Şimdi Ara

Netflix'in aksiyon filmi Extraction büyük ilgi gördü: Devamı geliyor (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
51
Cevap
0
Favori
1.360
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • 6 Undergroung ayarında boş bir popcorn filme benzettim
    kafa dağıtmalık bir ara bakarım
  • Çok güzel bir filmdi ben begendim. Devamını bekliyorum
  • tahir40 kullanıcısına yanıt
    Aynen. Özellikle şu sarı filtre olayını bu filmde epey abartmışlardı. İzlerken rahatsız etti. Sanki sis, duman, pislik içeren başka bir gezegendeymiş gibi bir hava veriyorlar. Sarı filtre olayı sadece fakir ülkelere uygulanmıyor, Ortadoğu coğrafyasında da sarıyı basıyorlar, zengin olsun olmasın. Türkiye de sarı filtre içerisinde. Ama filtre coğrafyaya göre de değişiyor: mevzu Rusya ise soğuk mavi-yeşil-gri basıyorlar.

Filme gelirsek tek plan çekim sahneleri güzeldi ama onun dışında bir numarası yok. Bu tarz sahnelere de doyduk. Senary olarak bir farklılık yok. Boş vakit vardır, izlenecek film kalmamıştır, filmden haz almak için kişi kendini buna zorluyordur, o zaman bu film beğenilebilir. Yoksa zor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kartal Göz -- 8 Mayıs 2020; 0:30:21 >
  • Klise bir senaryo olmasına rağmen keyifle izledim. Aksiyon sahneleri oldukça iyiydi. Filmin tek sıkıntısı sarı filtreyi biraz abartmış olmasıydı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yorumlar genel olarak pek iç açıcı değil ama Chris için bi izliycem ilk fırsatta bakalım.

• John Wick ile beraber daha çok stuntman filmi göreceğiz sanırım. Extraction'un yönetmeni de bir dublör, Marvel filmlerinin birçoğunda görev almış. Tabii John Wick filmlerinin arkasında bir felsefe var, Exraction ise çok düz bir aksiyon filmi. Aksiyon kısmında başarılı ancak bir derinliği yok, izleyip unutacağın filmlerden yani.

Bir de o sarı renk paletinden nefret ediyorum, kullanmayın şunu artık filmlerde ucuz gösteriyor.
  • Neredeyse şah damarından kurşun yiyip üstüne nehre düşen birisinin hayatta kalması ve üstüne devam filmi çekilmesi mi?

Bu kafadan istiyorum. Bu kafadan istiyorum derken sözüm bu filmi çekenlere değil bunun devam filmini izleyeceklere.

Netflix insanların bugunu öyle bir bulmuş ki saltanatı yıllarca sürmeye devam edecek. Müthiş bir pazarlama stratejisi.

• ne kadar çok boş yapan olmuş yahu
  • Hiç bir şeyi beğenmeme timi yine gelmiş. Her şeye eleştiri her şeye laf.
    Filme gelecek olursak netflixin en iyi filmlerinden biri olabilir. Tabi bunda marvel yapimcilarinin da etkisi büyük .

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.