Şimdi Ara

Need for Speed: Undercover (2008) [ANA KONU] (177. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.567
Cevap
4
Favori
280.644
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 175176177178179
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 4.30-4.50 gb falan dı rarlı hali bir dvd yane
  • oyunu bitirmek bugüne kısmetmiş güzeldi ya oyun ben beğendim en kötü nfs bence prostreet ti bu oyun ondan daha güzel
  • Resimdeki hata imzamdaki ekran kartının yetersizliğini mi ikaz eden bi hatadır arkadaşlar

XP PRO için SP3 yüklemenin bi faydası olup oyun açılabilir mi acaba ?

Need for Speed: Undercover (2008) [ANA KONU]
  • ekran kartın çok düşük 128 MB olması biraz kötü !ve işlemcide ölü
  • quote:

Orjinalden alıntı: RaPsTaR_24

oyun fazla hosuma gitmedi açıkcası ...pro stret daha güzeldi..

Oyun nasıl beğendiniz mi ? İndirmeye zaman harcamaya değer mi derken şu cevabı okudum ProStreet gibi rezalet ötesi bir oyun bundan daha güzelse ben bu oyunun SS lerine bile bakmam :D

Allahın belaları Most Wanted ile ne çıta yükselmişti.. Carbonla ilk darbeyi vurdular pro street ile de NFS seriini bitirdiler....

Bari önce pro street i piyasaya sürün sonra carbon 'u en sonda Most Wanted ı sürün de bir sonraki oyunu merakla heyecanla bekleyelim... kötüden iyiye gideceklerine iyiden kötüye gidiyor bu adamlar.

• quote:

Orjinalden alıntı: Pro-Gamer

ekran kartın çok düşük 128 MB olması biraz kötü !ve işlemcide ölü

garip ama ekran kartı yeterli gelirken şu güzelim site sayesinde oyunun en az 3ghz cpu hızı istediğini de öğrenmiş olduk
    tek kelimeyle ayıp EA

Need for Speed: Undercover (2008) [ANA KONU]
  • Valla ben onu beşi bilmem ben full kaliteye yakın oynuyorum grafikler güzel hız süper müzikler manyak adrenalinde geliyor bana göre EA bu sefer yapmış benim puanım 8.4
  • 1.Need For Speed Gelmiş Yarış oyunları camiasının AS'ıdır kimse laf kalabalığı yapmasın.

2.NFS Underground 1,2 Most Wanted Carbon Çok iyi yarış oyunlarıydı ve birçoğumuz bitirmişizdir.

3.NFS Pro street gerçekten Rezalet bir oyundu,ama EA hatasının farkına vardı ve Undercover'ı çıkarttı.

4.Size sesleniyorum İLLA most wanted diyenler most wanted'da ne varsa Undercover'da aynısı ve hatta çok dikkat çekici fazla özellikleride var,Artık MOST WANTED demekten vazgeçin,,UNDERCOVER Most Wanted'taki tüm özellikleri içeriyor.

Şu an bilgisayarımda Most Wanted ve Undercover yüklü ve Undercover'da o kadar çok farklı detay varki most wanted'ı açmak istemiyorum...
  • quote:

Orjinalden alıntı: BREATH

1.Need For Speed Gelmiş Yarış oyunları camiasının AS'ıdır kimse laf kalabalığı yapmasın.

2.NFS Underground 1,2 Most Wanted Carbon Çok iyi yarış oyunlarıydı ve birçoğumuz bitirmişizdir.

3.NFS Pro street gerçekten Rezalet bir oyundu,ama EA hatasının farkına vardı ve Undercover'ı çıkarttı.

4.Size sesleniyorum İLLA most wanted diyenler most wanted'da ne varsa Undercover'da aynısı ve hatta çok dikkat çekici fazla özellikleride var,Artık MOST WANTED demekten vazgeçin,,UNDERCOVER Most Wanted'taki tüm özellikleri içeriyor.

Şu an bilgisayarımda Most Wanted ve Undercover yüklü ve Undercover'da o kadar çok farklı detay varki most wanted'ı açmak istemiyorum...

Evet çok güzel anlatmışsın bana göre en iyi şuan NFS Undercover gayet güzel yapılmış full kalitede oynarsanız daha iyi anlarsınız 350 KM ile otobanda polisler ile kapışması gerçekten mükemmel olmuş bence most wanted 2 bu undercover en güzeli olmuş oyundan anlamıyorsunuz siz...

• ya beyler bunun en iyi versiyonu hangisi ya.reloaded varmış clone dvd yamasıda çıkmış en iyi performans hangisinde veriyor
  • farketmez...
  • peki ben şu anda imzamdaki sistemle 1024x768 low da 45-70 fps arasında kasılmadan oynuyorum bu normal mi?
  • HD4870 Ekran kartı
    4GB Ram
    Q9650 3.0 işlemci
    Arkadaşlar bu sistemle oyunu en ful ayarlarıyla hiç takılmadan oynuyorum. Bence grafikler mükemmel ve resmen göz alıyor.
    18. Leveldeki yarışlar bitince başka yarış falan çıkmadı. Oyun 18. Levelde bitti mi yani.
  • quote:

Orjinalden alıntı: tonk

HD4870 Ekran kartı
    4GB Ram
    Q9650 3.0 işlemci
    Arkadaşlar bu sistemle oyunu en ful ayarlarıyla hiç takılmadan oynuyorum. Bence grafikler mükemmel ve resmen göz alıyor.
    18. Leveldeki yarışlar bitince başka yarış falan çıkmadı. Oyun 18. Levelde bitti mi yani.

evet kardeş aynen katılıyorum grafikler mükemmel1024x768 medium ayarda 30-40 fps'de rahatça oynuyorum.sistemi benden yüksek olupta oyun kasılıyor diyenler muhtemelen ilk sürümünü indirmişlerdir

Oyunun Sorunsuz Sürümü RELOADED'dir.İnternette var onları kullanın.

Medium ayarda bile yerdeki suyun lastikten sıçrayışını rahatça görebiliyorum.

• Ben 1440*900 çözünürlükte ayarlar en yüksekte aa 4x te takılmadan oynuyorum.Ancak hızla gelirken virajlarda bi an sanki sarsılıyor görüntü.Bu oyundan kaynaklanan bir şey mi?Yani bir hata mı yoksa kontrolü kaybetme efekti gibi bir şey mi?
  • Brawwooo...:):P:P:P
  • quote:

Orijinalden alıntı: LsR

MW ve Underground 2 türü bişey olsa yani oyunda Gece ve gündüz yarısabilsek NEON olsa eskisi gibi istedigimiz gibi modifiye edebilsek ( simdi sadece bodykit yapabiliyoruz) ve PROSTREET'den uzak bi oyun olsa müthiş olur ve satıs rekoru kırar

+1
  • quote:

Orijinalden alıntı: DEATH71

EN GÜZELİ UNDERGROUND 2....TDU VE GRİD KARIŞIMI Bİ OYUN GÜZEL OLUR :D

TDU'nun modifiye edilen versiyonu olsa çok iyi olur.Bir de makas modu Yoğun trafikte..
  • anlamiorum, undercoverin nesini beyenmediniz, herkez guzel degil dior? bu bir oyun, simulasyon degil. birissi guzel degil denemeden sizde guzel degil diorsunuz.
  • Garajdaki arabaları nasıl satabiliriz.
  • 
Sayfa: önceki 175176177178179
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.