Şimdi Ara

Nemesis Jax - Cami Yapıtı. (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
106
Cevap
1
Favori
7.455
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu giysiyi alıp sonra geri vermiştim ama hiç dikkat etmemiştim ama camiyi koymalarındaki amaç arka planın geri kalanının ambiansına uyması sanırım, altında iyi veya kötü bir niyet aramamak lazım, yoktur da zaten.

Edit: arkadaşının adı güzelmiş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SHamuL -- 13 Ağustos 2013; 19:11:46 >
  • Peki fatih kostümü neden Barbar Kral olan Tryna geldi bize barbar mı demeye çalışıyorlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: Calyps

kasten yapmışlar kanka resmen dalga geçilmiş hadi ayaklanalım

+1 allah allah yuh lan çüş o ne acaba
  • Solda jaxa doğru saldıranlar pers askeri olmalı, Cami sandığımız da pers yapıtıdır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Batuhanea

Aklıma fatih tryndamere tartışmaları geldi: BARBAR KRALINA TURK SKINI GETIRDILER TÜRKLERE BARBAR DİYORLAR!! Arkada cami var skin ismi can düşmanı jax müslümanları can düşmanı olarak görüyorlar oyunu bırakalım arkadaşlar

• Şöyle bir şey var;
    -Arkasında Ayasofya klisesi var ve skinin adı "Nemesis Jax", Fatih Tryndamare ile beraber çıkarılmıştı mı ne? Yakın tarihlerde falan. Belki orada Jax, Kostantini koruyan bir elemandır.
    -Ama kıyafetlere gel abi. Bayağı bayağı Türke benziyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: WuFuu5

quote:

Orijinalden alıntı: tristnam

quote:

Orijinalden alıntı: Krethuss

Malphite yumrukta Allah yazıyor buna ne diyeceksiniz !!!!!!!!!!!!

O simge riotun simgesi boş boş konuşma

Ciddi biçimde ciddiye alıyormusun

Konuda mekke cami diyip baazıları ciddiye alıp laf atmış ya

Millete laf atmaya ne kadar meraklı millet

aynn qnq hkLsn.

• quote:

Orijinalden alıntı: MrNightFury

quote:

Orijinalden alıntı: ZeusunAmcası

Mekke cami orası , burdan düm düz gidiyorsun sağ dön orda işte

Ne kadar lüzumsuz bir insansın.

Bir de utanmadan Mekke Cami diyor.

Blok listeme hoş geldin
  • Şimdi bu resimden cami yi kötülükemek için mi yoksa yükseltmek için mi yapılmış yoksa temaya uygunluk açısından mı ? ( doğu müslümanlık ilişkisi bkz.)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Jax görüntüsü bakımındanda araplara benzeyen arap figürü bi şampiyon alaaddin tarzı.
  • Jaxın sokak lambası kullanmasıda ilginçtir dünyada ilk sokak lambası kullanan devlette osmanlıdır hatta istanbuldaki bir çok büyük yangında bu yüzden çıkmıştır
  • Orası istanbulun kapısı bide jaxin arkasında Müslüman askerler var bası beyaz la örtülmüş ve bir haçlı kafasının üstünde ayağı var jaxin jax bence istanbulu koruyo anlamına geliyo

• Saçmala orası ayasofya Hicmi görmedin baya baya Ayasofya bide pers dediklerin müslüman askerleri

• Oyunda ki Osmanlı'ya ithafen olan 2. skin. Hiç Türkleri aşağılamak sebebiyle olduğunu düşünmedim. Sultan Tryndamare çok daha kötü.
  • Beyler buldum Jax in hikayesinde Jax en iyisi silah ustası burdada Türk(Müslümanları) koruyor yani Türkler en iyisi silah ustası diyor

emeğe saygı +rep

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-D16FDCC3E -- 13 Ağustos 2013; 23:21:17 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ErotikHoroz

camii den önce dikkatimi çeken şey ''taharet musluğu''

Resim ise beni çok şaşırttı allah allah acaba neden çzmişler onu oraya ?
  • quote:

Arkadaşlar öncelikle kesinlikle meraktan soruyorum bunu belki aranızda fark eden olmuştur sakın yanlış anlaşılmalar çıkmasın deyip hemen konuma geçiyorum.

Öncelikle arkadaşlar bu olayı nasıl buldum diye merak ediyorsanız tesadüfen.Geçenler de Jax'ı açtım sonra Nemesis (Can Düşmanı) kostümü indirime girdi ve baktım gerçekten çok güzel.Sonra detaylı inceledim ve tesadüfen orada bir Camiye benzer bir yapıt gördüm ve kendi kendime çok şaşırdım.
    Sizce bu bir işaret mi yoksa tamamen tesadüf mü yoksa bu kasten mi yapılmış?
    Burası size kalmış.Lütfen saçma sapan yorumlar atmayın.

Kesinlikle üstüne basa basa söylüyorum burada yanlış anlaşılma olmasın.
    Bin evi teori benim için.

Nemesis Jax - Cami Yapıtı.

taharet musluğu chat op :D

• Demacialiyiz demacaliiii huloooggg

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Arkadaşlar öncelikle kesinlikle meraktan soruyorum bunu belki aranızda fark eden olmuştur sakın yanlış anlaşılmalar çıkmasın deyip hemen konuma geçiyorum.

Öncelikle arkadaşlar bu olayı nasıl buldum diye merak ediyorsanız tesadüfen.Geçenler de Jax'ı açtım sonra Nemesis (Can Düşmanı) kostümü indirime girdi ve baktım gerçekten çok güzel.Sonra detaylı inceledim ve tesadüfen orada bir Camiye benzer bir yapıt gördüm ve kendi kendime çok şaşırdım.
    Sizce bu bir işaret mi yoksa tamamen tesadüf mü yoksa bu kasten mi yapılmış?
    Burası size kalmış.Lütfen saçma sapan yorumlar atmayın.

Kesinlikle üstüne basa basa söylüyorum burada yanlış anlaşılma olmasın.
    Bin evi teori benim için.

Nemesis Jax - Cami Yapıtı.

İmana gelmiş .

Birde talonun hain talon skininde ay yıldız var yüzündeki banadana mı ne onda ay var kolundakindede yıldız var yoksa tam tersi miydi ama ay yıldız var üzerinde. Skinin adı hain talon olduğundan biraz kızmıştım acaba kasten mi yapıldı diye.

• Jax türk galiba
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.