Şimdi Ara

Need for Speed: Carbon (2006) [ANA KONU] (98. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
2.802
Cevap
0
Favori
259.826
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 96979899100
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: LuGaNo_FB

quote:

quote:

Orjinalden alıntı: caglar_sss

quote:

Yaa peki 2 kisi nasil kapisiyor.. Mesela biri oyunu kuruyor o sana baglaniyor

oyundaki messenger bolumune gir search e bas
    adamın nickini ara
    sonra da invite tusuna bas
    Evet burak08 hadi kapisalim nick ne senin.. EA da
    MSN ne senin !!!!
    hadi yaw @BURAK08

Birileri online da feci fark yedi yaww. Artık finisde bekler oldum adamı

Need for Speed: Carbon (2006) [ANA KONU]

• quote:

Orjinalden alıntı: myscandium

quote:

Orjinalden alıntı: kovboy0950

dediğim dosyanın adı : MOVIES\seq01_opening_ntsc.vp6

sen mesajı aldın inşallah. ben bulamadım yada
    harbi merak ettim bende ...
    bu arada benim sorumu da unutmayın beyler yukarıda ...

ya arkadaşım o cd nin içinde 2 tane rar. şeklinde dosya vardı onların ikisindede MOVIES dosyası vardı ikisine de tek tek bak var bi tanesinde
  • sanırım farkl türlerde yüklemişiz oyunu. senin için kurcaladım ama maalesef yok bulamadım.

hem benim sorunumda hala tam gaz devamm

quote:

Orjinalden alıntı: myscandium

çookk önemli

yaf arkadaşlar ben oyunun kurulu halini kopyaladım. başta bi dll eksik dedi. directx olayı işte. onu hallettim. oyun açıldı. şimdi menülerde gezebiliorum. ama yarışa gir bi de careere başla dediğimde loading sayfası çıkıor ya o loading bi türlü bitmior. ram 256ydı yükselttim 512yaptım değişmedi. ekran kartı 128mb fx5200geforce işlemcim p4 2.26 .. lütfen yardımcı olun kafayı yicem

bu arada tebrikler lugano

• senin sorunu anladım ben oyunu başlarken save yapman lazım FIFA LARIN HEPSİNDEDE ÖLE
  • quote:

Orjinalden alıntı: kovboy0950

senin sorunu anladım ben oyunu başlarken save yapman lazım FIFA LARIN HEPSİNDEDE ÖLE

başlarken save ?? o nası yaf ..
  • ya sen save nedemk bilmiyomusun yani oyunu kaydetmek demek yani başlarken oyuna kayıt etmen lazım oyunu öle mhiç sen FIFA 06 VEYA DA 05 oynamadın mı onlardada öle?
  • o dediğin oyunları epey oynadım dostum. ama bu oyunda career'e basınca direkt loading yazan sayfa çıkıor. hani careere başlamadan ayar menüsüne falan geçse dediğini yapcam. yoksa zaten war kayıtlı kariyer ismine basıp load diorum. sora start career diince yine aynı tantana ok.
  • valla bilmiom -oynayıpta görmem lazım
  • Görüntüleri ilk olarak hiç beyenmedim Most Wanted danda kötü geldi bana. En azından most wanted da hdr wardı benim zevkimi arttırıyordu ama bu oyunda hiç bişi beni etkilemio grafiksel olarak. yarışçıların yüzleri berbat yapılmış. Arabalara çalışmışlar güzel yapmışlar ama diğer taraflar yine aynı.. Gene gene gene arabalar hasar almıor buda çok kötü.

Oyun oynanışı bakımından güzel,zevkli ama çok kısa 3 saat oynadım %67 ye geldim ben bu kadar çabuk bitmesini istemiyordum.Drag yok buda kötü. ve sanki visual'lara pek önem verilmemiş gibi eski oyunlara göre çok seçenek yok. ve oyun bende durduk yere çöküyor autosave açık ama bazende zarzor kazandığım yarışları bir daha oynamak insanı sinir ediyor.

ps: bu arada görüntülere kötü dedim die güzel bir sistemle oyun güzel gözüküor diyenlere imzama baksınlar. Ayrıca oyun 1280*1024 4xaa af açık şekilde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Atrinn -- 10 Kasım 2006; 16:33:21 >

• yaaa arkadaşlar lütfen yardım online oynamak için ea messenger a ekledigim arkadaşımla beraber nasıl oynarım veya siz online birbirinizi nasıl bulup oynuyosunuz.
  • Bende bugun oyunu yukledim ama size iki tane sorum olucak;

1-Oyunda Motion Blur hep kapalı gozukuyo yani acamıyorum neden ?
    2-bende microsft sidewinder var simdi gazi ayarlıyorum fakat freni yapamıyorum basıyorum gormuyo freni napmam lazım ?

Simdiden tesekkurler....

• Birileri online da feci fark yedi yaww. Artık finisde bekler oldum adamı

Need for Speed: Carbon (2006) [ANA KONU]

165 lemi bekliyorsun adamı
  • arkadaşlar evo 8 kariyerin hangi yüzdesinde çıkıyo??ben %39 dayım.evoya daha çok varmı??
  • quote:

Orjinalden alıntı: oguz58

arkadaşlar evo 8 kariyerin hangi yüzdesinde çıkıyo??ben %39 dayım.evoya daha çok varmı??

evo %65 70 gibi açılıyor son bölgede en üstte kenji'yle yapılan bi circuit var orası unlock ediyor.
  • quote:

Orjinalden alıntı: chazy

yaaa arkadaşlar lütfen yardım online oynamak için ea messenger a ekledigim arkadaşımla beraber nasıl oynarım veya siz online birbirinizi nasıl bulup oynuyosunuz.
    se
    selamlar...
    arkadaşım sanırım kimse birbirini bulup beraber oynamıyor rast gele kim gelirse anlayacağın ben en azından öle oynuyom
  • Abi 147 ne zaman acılıor?
  • arkadaşlar,
    oyunu onboard 128 mb ekran kartıyla oynayabilen varmı.bende oynamadı.yada işlemcim dual 1.6 ondan olabilirmi.
    yardımlarınızı bekliyorum...
  • quote:

Orjinalden alıntı: CyprusJazZ

Abi 147 ne zaman acılıor?

147 başta açık zaten.
  • arkadaslar Bende oyunu 43 partlıkdan olusan Dosya halınde cekıyorum Ve Bıtmesıne az kaldı Ins bıtırıp Onlınede aranıza katılacagım
  • quote:

Orjinalden alıntı: red_blade

wallah arkdsım bende su anda ındırıyorum ınsallah gusel olmustur

saygılar...

en yeni sürüm müdür bu
    ?????
  • 
Sayfa: önceki 96979899100
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.