Şimdi Ara

NETFLIX | ANA KONU (61. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.691
Cevap
217
Favori
292.452
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
36 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5960616263
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Türkiye içerikleri hepimizin bildiğin gibi oldukça zayıf. Özellikle Netflix'in kendi yapımları dışındaki film ve diziler çok yetersiz. Bu sebepten satın aldığım DNS servisiyle Amerika dahil olmak üzere bir çok ülkenin içeriğine erişebiliyorum. ingilizceniz varsa herkese tavsiye ederim.
  • selfmachine kullanıcısına yanıt
    Hocam hangi DNS'i kullanıyorsunuz acaba? Bende aynı şekilde Amerika'ya bağlansam, oradaki içerikleri izlerken ekstra Türkçe altyazı ekleyebilir miyim?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Doancrula -- 22 Haziran 2018; 18:0:32 >
  • Doancrula kullanıcısına yanıt
    Benim geçmişte kullandığım Unlocator var, hızı falan da etkilemiyor. Ayda 5 dolar, tavsiye ederim.

http://www.unlocator.com
  • House md yokmuş üzdü hatuna başlatacaktım , amazon prime da var ama sırf 1 dizi için üye olamam amazona.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Doancrula

Hocam hangi DNS'i kullanıyorsunuz acaba? Bende aynı şekilde Amerika'ya bağlansam, oradaki içerikleri izlerken ekstra Türkçe altyazı ekleyebilir miyim?
    Şu an kullandığım unblock-us. Diğerleri sadece Amerika içeriğini sunarken bu servis yaklaşık 19 ülkenin Netflix içeriğini veriyor.

Türkçe altyazı konusuna gelince bir ara Chrome'un desteklediği sublflix vardı, kullanımı hala aktifse belki bununla olabilir.
    http://subflicks.com/

İlk 14 gün ücretsiz deneme
    https://www.unblock-us.com/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi selfmachine -- 23 Haziran 2018; 15:52:50 >

• quote:

Orijinalden alıntı: TheWealdstoneRaider

Benim geçmişte kullandığım Unlocator var, hızı falan da etkilemiyor. Ayda 5 dolar, tavsiye ederim.

http://www.unlocator.com
    Bunu da kullandım ama tavsiyem unblock-us. Unlocator ile sadece Amerika içeriğini izleyebiliyorsunuz.
  • selfmachine kullanıcısına yanıt
    Unlocator'ın ayarlar sayfasından bölge seçebiliyorsunuz diye biliyorum ama emin değilim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheWealdstoneRaider

Unlocator'ın ayarlar sayfasından bölge seçebiliyorsunuz diye biliyorum ama emin değilim.
    Yukarıda da söyledim. Unlocator sadece Amerika içeriğini destekliyor.
  • Bu ay anlaşılan bayağı bir içerik geliyor netflix'e özellikle hızlı öfkeli serisi ve marvel filmleri tekrardan izlemek istediğim serilerdi ben çok memnun oldum. 143 tane özel içerik geliyormuş bu arada!

http://www.technolabs.net/netflixin-temmuz-ayi-programi-belli-oldu

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu ay fenaymış cidden , marvel ve fast and furious serisi göze çarpıyor

ayrıca sonunda sherlock 4.sezon geliyor , suits 6 geliyor , the originals 4. sezon geliyor
  • Arkadaşlar, Netflix'e üye olduğumda bir dizinin başından itibaren tüm sezonlarını her zaman görüp izleyebiliyor muyum? Örneğin Game Of Thrones izlemek istiyorum, ilk sezondan itibaren var mı, yoksa sadece son sezon veya son 1-2 sezon mu var? Yani herhangi bir diziyi görebiliyorsam o diziyi ilk sezondan itibaren mi görebiliyorum?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: munans

Arkadaşlar, Netflix'e üye olduğumda bir dizinin başından itibaren tüm sezonlarını her zaman görüp izleyebiliyor muyum? Örneğin Game Of Thrones izlemek istiyorum, ilk sezondan itibaren var mı, yoksa sadece son sezon veya son 1-2 sezon mu var? Yani herhangi bir diziyi görebiliyorsam o diziyi ilk sezondan itibaren mi görebiliyorum?
    tabiki de ilk sezondan itibaren görebiliyorsunuz yoksa ne anlamı var , asıl problem son sezonlarda.

bazı dizilerin hala son yayınlanan sezonları hatta bazılarının son 2 sezonu falan eklenmemiş. Zamanla ekliyorlar.Mesela suits 6.sezon daha yeni bu ay eklenecek. Orphan black 5.sezon sezon kaldı hala eklenmesi beklenen.Sherlock son sezon uzunnnnn zamandır eklenmemişti o da bu ay geldi.

ilk sezonlarda problem yok
  • Shooter yeni bitirdim. Hoşuma gitti. Sanırım 2. ve 3. Sezon da varmış ama Netflix e gelirmi acaba ?

• Captain fantastic filmini kardeşim 4 gün önce netflixte izlemiş.(samsung tv)

Ben haftalardır netflixte aratıyorum bulamıyorum? (İos telefon)
    Bu konuda bilgisi olan var mı?

• Beyler komedi,gençlik dizisi oneriniz var mı ?

• 3 günde la casa de papeli bitirdim. İzlemeyenlere kesinlikle tavsiye ederim.

• Brooklyn Nine Nine 3 sezon eklenmiş, izledim bitirdim. Kalan 2 sezon ne zaman eklenir acaba?
  • 0MG90 kullanıcısına yanıt
    Bir yıldan fazladır bekliyorum. Devamı geleceğini sanmam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 0MG90

Brooklyn Nine Nine 3 sezon eklenmiş, izledim bitirdim. Kalan 2 sezon ne zaman eklenir acaba?
    4.sezon 20 eylülde , 5 daha belli değilmiş

• 
Sayfa: önceki 5960616263
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.