Şimdi Ara

Netflix Hesap Paylaşımı Hk.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil1 Android
5 sn
7
Cevap
0
Favori
690
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Netflix'in hesap paylaşımı ile alakalı yeni getirdiği kuralları tam takip edemedim ve bilgi kirliliği mevcut. Bu noktada birkaç soru sormak istiyorum;

- Ayrı konumlarda hesap paylaşımı yapmak için, ''2 cihaz, 4 cihaz'' gibi belirtilen seçenekleri satın almamız yeterli mi? Yoksa aynı modem ve konumdaki 2 ya da 4 cihaz için mi bu durum geçerli?

- 2 cihaz yazan aboneliği aldığımız zaman aynı evdeki 2 farklı televizyonda + ortak olduğumuz paylaşımda bulunduğumuz kişinin televizyonuyla toplam 3 kişi kullanabilmemiz mümkün mü? Mobil cihazlar vs için süreç nasıl işliyor?

Özetle, 2 ''cihaz'' seçeneğini satın alarak farklı konumlarda hesabımızı nasıl paylaşabiliyoruz?

Yardımcı olan arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim.

• cursive C kullanıcısına yanıt
    Aynı evde aynı modemden bağlanılan tvler için sıkıntı olacağını düşünmüyorum. Farklı ıp lerden tv den çoklu izlenmiyor.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • şuraya tekrardan yazalım

dostlar çözüm netflix e baglanabilen ps xbox nintendo gibi platform kutuları bu kutular görüntü arabirimine ihtiyaç duyuyor ve netfilix cihaz tanımında bu cihazları tanımlıyor tv olarak görmüyor kapiş android malesef çalışmıyor yani herhangi bir üyelikte bir kullanıcı tvden oturum açtıysa android kutuya mail bildirimi gönderiyor

• birden fazla mi box dan aynı anda farklı profillerden izlenebiliyor mu?

birden fazla webos tv den aynı anda izleyebilmek mümkün mü?

bazı gurup ilanlarında tv hakkı bende, diğer cihazları arıyorum diyor bu konuyu açıklayabilir mi biri?

• hepsiBTC H kullanıcısına yanıt

Birden fazla İp adresinden web ve Android kullanımı için sorun olmuyor ancak birden fazla tv işletim sistemi üzerinden maalesef izlenemiyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu konuda benim de kafam karıştı. Bir kaç soru ile netleştirmek istiyorum;

1. Ben kendi adıma UHD + HDR özel paketi aldım diyelim. Eşimin ailesine gittiğimizde onların televizyondan oturum açtık. Ertesi gün kendi evimizde oturum açabilir miyiz? (Mail ile onay gelecek ise sorun değil)
    2. Yurtdışındaki kardeşim benim hesabımda tanımlayacağım profil ile kendi macbookundan, telefonundan izleyebilir mi?
    3. Eşim telefonundan izleyip, ben tabletten izlesem ve salonumuzda da tv üzerinden başka biri aynı anda izleyebilir miyiz?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.