DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Yeni DH Portal arayüzümüz herkese açık ALFA sürümüne girmiştir, siz de bu deneyime davetlisiniz. Gizle Detaylar ve Geri Bildirim
Net Mahal'i kaldıramıyorum
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
96
Cevap
5
Favori
200.071
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Teknik Yardım >> Net Mahal'i kaldıramıyorum
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      1087 Mesaj
      25 Ocak 2013 13:33:52 Konu Sahibi
      Arkadaşlar arama motorlarımın tümüne NetMahal diye bir proğram musallat oldu, dünden beri ne yapsam kaldıramadım, Homepage-Remover i indirdim oda başarısız , ne yapacağımı şaşırdım, bundan kurtulmanın formattan başka yolu yokmu ? yardım edermisiniz ?

< Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
      |
      |
    • Binbaşı
      1775 Mesaj
      25 Ocak 2013 13:47:11
      Ana sayfana musallat olduysa alttaki gibi tarayıcıya sağ tıklayıp chrome.exe yazan yerden sonraki bölümü silhttp://www.google.com.tr/ yap firefoxda firefox.exe yazar

Asus STRIX Z270F | Evga GTX 1080 SC | i5 7600k | PNY CS1311 240 SSD | Corsair Vengeance Led 2x8 3000mhz | Corsair H100i V2 | Corsair RM650x PSU
      ASUS 27" PG278Q 1ms 144Hz 2K G-Sync | Razer Blackwidow Chroma | NZXT S340 Elite Red | HD120 RGB
    • Binbaşı
      1087 Mesaj
      25 Ocak 2013 14:13:41 Konu Sahibi
      quote:

Orijinalden alıntı: Windmark

Ana sayfana musallat olduysa alttaki gibi tarayıcıya sağ tıklayıp chrome.exe yazan yerden sonraki bölümü silhttp://www.google.com.tr/ yap firefoxda firefox.exe yazar

Arkadaşım, sen süpersin, dünden beri inan sinir krizleri geçirdim, denemediğim kalmadı, senin verdiğin örneği uyguladım ve nihayet sayende normale döndüler, çok teşekkürler dostum.

• Teğmen
      120 Mesaj
      25 Ocak 2013 15:09:33
      Banada 22apple diye bişi bulaştı 20 dakika çıldırttı beni

• Binbaşı
      1775 Mesaj
      25 Ocak 2013 15:12:51
      quote:

Orijinalden alıntı: refikilhan

Alıntıları Göster

Arkadaşım, sen süpersin, dünden beri inan sinir krizleri geçirdim, denemediğim kalmadı, senin verdiğin örneği uyguladım ve nihayet sayende normale döndüler, çok teşekkürler dostum.

Rica ederim aslında google yazsaydın hemen çıkıyordu

|
      |

Asus STRIX Z270F | Evga GTX 1080 SC | i5 7600k | PNY CS1311 240 SSD | Corsair Vengeance Led 2x8 3000mhz | Corsair H100i V2 | Corsair RM650x PSU
      ASUS 27" PG278Q 1ms 144Hz 2K G-Sync | Razer Blackwidow Chroma | NZXT S340 Elite Red | HD120 RGB
    • Binbaşı
      1087 Mesaj
      25 Ocak 2013 16:47:50 Konu Sahibi
      Sonuçta yardımınizla sorun halledilmiş oldu, tekrar teşekkürler. Ancak bir sorunum daha var, Pikatel Combomax modem sorunu, modemi açıktaktan sonra 2-3 defa kapatıp bekleyerek yeniden açmadan internet gelmiyor,korkuyorum bana yeni bir modem masrafı çıkacak diye.

• Binbaşı
      1087 Mesaj
      25 Ocak 2013 16:50:29 Konu Sahibi
      quote:

Orijinalden alıntı: .ıI CiN Iı.

Banada 22apple diye bişi bulaştı 20 dakika çıldırttı beni

İnan 2 gündür ne çektiğimi bir Allah bilir, Windmark arkadaş olmasaydı sanırım başaramayabilirdim.

• Binbaşı
      1775 Mesaj
      25 Ocak 2013 17:18:13
      quote:

Sonuçta yardımınizla sorun halledilmiş oldu, tekrar teşekkürler. Ancak bir sorunum daha var, Pikatel Combomax modem sorunu, modemi açıktaktan sonra 2-3 defa kapatıp bekleyerek yeniden açmadan internet gelmiyor,korkuyorum bana yeni bir modem masrafı çıkacak diye.

O konuda bilgim yok.

|
      |

• Er
      3 Mesaj
      25 Ocak 2013 17:43:42
      arkadaslar merhaba, netmahal.com anasayfa uzerinde alt kisimda `Kaldir` menusunden takip ederseniz kaldirma icin uninstallation zaten saglanmis durumda, ulasamayanlar icinhttp://netmahal.com/uninstall.htm .

