Şimdi Ara

Need for Speed™ Unbound - 2022 | ANA KONU | (PC) (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
267
Cevap
7
Favori
22.305
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hiçbir beklentim yok, kötü olacağına eminim. Ea elindeki tüm serileri mok etti ne yazık ki.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba arkadaşlar , NFS fanlarına bir sorum olacak . NFS undercover kutulu cd'sini birisinden satin almayi düşünüyorum. Bu undercover steam/origin lisansli oyunmu yoksa? düz key girip oyunu kurabiliyormuyuz?? Bilgili arkadaş varsa sevinirim.

• Absnthe kullanıcısına yanıt
    Steamde satiliyodu bi ara simdi kalkmis sanirim,keyi kullandiysa ise yaramaz zaten.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    https://www.eneba.com/origin-need-for-speed-undercover-origin-key-global

Burdan alabilirsin.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Egzoz seslerini ve ayarlamasını çok sevmiştim Heat oynarken, FH5'te de en çok aradığım şeydi. Umarım bu oyunda daha da iyisi gelir. Takip.

• Teşekkürler U2 / Most Wanted ve Carbon cd'lerini bir şekilde satin aldim.. Undercover ve underground 1 kaldi onuda uyguna cd'li bulurum sanirim.

@Kalibrexx @Death From Above

• NFS'nin en büyük sorunu hep kontrolleri oldu bana göre. Gerek PC'de gerekse konsollarda kontrolleri hep sıkıntılıydı. En son rahat oynadığım NFS Carbon'du. Ondan sonra dağıttılar hep.

Şu anda hem NFS 2015 oynuyorum hem Payback. 2015'de grafikler falan çok güzel ama arabanın ne yapacağını kestirmek imkansız. Dönerken bir anda Drifte sarıveriyor ya da bazen de kafadan kayıveriyor. Yani arabanın kontrolünü alamıyorum bir türlü. Bazen dönüşün ortasında pat diye drifte sarıyor. Payback'de de sürüşte tuhaf bir kasıntı var, tam tanımlayamadım gitti.

Çok fazla yarış oyunu oynarım, simülasyon da oynarım arcade de oynarım; klavye ile de oynarım kol ile de oynarım direksiyon ile de oynarım, PC'de de oynarım konsolda da oynarım hatta mobil ve PSP'de de oynarım. Kontrolleri konusunda sıkıntıyı bir tek NFS'de çektim. Geri kalan tüm yarış oyunlarını çok rahat, olağan ve içgüdüsel şekilde oynayabilirim. Mesela PSP'de Ridge Racer oynuyorum, Arcadenin dibidir, 200 ile yan yan viraj dönersiniz, onda bile arabanın hangi koşullarda drifte saracağı hangi koşullarda normal döneceği bellidir. Bu yüzden ister drift atarak ister normal dönebilirim. Ama aynı rahatlığı bir NFS'de bulamıyorum. Bence NFS biraz buradan kaybediyor. Yoksa hikaye ise hikaye, tarz ise tarz bunda sıkıntı yok ama bence oyuncular oyunda konforlu hissetmedikleri için ısınamıyorlar.

Bir de Deluxe Edition olayından şikayetçiyim. Ekstra içerik olsun diye her iki oyunu da Deluxe aldım. Şimdi 2015'de M3 GTR ile başladım, Payback'de ise her şeyini kaybetmiş parası da olmayan her şeye sıfırdan başlayan bir adam full yapılı R34 ile geziyor. Ya 2005 Most Wanted'da da Black Edition vardı ama M3'ü kaybedince gene Cobalt ile başlıyorduk.

• Yeni Need for Speed'in Haritası ve Düşük Kaliteli Ekran Görüntüleri Sızdırıldı

Need for Speed™ Unbound - 2022 | ANA KONU | (PC)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _GRKM_ -- 24 Nisan 2022; 20:58:14 >

• _GRKM_ kullanıcısına yanıt
    Bana birazcık burnout paradise havası verdi.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Yeni oyun gelene kadar bende Underground 1'den başlamaya karar verdim.. Odane... Undergroun 1 son 5 senede cıkan nfs'yi cebinden 10 kere cıkartir.. O degilde müzikleri beni benden aldi.. Tam bir sport müzigi :)

