Şimdi Ara

Need for Speed™ Heat | ANA KONU | Türkçe Rehber | June Update! | PC, XSX, PS5, PS4, XB1 | (73. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
3.782
Cevap
19
Favori
256.261
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7172737475
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Payback`i topa tutmuş, Heat`te problem çıkacağını düşünmüyorum. Çıkarsa Black Box Ghost çatışmasını izleriz fena olmaz.
  • FatihTSFC kullanıcısına yanıt
    Bu Heat gelecek NFS oyunlarının da altyapısı olacağı söylenmişti, BlackBox çalışanları ve yeni kişiler ile birlikte bu oyunun kötü çıkma ihtimali yok bence* en azından geçmiş oyunlara göre. Gördüklerim ve duyduklarım beni şuana kadar memnun etti ön siparişi geçtim pusuda bekliyorum

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • NUS53EMRE kullanıcısına yanıt
    Bende ön sipariş geçtim de yine ufak bir şüphe var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: FatihTSFC

Ghost`a son transfer edilen eski Black Box çalışanı, diyalogları gözden geçirecek.

- NFS Payback`te bulunan diyalogların çoğu 5 yaşında çocukları etkileyecek seviyede. "Seni ezeceğim Morgan", "Biteceksin Morgan" gibi. NFS Heat diyaloglarını gözden geçireceğim, 5 yaşında çocuğa yalakalık yapmak için bu diyalogların Need for Speed gibi sokaklara damga vurmuş bir seride kullanılması kabul edilemez.
    İyi olur. 5 yaşındaki kreşteki çocuğun zekasına göre oyun yapmayı bırakmalılar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: FatihTSFC

Ghost`a son transfer edilen eski Black Box çalışanı, diyalogları gözden geçirecek.

- NFS Payback`te bulunan diyalogların çoğu 5 yaşında çocukları etkileyecek seviyede. "Seni ezeceğim Morgan", "Biteceksin Morgan" gibi. NFS Heat diyaloglarını gözden geçireceğim, 5 yaşında çocuğa yalakalık yapmak için bu diyalogların Need for Speed gibi sokaklara damga vurmuş bir seride kullanılması kabul edilemez.
    İyi olur. 5 yaşındaki kreşteki çocuğun zekasına göre oyun yapmayı bırakmalılar.
  • Ben Walke ve Black Box çalışanı, gece stüdyoda kalacak. Oyunun diyaloglarını inceleyecekler. Electronic Arts, Black Box çalışanın istediği düzeltmeleri yapabileceğini açıkladı.
  • Oyunun hikayesinde Kara Liste (Blacklist) olacağı söyleniyor. Discord`ta 6 kişi Kara Liste olacak dediği için susturuldu. Söylentiler hakkında herhangi bir açıklama yapılmadı.
  • Need for Speed Heat, Need for Speed Payback`in normal satış ve Ruffles kodları ile 3.1 milyonluk satış rakamını geçti. (Need for Speed Heat: 3,2M)
  • EA bir şeyler deniyor gibi Oyunun haritası çok büyük ben etkilendim ama oynayış hiç sarmadı. Bir de beta diye 6 ay önceki halini sunup bize göstermedikleri şeyleri yaptık demeleri tam bir çakallık örneği. 3.2M satış rakamı korkunç bir düzey. Çok daha başarılı oyunlar bu kadar satmıyor :/ Hadi bakalım siz sırf adı var diye alın ama öpülünce de ağlamayın. Bu saatten sonra denemeden, çıkmış halini görmeden nfs alınmaz.
  • Palm City'de, her bölgenin farklı polisleri olacak. Uzun süreli kovalamaca yaşarsanız, en yakın bölgedeki polisler de müdahale etmeye gelecek.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Eğer uzun süreli kovalamaca da, peşinizde 15'ten fazla polis takılırsa NFS MW'de olduğu gibi sırayla 3-4 polis değil, tüm polisler gelecek.

• EA, yakın bir zamanda oyunun son sürümü ile bir oynanış yayınlamayı planlıyor.

• Dün ve dünden önceki gün video gelecek demiştiniz 2 gündür gelmedi sanırım yada kaçırdım. Kaputun altı adındaydı sanırım.
  • Oyunun deluxe versiyonu vpn ile ukrayna üzerinden 321 TL ye denk geliyor. Euro kurundan 391 TL
  • yuzi_35 kullanıcısına yanıt
    Kaputun Altında makalesinde sıkıntı çıkmış maalesef hocam, onda video geleceği kesin değil.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben Walke ve Black Box çalışanı, tüm hikâyeyi inceledi. Diyaloglardan sadece 2 kelime değiştirildi. EA, Ben Walke ve Black Box çalışanına bugün için dinlenme izni verdi.

• Kırılabilir Billboard'ların sayısı arttırıldı.

• Yeni Spoiler'lar eklendi.

• F8RGE, yeni Kaputun Altında makalesi hakkında açıklama yaptı.

- Selam!
    Bildiğiniz gibi bu hafta Kaputun Altında makalesi yayınlanmalıydı. Fakat haftaya ertelemek zorunda kaldık üzgünüz. Değiştirilen kelimeler için, tekrar diyalog ses kaydı yapıyoruz, hataları düzeltiyoruz. Kısaca şu an oyunu bitirmek ile aşırı derecede meşgulüz. Haftaya Kaputun Altında makalesinde görüşürüz.

• 
Sayfa: önceki 7172737475
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.