Şimdi Ara

NETFLIX | ANA KONU (95. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
3.691
Cevap
217
Favori
292.449
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
36 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9394959697
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Yalnız Netflix, yerelleştirme işinin hakkını veriyor. Mali açıdan nasıl bir maliyet bilemem ama örneğin,

Dün Star Trek:Discovery dizisinin 2.sezon 1.bölümü yayınlandı, Türkçe Dublaj seçeneği hazırdı...

Foxplay bana ciddi bir rakip gibi gelmiyor özellikle ücretsiz oluşundan ötürü. Disney için bir fikrim yok. Türkiye'ye girmeyi düşünüyorlar mı acaba? Bu yönde bir haber görmedim.

Burada en önemli rakip Amazon Prime. Film konusunda Netflix'ten iyiler. Orijinal içerikleri de fena değil diyorlar. Çok ciddi bir rakip olabilirler.
  • Bu arada Netflix blutv yapımı MASUM dizini satın almış.23 ocakta yayında.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BoraNb

Yalnız Netflix, yerelleştirme işinin hakkını veriyor. Mali açıdan nasıl bir maliyet bilemem ama örneğin,

Dün Star Trek:Discovery dizisinin 2.sezon 1.bölümü yayınlandı, Türkçe Dublaj seçeneği hazırdı...

Foxplay bana ciddi bir rakip gibi gelmiyor özellikle ücretsiz oluşundan ötürü. Disney için bir fikrim yok. Türkiye'ye girmeyi düşünüyorlar mı acaba? Bu yönde bir haber görmedim.

Burada en önemli rakip Amazon Prime. Film konusunda Netflix'ten iyiler. Orijinal içerikleri de fena değil diyorlar. Çok ciddi bir rakip olabilirler.
    Disney+ Türkiye'ye gelecek.

https://preview.disneyplus.com/tr/

• quote:

Orijinalden alıntı: BoraNb

Evet netflixte o dublaj işleri falan iyi yapılıyor. E ne kadar pek beğenilmemiş olsa da Hakan muhafız dizisiyle bir başlangıçta yaptılar. Sırada şimdi de ikinci netflix orjinal dizisi de çekilecek başrolünde Beren saat'in olduğu hatta forumda konusunu da açtım.https://forum.donanimhaber.com/netflix-turk-yapimi-beren-saat--135935345

Foxplay ücretsiz diyorlar ama foxplayin yurtdışında ki bütün versiyonları içerisinde fox içeriklerinin de bulunduğu bir platform. Bizde yerli dizileri izleyebileceğiz fox tv uygulaması var zaten.
    Sadece 2-3 türk dizisi çekmek için foxplay diye ayrı bir yer açıyor olamazlar herhalde diye düşünüyorum.

Disney+'a gelecek olursak evet türkiye'de de olacak. Sayfası hazır zaten. O da bu linkte.https://preview.disneyplus.com/tr/

Amazon'da ülkeye girdi ama hala özel ürünleri ve özel servislerini getirmediler. Türkiye desteği yok hiç bir ürünlerinin. O iş de oturunca amazon iyi rakip olacak gibi gözüküyor. Daha şimdiden pek çok kaliteli dizi ve filmi eklemişler bünyelerine ne kadar yetersiz de olsa.

• quote:

Orijinalden alıntı: avans09

Bu arada Netflix blutv yapımı MASUM dizini satın almış.23 ocakta yayında.
    hocam emin misiniz nerede gördünüz?

blutv türkiyedeki en büyük rakibine gidipte kendi dizisini mi satmış yani?

asıl netflix şahsiyetin yayın hakkını puhutvden alıp devam ettirmeli. O iş acayip tutar neymiş bu protector falan filan
  • BlackLead kullanıcısına yanıt
    Netflix Mobil uygulamasında ÇOK YAKINDA sekmesinde gözüküyor.