Ben de o niyetle başlayacaktım ama bir baktım Steam'da Heat da var. Onu fark bile etmemiştim indirdim hemen. 2015, Payback, Heat arasında en oynanabiliri Heat oldu. Ona sardım ben de, o kadar kötü oyunlar değil aslında ama UG 2 özellikle kusursuz kabul edilebilecek bir oyundu. Bir de UG2 EA'nın en çok özendiği NFS olabilir çünkü her bir araç için tek tek özelleştirilmiş yüzlerce modifiye parçası vardı. Tamam belki 20 çeşit tampon vardı ama 206'dan Skyline'a kadar her araç için tek tek düzenlenmesi gerekiyor (Tampon yerlerinin oturması, genişliğinin uyması v.b). Ayrıca performans kısmı gerçekten simülasyon gibiydi. Takılan her parçanın ayrı bir görevi vardı ve ona göre arabanın tepkileri değişiyordu. "Remove Top Speed Limiter" hariç Tüm performans geliştirmelerini yapınca canavar gibi hızlanan ama 200 km civarı bir hızda gaz kesen bir alet oluyordu mesela. Need for Speed™ Unbound - 2022 | ANA KONU | (PC) 

2015'in atmosferini cidden sevdim. Karanlık ve yağmurlu havası çok güzel. Sesler yine bence çok güzel, özellikle supercharger sesine bayıldım. Boost göstergesi ile birlikte bana ciddi ciddi UG 1/2'yi anımsattı. Onda da turbo blowoff sesi falan vardı çok tatlıydı. Yani oyunu bitir-e-mesem bile sırf o atmosferde turlamak için tutarım bilgisayarda.

Need for Speed™ Unbound - 2022 | ANA KONU | (PC) Bakalım bu yeni çıkandan Heat sonrası umutluyum ne yalan söyleyeyim.

• Need for Speed™ Unbound - 2022 | ANA KONU | (PC)T E T R A Z___youtube
    EDIT NFS MOST WANTED
    https://www.youtube.com/watch?v=slAQPrtykMI

Need for Speed™ Unbound - 2022 | ANA KONU | (PC)  keşke şu oyunun devamı niteliğinde ve ya benzer bir oyun daha yapsalar.

• efsane olmuş kestane hala nfs bekleyen var

• Sélamlar Underground dil dosyalarini acan tools'a nerden ulaşabilirim bilgisi olan varmi.

• Rapor: EA Temmuz'da Yeni Need for Speed, FIFA ve Skate Oyunlarını Duyuracak

Ortaya çıkan bilgilere göre Electronic Arts Temmuz ayını dolu dolu geçirecek. Güvenilir sızıntılarla ön plana çıkan sektörden Tom Henderson, Electronic Arts'ın Skate 4'ü Temmuz ayının başlarında yeni FIFA ve Need for Speed'i ise ayın ikinci yarısında duyuracağı belirtiyor.

Henderson, yeni Need for Speed'in önceki oyunlara göre farklılık göstereceğini söyledi. Oyunun fotogerçekçi grafikler ile anime öğelerini birleştirerek farklı estetik bir yapıya sahip olacağını belirtti.

Need for Speed™ Unbound - 2022 | ANA KONU | (PC)glıtched
    EA to Reveal New Need for Speed, FIFA and Skate Games in July – Report
    https://www.glitched.online/ea-to-reveal-new-need-for-speed-fifa-and-skate-games-in-july-report

• Need for Speed™ Unbound - 2022 | ANA KONU | (PC)Tom Hendersontwitter
    “I don't know the release date, btw. To speculate though, Nov 11th would be my guess. The next Need for Speed installment is due to launch on November 4th and sources have suggested that the current plan for Ubisoft's Avatar title is due to launch on November 18th.”
    https://twitter.com/_Tom_Henderson_/status/1542507146314625027?s=20&t=G5USfpWnewa3Q3W-7WEveg

Henderson, Need for Speed'in yeni oyununun büyük olasılıkla 4 Kasım'da piyasaya sürüleceğini belirtti. Raporlara göre EA, yeni Need for Speed oyununun duyurusunu Temmuz 2022'de yapacak.

• Balon speed geliyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • NFS oyunlarında en son Hot Pursuit Remastered oynamıştım. Orjinalinide remastered yapımıda bu seride en çok sevdiğim oyunuydu ve geçen kütüphanemde gezerken en son çıkan Heat' e bir bakayım dedim ve bakmamla silmem bir oldu.Need for Speed™ Unbound - 2022 | ANA KONU | (PC)  Modifiye ve polis kovalamacasından hoşlananlar oyunu epey övüyor ama ne bir sürüş hissiyatı var nede görsellik, Frostbite motoruyla gördüğüm en kötü grafik bu oyundaydı o asfalt neydi öyle,Need for Speed™ Unbound - 2022 | ANA KONU | (PC)  her neyse yeni oyundan işin ucunda EA olunca zerre beklentim yok. Codemasters gibi yılların firmasını ne hale getirdiler bu seriyide bu oyunla birlikte bitme noktasına getirirler. Need for Speed™ Unbound - 2022 | ANA KONU | (PC) 

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.