Şimdi Ara

Netbook Sticker + Kılıf + Mousepad Çalışması Eklendi 02.05.2010 (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
87
Cevap
0
Favori
9.377
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: !XiR

@Minero
    Teşekkürler. Çizim hazır. Koruyucu olarak kullanılması için kapağın dümdüz olması gerekiyor. Yani koruyucu olarak kullanmak istesem kapağın düz yerlerine kadar kısaltmam gerekecekti bu seferde çok kötü duracaktı. Zaten kapak pek düz sayılmaz deniz kabuğuna esinlenerek tasarlamış asus bu netbooku :)
    İndirimli fiyatı 15 liraydı benim indirim kuponum vardı bedavaya almış oldum. Etiketinde 39 lira yazıyor.

Tam da dediğinden bahsediyorum dostum. Eğimin başladığı yerlere göre kesilip güzel bir sticker yapıştırılabilir. Şimdilik çok pahalı bir uygulama gibi görünüyor. Ama ileride 11" ve 10" netbooklar için küçük fiyatlı stickerlar çıkar ve yaygınlaşırsa (ki dalga dalga yayılıyor bu trend) ben de böyle birşey deneyebilirim...

• buda benim 1000HA kırtasiyeden aldığım 2 stik. ile yaptım

Netbook Sticker + Kılıf + Mousepad Çalışması Eklendi 02.05.2010
  • @Minero
    Malesef biraz pahalı fakat bana göre verilen paraya değiyor çünkü yeni bi cihaz almış gibi oluyosunuz, hem koruyucu görevi de görüyor. Sticker'cılarımız biraz yayılsın zamanla fiyatlarda da uygunluk olacaktır, rekabetten dolayı.

@weast60
    hoş olmuş dostum. yalnız sol altteki üçgen stickerı ortaya düz yapıştırsaydın daha orjinal dururdu gibime geliyor.
  • @!XiR ortada boş kalan yere başka bir şey düşünüyorum (sol üst köşeden sağ alt köşeye) çapraz bir şekilde bir yazı yada bir siticker....
  • çok profosyonelce olmuş eline sağlık. onu kesmek uğraşmak ne kadar zordur bilirim :)
  • Sticker'ın renkleri pek uymamış bence.
  • güzel olmuş ama benim merak ettiğim bir şey var stickerı photoshop ta nasıl kestin
  • Photoshopta değil elimle kestim arkadaşım..
  • Harika ya bende nc10 uma istiyorum böyle birşey.
  • @linuxuzman
    Teşekkürler. Altta bi tane daha sticker var dikkat ederseniz onu da arkadaşımın nc10u için almıştım. Üzerinde fırça, boya desenleri ve 2 karakter var fakat arkaplanı sarımsı bi renk çıktı (fotoğrafta krem gibi duruyordu:( ) yüzden hiç çıkarmadım zaten kesip biçmesi çok zahmetli iş :) yukarda verdiğim linklerde güzel stickerlar var.
  • Mükemmel Olmuş Dostum Ellerine Sağlık...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ghanhan -- 6 Ocak 2010; 17:47:03 >
  • @Ghanhan Teşekkürler.
  • Çok hoş duruyor güle güle yıprat.
  • :) sağol arkadaşım. henüz yıpranma yok titiz kullanırım genelde elektronik eşyalarımı.

bu arada stickerdaki manzaranın normal çekilmiş fotosunu buldum kayıklar da olsa aynısı olacak
     Netbook Sticker + Kılıf + Mousepad Çalışması Eklendi 02.05.2010

• güzel bir çalışma emeğine sağlık ama ben olsam reklamcıya gider şeffaf kaplama üzerine bu deseni yaptırırdım daha bi güzel olurdu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mrtlln

güzel bir çalışma emeğine sağlık ama ben olsam reklamcıya gider şeffaf kaplama üzerine bu deseni yaptırırdım daha bi güzel olurdu.

benimde tercihim o yanda fakat buralarda yok dediğin işi yapan bi yer. önerebileceğin bi yer varsa istanbulda yeni sticker yaptırmak isterim
  • Çok hoş durmuş, tebrikler..

Notebook yada netbookların üstüne bişey yapıştırmak garantide falan sorun çıkarıyor mu acaba ?.
  • Gerçekten çok kaliteli ve zevkli bir ürün koymuşsun ellerine sağlık
  • güzel olmuş
  • Eline sağlık,güzel olmuş
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.