• İçerik sayısı çok yetersiz evet. Birisi bir dizi öneriyoe arıyorum yok. Film öneriyorlar arıyorum yok. Bunların bazıları digiturkte bunu anlarım ama büyük bir kısmı da hiçbir yayıncıda değil Türkiyede. Bunları korsan izlemek zorunda bırakılıyor insanlar

• Arkadaşlar...netflix ülkemize daha fazla önem verip gelişir umarım...

• avans09 kullanıcısına yanıt
    Eklenmesine sevindim ama benim mobil uygulamadan baktım görünmüyor hocam resim atma imkanınız varsa çok iyi olur.
  • Hakan:Muhafiz beğenildi bence. Türkiye'de beğenilmemiş olabilir ama, globalde çok iyi yorumlar aldı. IMDB yorumlarında da keza... Zaten daha 2.sezon gelmeden, 3 ve 4.sezonlar onaylandı. İlk sezonu da, bir önceki sayfada paylaştığım gibi 10 milyondan fazla kişi tarafından izlenmiş ilk 4 haftada.

Beren Saat'li dizide fantastik olacakmış yalnız. Keşke daha farklı bir tür olsaydı. Gerçi dizinin çekileceği mekan ile ilgili Ranini'de haber gördüm. İlginç bir yapım ile karşılaşabiliriz.

Disney+'ın gelecek olmasına sevindim. Bakalım fiyat politikası nasıl olacak.

Bilgi için size de teşekkürler @avans09
  • Şu an Marco polo izliyorum
    1s6b deyim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: marut06

Eklenmesine sevindim ama benim mobil uygulamadan baktım görünmüyor hocam resim atma imkanınız varsa çok iyi olur.
    NETFLIX | ANA KONU

• arkadaşlar shooter 3. sezon ne zaman netflix de olacak acaba torrentde dublajlı var ama indirmedim kaliteden dolayı beklemekteyim ama ne yapmak lazım

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: avans09

Alıntıları Göster
    umarum puhutv'den de şahsiyeti satın alırlar.

şahsiyeti bide yurdışında ki netflixler satın alsa protector'a göre falan çok daha iyi reklam olurdu ve kaliteli diziler çıkabildiğini gösterirdik herkese

• Netflix filmi olan seven sisters ı bulamadım, 2017 yapımı bir film ve ilk netflix te çıkmış.bizim netflix Türkiye de mi yok acaba

• Sırf Masum için 1 aylığına alsam mı diye düşünüyordum BluTV'yi, çok iyi oldu bu. BluTV için ise büyük kayıp ve çok saçma bir hamle bence.

• Bir süredir buralara girmiyorum. Yorumlara bakmıyorum artık. Liste, tarih işini bazı sebeplerden dolayı forumda bıraktım. Kendim devam ediyorum. Bir bilgi vermek için geldim.

Family Guy, Sons of Anarchy, How I Met Your Mother, Prison Break, Homeland Netflix TR'ye geliyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • oo dostum nerelerdesin sen ya, hiç göremiyoruz cidden

Homeland ekstra çıktı herhalde diğer dördünü biliyordukta. Fox ile anlaşmış netflix anlaşılan iyi oldu baya. Halbuki fox kendi yayın kanalını açıyor foxplay'le ama demek ki şimdilik yabancı içerik olmayacak. The walking dead ve legion'u blutv'ye satmışlardı geri kalan en hit dizilerine de netflix'e satmışlar
  • BlackLead kullanıcısına yanıt
    Ara sıra dizi bölümündeyim

Ben yeni öğrendim ya gelmiyorum bu taraflara, görmemişim yazıldığını

Foxplay'i evet öğrendim. Sadece yerli diziler mi olacak, yabancı dizileri de arşivlerini koyacaklar mı hiç bilmiyorum. Ben deneyemeyeceğim onu, şubat başında gidiyorum. Size iyi seyirler

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çok sevindim hepsi sevdiğim yapımlar net bir tarih var mı hocam 1-2 ay içinde mi eklenecek.
  • 
Sayfa: önceki 9394959697
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.