Şimdi Ara

Nero'ya Alternatif Ücretsiz\Kaliteli CD\DVD Yazma Programları (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
258
Cevap
3
Favori
637.738
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Nero iyidir , ama Format sonrası nero yüklemeye üşenilirse Nerosuz'da DVD Yazıyorum ama pek detaysız olduğun tekrar geri kuruyorum
  • Ashampoo Burning Studio
  • Beyler bayanlar sizce en sağlamı hangisi,ona göre indirelim.Benim nero kafa yapıyo benle akşamdan beri bi dvd yi yazmadı yaw:)
  • Arkadaşlar bi kaç deneme sonunda en güzelini buldum ayrıca Türkçe dil seçeneği ve programın full olması da artısı.Neroyu tarihin tozlu sayfalarına gömer bemce.Linkini veriyorum umarım reklama falan girmez.Gerçi rapid linki.Denemeyen varsa mutlaka denesin!

http://rapidshare.com/files/292475124/Ashampoo_Burning_Studio_9.20_FINAL_Multilanguage_uLuBeY.rar
  • Nero tarihin tozlu sayfalarına gömüleli çok oldu zaten.
    Fonksiyonel bir yazılımı son derece hantal bir hale nasıl getirdiler akıl alacak gibi değil.

Bu arada ImgBurn ' de hiç fena değilmiş. Arabirimi zayıf, bunun dışında bir yamuğunu görmedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi feylesof -- 18 Mart 2010; 1:17:20 >
  • cok guzel programlar emegıne saglık
  • Çok saol bende nero fanıyım ama paralı olduğu için yüklemiyorum.Güzel programlar!
  • Nero'yu yüklerken sürekli sorun yaşıyordum. Bu alternatifler süper geldi.
  • eline sağlık

Teşekkürler Rietveld!

Güzel programlar
  • imgburn öneririm,hiç sorun yaşamadım
  • ashampoo burning studio harika bir program.kullanımı kolay ve güçlü.kesinlikle öneririm
  • arkadaşlar bende infra recorder ile veri dvdsi yazdım fakat yazdıktan sonra dvd açılmadı. şu an dvd dolu ama boş hiçbirşey gözükmüyor. Sebebi ne olabilir?
  • Ben de 4-5 aydır image burn kullanıyorum. Hiç sıkıntı yok. Ücretsiz, hızlı, küçük ve pratik.
  • faydalı güzel paylaşımlar. teşekkür ederim. bazı programları test ediyorum kendimce...
  • quote:

Orijinalden alıntı: WolfBloodTürk

ashampoo burning studio harika bir program.kullanımı kolay ve güçlü.kesinlikle öneririm

Evet, aynı düşüncedeyim. Ashampoo Burning Studio 6 Free bile yeter artar. Hem de Türkçe..

http://www.ashampoo.com/frontend/products/php/product.php?session_langid=2&idstring=0710&preview=1

http://download.cnet.com/Ashampoo-Burning-Studio-Free/3000-2646_4-10776287.html?part=dl-61683&subj=dl&tag=button

• Bu iş için kolay kolay ashampoo burning studio'dan başka bir program kullanacağımı sanmıyorum.Üstelik 6 sürümünü free olarak yayınlamışlar.Daha ne olsun? Nero gibi programlarla sistemi yormaya hiç gerek yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Iron Sky -- 16 Haziran 2010; 14:34:01 >
  • ashampoo en iyisi
  • quote:

Orijinalden alıntı: eggys

clone cd

aynen en iyisi......
  • güzel paylaşım dostum.. Nero ya iyi laternatifler.
  • emeğine sağlık
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.