Şimdi Ara

Negredo'nun Yılın Fiyasko Transferi Olması (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
62
Cevap
1
Favori
4.389
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Abou Porto ile sözleşme yeniledi 25-30a satıldığını görürüz bu sene bizim başkan 3-4milyon fazla vermemekde ısrar edince elimizden kaçırdık gidip 32 yaşında Negredo yu aldılar birde burdan yak
  • Atar kafaya takmayın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Balon oğlu balondur.Soldado da bunun bi diğer ekürisi.Gol.atmayan forvet mi olurmuş.Bir forvetin alan açmaları , boş koşuları , verdiği paslar falan övülüyorsa bilinki o forvet boş pompadır.

Bir kere bu adam çok yavaş.Yürümeye hali yok.Leipzig maçında adamin önündeyken oyuna yeni girmişsin ve adamın arkasına düşüyorsun.Böyle forvet olmaz.

Maalesef ağır fiyasko.

İspanyol ikinci sınıf forvet.Soldado da üçüncü sınıf forvet.İspanya dışında ispanyol birinci sınıf forvetler bile tutunamıyorken bu adamları bize ve Fb'ye çaktılar beyler.Bunun başka bir açıklaması yok.Geçmiş olsun.Sezon sonu başka forvet bulacağız yapicak birşey yok.

• Emin degilim ama beklemek gerek ben adami hala tam izleyemedim. Kac kere sagda q7 solda babel arkada atiba oguzhan ve talisca li takimda oynadiki. Ben hatirlamiyorum. Bebel ve q7 olmasin cenkte silik kaliyor..Ayrica golunu goremesemde top ayagina yakisiyo gibi :))

• Fiyasko bile değil çöp transfermiş heralde devre arası ayrılacak deniyor o kadar yıllık maaşı hangi takım verecek oda soru işareti
  • Orta saha futbolcularımız mükemmel, formunun zirvesinde. Negredo'ya her maç 100-200 pas atıp, kaleciyle karşı karşıya bıraktırdılar, hepsini kaçırdı. Soldan sağdan sayısız orta yapıldı, kafa vuruşları hep dışarı çıktı. Şenol Güneş her maç ilk 11'de çıkarıp, 90 dakika sahada tuttu ama Negredo fiyasko çıktı.

Evet, çok haklısınız.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sowande kullanıcısına yanıt
    aynen öyle oldu. daha evvelden başka biri yazmıştı "yılın bidon transferi kim" diye o zaman da negredo demiştim. ayak bileğine hakim olamayan adamdan golcü olmaz. samsundaki konya maçında yaptıkları ve boş kaleye kaçırdığı golden belliydi zaten bidon transfer olduğu. umuyorum biraz toparlar da sezon sonu talibi felan çıkar gider.
  • hem negredo hem de soldado oynadıkları hiçbir maçta fizik olarak hazır görüntü vermediler. pek düzelecek gibi de durmuyorlar. Bir cenk e bir janssen e gomis e falan bakıyorsun adamlar ok gibi, soldado ve negredo bitik. RVP sendromuna yakalanmış bunlar.
  • Sinsilik yapıp karşısında oynamayı bırakmış kaleci varken gol atar anca Negredo. Sözde ilk golü ofsayt diye iptal edildiği için morali bozuktur ondan atamıyordur.

• Ben negredonun aranan golcü olduğunu düşünmüyorum Zaten Gignac gelsim istemiştim hep ama olmadı.Bütün bunlara rağmen Negredo da abartıldığı kadar kötü değil.Bu adam daha Beşiktaş'ın şu maçı almak istiyorum dediği bir maçta

Oğuzhan-Atiba
    Q7-Talisca-Babel
    -----Negredo--------

Bu ön dizilimle oynamadı daha adam gibi.Ya Q7 olmuyor ya Maçı koparmış oluyoruz ve futbolcular yorulmuş oluyor.Negredo onu en çok besleyecek olan q7 ile birlikte sadece 36 dakika oynamış.Ya oynasa Gomis etkisi beklemiyorum ama bu kadar kötü de olmazdı bence.
  • Dun aldigi surede 1 tane olumlu hareketi yoktu kontraya cikarken 2 top kaybetti 1 tane musait pozisyonda rovasata denedi 1 tane zor pozisyonda top daglara taslara gitti

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi abivos -- 24 Ekim 2017; 7:25:32 >
  • Aldığın para verilen bonservis ve verdiğin katkıya bakarsak son yılların en fiyasko transferi arasına girersin erken falan konuşmuyorum şuana kadar bunu kanıtladın kalan zamanda da bir cacık olmaz senden
  • Bize durağan değil kanatlara da çekilebilen orta kesebilen bir forvet lazımdı. Pancu tipi; adam santrfor geldi birçok mevkide oynadı. Dribling yapabilmeli. Bugün bir Gomis Burak Adebayor az çok top sürebiliyor. Bu Nefredonun önüne top atsan koşamıyor çok ağır. Kupa maçında attığı gollere bakın ya boş kaleye ya kaleci hatası.
  • İspanyol topçular bu ülkede çokta varlık gösteremiyor niyeyse defans oyuncularının arasında kayboluyorlar. Son maçta antalya maçında özellikle bir pozisyon vardı antalyalı futbolcu hata yaptı kaleciye döndü negredo o kadar yavaş kaldıki eminim cenk olsa veya iyi bir forvet o topu alır geçer kaleciyi golü atardı bu tür pozisyonlar maç içinde bir kez olur veya olmaz iyi forvetsen onu gol yapman gerekir. Ben açıkcası beşiktaş'ta çokta başarılı olacağını düşünmüyorum. He umarım beşiktaşın Avrupa maçlarında başarılı olur temennim o.
  • bi atmaya başlarsa hepinizi utandırır gerçekten çok kaliteli futbolcu
  • Sabretmek gerekiyor kariyeri belli olan bir oyuncudan söz ediyoruz , mental olarak bitmediyse bu adam daha çok iş yapar
  • quote:

Orijinalden alıntı: abivos

Abou Porto ile sözleşme yeniledi 25-30a satıldığını görürüz bu sene bizim başkan 3-4milyon fazla vermemekde ısrar edince elimizden kaçırdık gidip 32 yaşında Negredo yu aldılar birde burdan yak

Finansal fair play geregi satmadan alamıyorsun bizim sattıgımız oyuncuların toplam maliyeti zaten Abaubakar ın alınmasına yetmiyordu, finansal fair play kriterlerini gözden kaçırmayın
  • Bugünki performansı burda yazdığım her şeyi bir kez daha gösterdi sezon başından bu yana böyle oynuyor attığı 1-2 pasla sizi kandırmasın böyle santrofor olmaz bitik adam 2-3 ne varsa direk elden çıkartılmalı verilen maaş performans oranı en kötü oyuncu şuan takımdaki

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi abivos -- 30 Ocak 2018; 22:29:16 >
  • Adama sans versende vermesende mal ortada

Sabah aksam oynasin yine de istenilen verecek oyunculugu yok.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • off off bana troll diyenler nerde ? bu sene sampiyon olursak muhtemelen forvet oyuncularindan en az katki alip sampiyon olan takim olacagız

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi abivos -- 7 Nisan 2018; 23:39:33 >
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.