Şimdi Ara

NERO İMAGE NASIL AÇILIR?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
2.357
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Nero yazılımıyla 4.3 gb boyutundaki doaylarımı drekt DVD ye yazdırmak yerine imaj dedikleri yöntemle dvd yazırıdım. Dosya uzantısı galiba .nrg

İmage1.nrg olan dosyayı nasıl açmalıyım ki içindeki doyaları tekrar kullanabileyim. Yoksa açamazmıyım. İçinde çok önemli fotograflarım ve doaylarım vardı.

Yardımlarınızı bekliyorum...

• Öncelikle programlar-nero-imagedriver çalıştır.
    Böylelikle sanal bir sürücü oluşur.Sonra aldığın imajı sanal sürücüye yüklemen gerekir.
    Bunun için programlar-nero-imagedrive altından ilk sürücüyü aç kalıp yazan yerden aldığın imajı göster.Artık iamajını aldığın dosya sanal sürücüye yüklenmiş olur.
  • selam dostum... öncelikle neronun kurlu oldugun dizine gir .. ( C:\Program Files\Ahead\ImageDrive ) orda "ImageDrive" ona cift tıkla yuklemeni yap ... daha sonra sürücü aktif et... yada kısa yolda bazı nero sürümlerinden denetemi masasında az evvelki bahsettigim dizindeki "ImageDrive" oluyor ordanda akt,f yapabilirsin... .. daha sorna 1 tane cd rom gelece.. yani ImageDrive ....

açmak istedigin dosyaya sagtıkla birlikte aç de... image drive göster ( C:\Program Files\Ahead\ImageDrive bu dizibndeki "ImageDrive" tıkla .. olay bukadar
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.