• Yarbay
      6982 Mesaj
      25 Ocak 2013 18:16:10
      Chrome u silip yeniden kurdum bu yüzden.Ancak hala arada bir çıkıyor anlam veremedim.Resim de ki yer de yok öyle bir şey

Bilincin her türlüsü hastalıktır.
    • Binbaşı
      1087 Mesaj
      25 Ocak 2013 18:55:17 Konu Sahibi
      quote:

Orijinalden alıntı: Domates Kızartması

Chrome u silip yeniden kurdum bu yüzden.Ancak hala arada bir çıkıyor anlam veremedim.Resim de ki yer de yok öyle bir şey

Chromeyi bende kökten silmiş yeniden kurmuştum, fakat olmamıştı, sonra Windmark dostumun anlatımını uygulayınca sorun tamemen çözüldü,masaüstündeki Chrome kısa yolunu silin, baslat menüsü chrome kısayolundan özellikleri tıklayın,açılan pencerede, hedef de chrome .exe yazısından sonraki bölümü tamamen silin, onun yerinehttp://www.google.com.tr/ ekleyin ve uygula tıklayın. sorun çözülecektir.

• Binbaşı
      1087 Mesaj
      25 Ocak 2013 19:03:01 Konu Sahibi
      Arkadaşlar, benim bu Pikatel Combomax modem sorunuma çözüm getirebi,lecek bir dost yokmu, modemi birkaç kez açıp kapatmadan internet bağlantısı kurulmuyor, lütfen dostlar yardımcı olurmusunuz ?

|
      |
    • Yarbay
      6982 Mesaj
      25 Ocak 2013 20:48:54
      quote:

Alıntıları Göster

Chromeyi bende kökten silmiş yeniden kurmuştum, fakat olmamıştı, sonra Windmark dostumun anlatımını uygulayınca sorun tamemen çözüldü,masaüstündeki Chrome kısa yolunu silin, baslat menüsü chrome kısayolundan özellikleri tıklayın,açılan pencerede, hedef de chrome .exe yazısından sonraki bölümü tamamen silin, onun yerinehttp://www.google.com.tr/ ekleyin ve uygula tıklayın. sorun çözülecektir.

Budur.Çok teşekkürler.

|
      |

Bilincin her türlüsü hastalıktır.
    • Teğmen
      120 Mesaj
      25 Ocak 2013 21:10:58
      quote:

Alıntıları Göster

İnan 2 gündür ne çektiğimi bir Allah bilir, Windmark arkadaş olmasaydı sanırım başaramayabilirdim.

Forum bu yüzden var işte

|
      |

• Çavuş
      44 Mesaj
      25 Ocak 2013 23:26:23
      Başlık biraz saçma oldu biliyorum. Ama yardıma ihtiyacım var ve nasıl başlık açacağıma karar veremedim. Netmahali biliyorsunuzdur herhalde. Adamlar zorla kullandırıyorlar ya. Nasıl bir uygulamaysa artık. Sitelerinde gösteriyor nasıl kaldırılacağı ama o da işe yaramıyor. Varsayılan arama motorum iyi123 oluyor. Google'ı seçemiyorum bile. Yok neymiş efendim yöneticim tarafından denetleniyormuş. Yardım edenlere ve yardım etmeye çalışanlara çok teşekkür ediyorum.

• Er
      1 Mesaj
      26 Ocak 2013 09:46:56
      Arkadallar aynı şeyi yaptım ama yol ve dosya adı doğrulanmıyor dedi ne yapmalıyım çıldırdım

• Binbaşı
      1087 Mesaj
      26 Ocak 2013 10:23:44 Konu Sahibi
      quote:

Orijinalden alıntı: efebalay2001

Arkadallar aynı şeyi yaptım ama yol ve dosya adı doğrulanmıyor dedi ne yapmalıyım çıldırdım

Kardeş, %99 kısayoldaki hedefte chrome.exe yazısına kadarki kısmı ya eksik sildin yada http://www.google.com.tr/ adresini yanlış yazdın, bir kez daha ama eksizsiz denemeni öneririm

|
      |
    • Er
      1 Mesaj
      26 Ocak 2013 10:27:56
      abi olmuyo dediğinizi yaptım
      ben ie kullanıyorum lütfen yardım edin

|
      |

• Binbaşı
      1087 Mesaj
      26 Ocak 2013 10:31:17 Konu Sahibi
      quote:

Orijinalden alıntı: zank

Başlık biraz saçma oldu biliyorum. Ama yardıma ihtiyacım var ve nasıl başlık açacağıma karar veremedim. Netmahali biliyorsunuzdur herhalde. Adamlar zorla kullandırıyorlar ya. Nasıl bir uygulamaysa artık. Sitelerinde gösteriyor nasıl kaldırılacağı ama o da işe yaramıyor. Varsayılan arama motorum iyi123 oluyor. Google'ı seçemiyorum bile. Yok neymiş efendim yöneticim tarafından denetleniyormuş. Yardım edenlere ve yardım etmeye çalışanlara çok teşekkür ediyorum.

Kardeş Windmark arkadaşımız resimli olarak anlatmış, NetMahalli benim sadece google chrome ye değil, mozilla firefox a İnternet explorer de dahil olmak üzere 3 üne birden saldırmıştı, bu yolla hepsinide temizledim, siz Windmark arkadaşın resimli anlatımını uygularsanız bu sorunda kurtulacaksınız.

|
      |
    • Yarbay
      2153 Mesaj
      26 Ocak 2013 10:51:27
      quote:

Orijinalden alıntı: zank

al benden de o kadar

|
      |

Redder than in advance

With Donanımhaber since 2005
Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.