Şimdi Ara

netbook stand ve el yapımı deri kılıf

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
1.428
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • netbookumun kılıfı kaybolduğu için çizilmelere karşı bişey düşünüyordum ki gözüme eskibir deri ceketin şapkası takıldı :D:D
    hemen gittim kalın bir iğneyle tespih ipi aldım yarım metre kadarda cırtcırt aldım işte bi şeyler yaptım kafamca

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wahdet35tr -- 22 Ağustos 2010; 18:24:22 >

• dizüstü dedikleri şey dizüstünde fazla ısı yapıyor benimde elimde biraz plexy vardı değerlendirdim
    ilk önce kestim sonra şekil vermek için 2 parça eski alüminyun korniji tam yamultmak istediğim yere 2 adet işkenceyle sabitledim ve ocakta ısıtıp bir havlu yardımıyla şekil verdim
    boya işleminde ise yazıcıda deseni çıktı aldıktan sonra makasla kestim yapıştırdım sonra boya

• arkadaşlar fan koysammı acaba kararsızım
  • netbook un altına bak hava giriş gelikleri neredeyse ölçü alıp altına istediğin boyutta fan koy.... çok daha performanslı olur ve ısınma derdi olmadan uzun süre pc başında kala bilirsin ....
  • Değişik olmuş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: weast60

netbook un altına bak hava giriş gelikleri neredeyse ölçü alıp altına istediğin boyutta fan koy.... çok daha performanslı olur ve ısınma derdi olmadan uzun süre pc başında kala bilirsin ....

ewt düşüncem o zaten ama uygun ekipman bulmadan işe başlamıyorum yoqsa kötü olur ama büyük ihtimal 6 köşeli arı peteği gibi bir parça mesh varonu yuvarlak kescem beyaza boyucam bitanede küçük fan aldım 5v la çalışan onuda beyaza boyucam somra ona usb kablosu takcam onuda boyucam ozaman bişeye benzicek hatta alta 2 tane led de koyabilirim
  • yaptığın ateş sticker mı yoksa boya 'mı, eğer boyaysa mükemmel duruyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: opelastra25

yaptığın ateş sticker mı yoksa boya 'mı, eğer boyaysa mükemmel duruyor

spreyboya uv turuncu netten buldum deseni biraz düzenledim
  • quote:

Orijinalden alıntı: wahdet35tr

quote:

çok yakışmış beyaza turuncu ama o uv duyarlı ışık olmadığı sürece pek parlamyacak

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: wahdet35tr

quote:

çok yakışmış beyaza turuncu ama o uv duyarlı ışık olmadığı sürece pek parlamyacak

ışık var ama resimleri uv ışıkla çekince çirkin çıkıyo telefon gsl çekmio asıl desen yapma amacım alt kısmı ısıttığımda yanık izleri oluştu bnde zımparaladım sonrada dedim boyiyim boyamışkende bide desen olsun boyada zaten daha önceki modumdan kalma boya yani özellikle alınmış boya değil aynı şekilde plexyde önceki moddan kalma anlıcaın elde ne varsa değerlendirdim benca kibar birşey oldu şimdi kıyamıyom fan için delik açmaya...

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.