ayın 1. ve 5. günleri arasında ENPARA hesabıma yapılacak. Ücret 10 TL. Sadece aylık veya üç aylık periyotlardaki ödemeleri kabul edebilirim.

Edit: Grup tamam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HajHaj -- 12 Mart 2017; 17:41:51 >
  • 
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.