Şimdi Ara

Netbook dünyasında yeni oyuncu; LG X110 (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
261
Cevap
0
Favori
87.141
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ben bunu ankarada nerde bulabilirim acaba
  • tum telekom ofis ve bayilerinde var stok'ta cokmus
  • bu arada arkadas 3g ve gps var diye yazmis ikiside yok bluetooth var
  • arkadaşlar şu aletten bende aldım türktelekomdan ama internete bağlanamıyorum sınırlı bağlantı veya bağlantı yok diyor yani anlayacağınız bana kaplosuz internete bağlanmada yardımcı olacak biri varsa bekliyorum ....
  • quote:

Orjinalden alıntı: funkydansky

bu arada arkadas 3g ve gps var diye yazmis ikiside yok bluetooth var

O mesajı bir daha okursak . . .
  • cevabın evet yada hayır olmasını şurdan anlamak mümkün.promosyonlu ürünlerde maalesef mümkün olan en az özellikler sunulur.burdan çıkaracagınız sonuç sizi tatmin etmez ise cevabı en yakın telekom ofısınde bulabılırsınız.burada gereksız sorulara cevap aramakla elbette formu kırlettıgınızde dogrudur.
    quote:

Orjinalden alıntı: HaKaN18

Bu kadar zor mu bir evet ya da hayır cevabı vermek?

Sizin gibi üyeler çoğaldıkça forum amacından sapıyor ne yazık ki, çok yazık.
  • arkadasım kafadan atmasyon bişiler yazıp insanları yalnıs yonlendırme tamammı.
    quote:

• FUARLARDA EN ÜST ÜRÜNÜ GÖSTERCEKLER ÇÜNKÜ ORASI LANSMAN EDİLDİGİ YER BÜTÜN X110 MODELLERİNDE bluetooth ÖZELLİGİ VAR AMA DİEL ÖZELLİKLER OPSİYONEL BENİM BİLDİGİM X110 MODELLİN 3G MODELLİ TÜRKİYE GELMEDİ ÇÜNKÜ YENİ MODELLİ ABİSİ OLAN X120 MODELLİ GELİYOR O MODELLE OLCAK.....
  • arkadaşlar ben bu laptopu almak istiyorum ama cd sürücüsü yok mu şimdi onu anlamadım tam bide hız olarak nasıl sizce alınmaya değer mi??ii günler
  • quote:

Orjinalden alıntı: bocukler

arkadasım kafadan atmasyon bişiler yazıp insanları yalnıs yonlendırme tamammı.
    quote:

neden kafadan atayım ki,sen neden böle herkezi azarlıyorsun...
  • Cd ve dvd sürücü yok ama yeterli usb girişleri var.. harici bağlayabilirsiniz .. ben TT nin satışlarında hangi renkleri mevcut diye araştırıyorum şu an .. gördüğüm kadarı ile lacivert , siyah , beyaz gördüm pembeyi daha acıkcası göremedim .. beyaz almak istiyorum ama bircok yerde kalmamış beyazı .. makine zamanın makinesinde oynayan gtavicecity - mostwanted - gibi 2004 den evvelki bir cok oyunları oynarısınız . yeni nesil oyunlarda menuyu bile göremessiniz .
  • kafadan atıyorsun cunku bluetooth var yazmıssın halbukı yok telekomun pclerde.
    quote:

quote:

Orjinalden alıntı: bocukler

arkadasım kafadan atmasyon bişiler yazıp insanları yalnıs yonlendırme tamammı.
    quote:

neden kafadan atayım ki,sen neden böle herkezi azarlıyorsun...

• az önce vicecity oyununu arkadşın turktelekom dan aldıgı netbooka yukledik en ust ayarlarda hiç sorunsuz calıstı .. oyun hakkında bilgisi olanlara biraz yardımcı olur ..

bluetooth yok benim bilidğimde. baktıgım kadarı ile .. yalnız bluetooth - usb aparatları ile cok kolayca bluetooth kullanabilirsiniz . fiyatıda 5-6 dolar civarı olması lazım..buyukluguda usb bellekler kadar.
  • Bende aldım bu gün bi tane. Alet güzel, işimi görecek.

bluetooth yok, 1,3 mp kamera, 3 usb girişi, wifi, mikrofon, hoparlör bağlantısı ve kart okuyucu var. Ha bir de harici bir monitör bağlantı noktası var.(adını hatırlayamadım)

xp home, openoffice 3.0 ve 90 günlük norton antivirüs yanında geliyor.

Yalnız şimdilik tek problemim mikrofonla ilgili. skype vs görüşmeleri yapmak için illa harici mikrofon mu kullanmak lazım? bu modelde mikrofon ekranın hemen sağında ve sesi pek almıyor. ayarlarla vs uğraştım ama pek de beceremedim. Bütün netbooklarda böyle mi acaba..

ek: mikrofon sorununu da hallettim. dahili mikrofonun sesi realtek mixer in ikinci sayfasında kalmış o yüzden görmemişim. dikkatli karıştırınca onu da hallettim şimdilik sorunsuz kullanıyorum,
    saygılar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi saddler1 -- 9 Nisan 2009; 0:44:11 >
  • arkadaslar ben de aldım bu üründen ve gayet kullanışlı görünüyor.

yalnız size sormak istediğim bir konu var

bu alette entegre olan kamerayı on/off yapma şansımız yokmu ?

videochat programlarında otomatik tanıdıgı için kamera direk açılıyor bu noktada kamerayı off duruma nasıl getiriyoruz aceba bilen varsa yardımcı olursa sevinirim..

saygılar
  • Makinayı daha ikigün önce aldım gayet iyi ve kullanışlı fakat iş yeri yeni laptop verdi ve bende LG yi aldığım fiyata hiç kullanmadan satmak istiyorum ilgilenenler olursa görüşelim fiyat 750 email adresim: cagatay1977@gmail.com
  • fiyat 750 de alacak adam 711 e alıyor zaten telekomdan.

ben 2 tane aldım bu cihazdan, biri ablama biri dedeme. baya güzel cihaz. kullanışlı
  • arkadaşlar bu alette program çalıştırmak nekadar mümkün autocad netcad tarzı programlar yani bunları çalıştırossa almayı düşünüyorum...
  • ardass öncelikle netbookların işlevlerini bilmen lazım. Bu bir notebook değil, netbook, bundan aman aman şeyler bekleme , hayal kırıklığı olur senin için. Ama nette okudum senin gibi düşünen biri autocad yüklemiş, fea değil diyor 2d çizimleri gayet rahat yapıyor. Ama yüklerken sorun yaratmış, yükleme ekranları ekrana sığmamış, onu da harici bir monitore takarak yapmış.

Bende var, autocad yüklerim denerim senin için ayıpsın. blogumda yayınlarımwww.irfun4ever.com oradan takip edebilirsin.
  • Sahibi olan biri olarak, bluetooth ve 3g yok, yahu bt dediğiniz 15 liraya usbye takılan ufacık şey. neden bu cihazı bir bluetooth için katlediyorsunuz. size tek eksiğini söyleyeyim mi? bataryası. Başka da bir sıkıntı yok. açılış kapanış hızı süper. disk güzel çalışıyor. ben ebay.com dan 9 hücreli pil buldum. 125 liraya geliyor honkongdan ulaştırma dahil. şimdi olmasa bile alacağımız yer belli.
    Bu cihazın kullandığı batarya ile casper ve datronun bataryaları aynı.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.